Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. zapisuje sie tylko nie wiem jak moge pomoc :(
  2. zapisuje sie tylko nie wiem jak moge pomoc :(
  3. wystawiłam Misiowi allegro :) [url]http://www.allegro.pl/item893847756_misiek_starszy_spokojny_psiak_szuka_domu.html[/url]
  4. co do tego gdzie te ogłoszenia będą to nie mamy wymagań :) wszystkie popularne portale wchodzą w grę :) większość psów ma teskty na własnych wątkach dane kontaktowe są w pierwszym poście tego i pierwszym poście wątku każdego z psiaków :)
  5. nie no, ja wiem, że tak się robi - nie twierdzę, że Kora pownna była rodzić ale trzeba pamietać, że to były trzy psy... no ale albo urodziłyby się martwe, albo zabiłoby to Korę... z resztą no. tak się robi i już :(
  6. przeżyć nie mogę tych maluchów ;/
  7. "jakieś ogłoszenia" to jest ogromna pomoc!!! :D morisowa, moze byc 15:45-16:00 metro racławicka wyjście południowe (przy kiosku?)
  8. hihi tylko, że on jest ze trzy razy większy niz jamnik :) on jest taki, jakby mu ucięło nogi w kolanach (sory, brutalne trochę wiem) (morisowa, jestem bez telefonu :/ kończe 15:30 na Mokotowie, telefon bede miała dopiero wieczorem)
  9. dobra, tekst napiszę foty jakies podesle Ci wieczorem :) dziękuję!!!
  10. eeee, głupi spam :/
  11. tak, figa :( pierwsza klasa duża włochata parówa i bez człowieka to mu się nie chce ja dziś wieczorem będę miala jeszcze kilka fotek Grafitka :) jak podaje łapkę i się tuli do nas
  12. wiecie, przy tylu psach one robią sie nijakie Grafit jest jakiś, można się z niego śmiać, że jest kaukazem nie ważne czy jest, czy nie jest - to w tej chwili mało ważne jak bym wam napisała, że stary kundel to co? jeszcze mniej osób by go zobaczyło ;) niestety no każdy ma dużo straych kundli pod opieką a na żywo dopiero Grafit jest śmieszny bo jak leży to kaukaz a jak wstanie to jakby ciągle leżał a muszę dodać, że on jest duży naprawdę :P znaczy długi.
  13. nie ważne, on jest stary lezy w depresji i chcą go uśpić, jeśli się nie polepszy chocby był jamnikiem to trzeba mu pomóc nie wiem, może na żywo wygląda inaczej.
  14. wow! co Ty!? :) nieźle tylko nikt nie pyta może aż się boją :P lub widzą, że on jeszcze nie do końca zdrowy i czekają... pfff...
  15. beka, ale jakie on ma ogłoszenia oprócz tych co koosiek robiła? musi coś mieć, jakieś allegro inaczej to bez sensu
  16. Cześć, jstem [B]Grafit [/B]i jestem parówą. Zgłaszam się tu, bo już nie wiem co robić. Mam depresję, bo trafiłem na ulicę, a jestem już prawie ślepy. Złapał mnie jakiś pan doktor i trzyma w małym boksie, no ale przynajmniej mam tu swój koc. W sumie cały czas na tym kocu leżę zwinity w kulkę i udaję kaukaza. jak ktoś do mnie podchodzi to albo go olewam, albo jęczę żałośnie, bo mnie wkurza. Bo ja mam depresję i nie chcę z nikim gadać. Jest tu taka, co daje jeść, to jak ona mi daje jeść to ja wywalam miskę. W nosie mam jedzenie. Mam depresję. I mówią mi, że skoro nie jem to "nie wiadomo, co ze mną będzie" i "czy to jest sens". W nosie to mam. Ludzkie gadanie nie ma sensu. Przyszło ostatnio takich dwoje i że to niby "oni zobaczą tego kaukaza". No to jęczałem, żeby poszli. A oni otworzyli boks... To wstałem, wyszedłem, wzięli mnie na smycz... Jakoś się rozweseliłem, bo fajnie było. Mroźno na dworze, tak rześko i słońce było i oni mnie miziali - podobało mi się, mimo, że zaraz mnie odprowadzili znów na kocyk. Ale miałem tak dobry humor po tym spacerze, że zjadłem obiad :) A oni się śmiali, że kaukaz kaukazem, a mi nogi to mi nie urosły. Bo ja taki konus jestem, znaczy na długość to jak taki owczarek, ale tak na wysokość to nie :( i przez to zawsze na podwórku się ze mnie śmiali... Ale co no, już kilka dobrych lat tak żyję i można. I właśnie usłyszałem, że jestem parówa to tu piszę. Chyba dobry dział, nie? Ta młoda mówi, że allegro mi może zrobić, tylko kasy nie ma, a jak by była kasa to podobno allegro będzie lepiej widoczne i może ktoś mnie polubi i zabierze do domu. Z kocykiem, bo bez koca się nie ruszę. No i w domu bym już jadł i w ogóle bardzo bym się cieszył w sumie. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/DSC00175.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/DSC00176.jpg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=4][B]proszę o pomoc dla Grafita naprawde nie wiem, co z nim będzie :( [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-PILNIE-potrzebne-TYMCZASY-i-ogA-oszenia?p=13946322&viewfull=1#post13946322[/url][/B][/SIZE] [/CENTER]
  17. ej, on jest kaukaz :( nie róbcie mu tego! nie mówcie mu, że nie jest :( (zrobie tak!)
  18. dobra, rozsyłamy dziś wici ;) Wy też roześlijcie, może znajomym, rodzinie napiszcie, że... [CENTER][B][SIZE=3]pieniążki na Misia można wpłacać na subkonto lokalnej grupy Fundacji Viva! [/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B]DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310 [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] ul. Kopernika 6 m. 8 [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] 00-367 Warszawa [/B][/SIZE] [/CENTER] [B][SIZE=3]z dopiskiem "Misiek z Konstancina" [/SIZE][SIZE=3][SIZE=2]ale zaznaczcie, że oprócz wpłat jednorazowych potrzebujemy deklaracji miesięcznych :roll:[/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3] [/SIZE][/B]
  19. oh, napiszę do nich :) stefan, Ty gwiazdo :P
  20. nie, Pedigree nie :roll:
  21. nie no, wiecie, to jest tak, że wszyscy się śmieją, że jakiś tam kaukaz - nie na zasadzie, że to faktycznie kaukaz ;) ja też go tak nazywam dlatego, że jakoś trzeba go określić Pit też pitem nie jest, ale jednak walczył... bo jakiś drechu uznał, że on chce ;) kaukaz czy nie - chcą go uśpić. i w ogóle nieprawda - Grafit jest kaukaz i tyle!
×
×
  • Create New...