Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :) [SIZE=2]Wpływy: 2010-01-25 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA 2010-01-26 10,00 PLN JOANNA M. ZABRZE[/SIZE]
  2. o matko! :D ale dużo! dziekuję! moze WRESZCIE i o niego ktoś zapyta!
  3. o matko! :D ale dużo! dziekuję! moze WRESZCIE i o niego ktoś zapyta!
  4. podpowiedziałam fidze, ze zamiast Royala mozna kupić Trovet RID Trovet RID dla psa Dla psów z chorobami nerek. RID jest dietą pokarmową dla psów z chorobami nerek. Stosuje się jako leczenie wspomagające w przewlekłej niewydolności nerek u psów. Poziomy białka, fosforu i sodu są zmniejszone. Podwyższony poziom witamin z grupy B. Cechuje się wysoką smakowitością. zawsze taniej 3 kg kosztują 57 zł 12,5 - 191 zł można nawet kupić dwa razy 3 kg
  5. jeeej, to nie ten sam Vigo, którego znałam.... na szczęście... :):):)
  6. ojeza to ja czekam czekam :) ten azylowy tez słodziak! i tak samo rozradowany pychol!
  7. może poczekajmy chwilę, czy holly coś odpowie i wtedy kupimy karmę :) znaczy figa kupi chociaż Rudolf karmę musi mieć na jutro-pojutrze a holly w razie co i tak z warszawy nie jest figa, podam Ci te dane na pw.
  8. dzieki :D Ewa - dzięki, że to napisałaś! DT wydaje się naprawde super! i blisko nas! nie jest płatne, ale trzeba wiadomo leczenie i karmienie Rudolfa (którego Pani chce nazwać inaczej hahaha) zasponsorować tak się cieszę... nawet nie wiecie... figa, to jest Royal Canin Renal RF 16 WSKAZANIA: - Przewlekła niewydolność nerek. - Zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych, poprzez alkalizację moczu: kamienie moczanowe oraz cystynowe. - Zapobieganie powstawaniu kamieni oksalatowych u psów z upośledzoną czynnością nerek.
  9. napisałam do holly, czekam na odpowiedz :)
  10. wezme wyniki! mysle, ze dadzą! beda musieli.
  11. figa dzieki :D w kuchni pupila można zamowic: RENAL 14 kg kosztuje 241,53 a 7 kg 154,23 http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/diety_weterynaryjne/royal_canin_renal_rf_16,p895355090 dostawa: http://www.kuchniapupila.pl/dostawy
  12. mogą być i płatki :) racja! to już zapytajcie swoich wetów zaufanych, bo tamci to wiesz :eviltong: TZ zrobił wywiad: maluch je teraz karmę dla nerkowców (RENAL) dostanie próbki na jakieś 2 dni trzeba też pomyśleć o wątrobie a ja idę szukać karmy dla nerkowców na wątkach
  13. nie jestem pewna, czy warczał, ale napiął się caly i chciał włazić na mnie (nawet nie kopulować, tylko po prostu opierał się na mnie;)) no to wtedy go zrzucam, klepię dość mocno, po męsku po karku :) stanowczo i to tyle, nic więcej nie musiałam robić
  14. obrózke ma :) lecznicowa - od nas z resztą smyczkę jakąś chyba znajdziemy, mamy coś po jakimś psiaku wyadoptowanym - TZ poszuka :) co do karmy TZ ma zadzwonić do lecznicy zapytać co on je i czy by nam tego nie dali lub - co on powinien jeść. wtsedy dam Tobie znać, Ewa :) ryż mu też trzeba na razie ugotować :) żeby wymieszać karmę. rozmawiałam juz z Panią :D powiedziałam jej, że około 20 będziemy (niestety wcześniej może być ciężko) Ewa - przybywaj na 20, z resztą jeszcze do Ciebie zadzwonię, jak będziemy jechać do Warszawy :)
  15. Ewa, ja zaraz zadzwonie do tej pani :) chwilowo mam szefa na głowie, jak tylko znajde chwile to zadzwonie! juz siedze jak na szpilach! nie moge!
  16. sluchajcie, wiesci są dobre :) trzeba tylko dograć wszystko! dziś trwają ustalenia :) więcej powiem potem trzymajcie kciuki i zbierajcie kasę, bo DT prosi o nasze wsparcie - na leczenie i karmę!
  17. a mój Gacek ciągle na wątrobowych lekach :( od maja... co się czuje kiedy twój pies biegnie i nagle pada jak trup i drga? co się czuje, jak twój pies mdleje (a za 3 minuty goni za kotem?) szkoda gadać dostałam dziś wypłatę, idę z nim na USG.
  18. mój kandydat nie jest taki BARDZO mikry, ale może się mieści.... :roll: JEST W WIELKIEJ POTRZEBIE :( Oto [B]Rudolf[/B]... znaleziony w te najgorsze mrozy na śniegu staruszek... wątek:[SIZE=4] [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178530-maA-y-stary-Rudolf-porzucony-na-mrozie-wAE-troba-i-nerki-w-zA-ym-stanie-PILNIE-DT-S"][SIZE=4]mały stary Rudolf porzucony na mrozie - wątroba i nerki w złym stanie :( PILNIE DT/S[/SIZE][/URL] [CENTER] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/rednose/DSC00188.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/rednose/DSC00187.jpg[/IMG] Rudolf ma złe wyniki morfologii [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/CENTER] [CENTER] zarówno jego[SIZE=4][B] nerki jak i wątroba są w bardzo słabym stanie[/B][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] można to spowalniać, ale nie da się tego wyleczyć [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] starość... ot co [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/CENTER] [SIZE=4]on potrzebuje[/SIZE][B][SIZE=4] domu [/SIZE][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B][SIZE=4]na CITO[/SIZE][/B] [SIZE=4]- nawet [B]płatnego TYMCZASOWEGO![/B][/SIZE] [SIZE=5]POMOŻMY MU zanim będzie za późno... [/SIZE]
  19. dobra, pozmieniałam pierwszy post :( zaraz dodam info o zbiórce i jakiś bannerek zrobić trzeba... dziś wszystko będzie ;(
  20. musisz o tym każdemu przypominać podając nr konta :)
  21. NiJaSe - jasne, można tak zrobić to chyba nawet prościej niż przez Ciebie tylko jak bedziesz wysyłała ludziom nr konta to niech kazdy pisze Tobie albo mi ile wpłaca :)
  22. ojezu no :( pomyślałam nie tyle o swoich psach, ale o tych wszystkich starych bidach co są pod moją opieką :/ właśnie się dowiedziałam, że Rudolf rednose z mojego podpisu ma bardzo słabe wyniki morfologii - jego nerki i wątroba są w złym stanie :( nie wiadomo, co tam siedzi... USG nie miał i na razie póki domu nie ma nie będzie miał :( super...
  23. dziękuję Adam za off o Rudolfie :) bardzo Ci dziękuję!!! nie wiem, co z nim począć :( on umierający nie jest, tylko po prostu jak dalej będzie siedział w przytulisku to nie wiadomo... no tak, fceta bez jaj juz nikt nie chce odwiedzać ;) tylko dzwonią :eviltong:
  24. pisz, ze okolice Warszawy lub najlepiej Warszawa :) bo to prawie Warszawa jest a wrazie co my możemy do Warszawy spokojnie psiaki podrzucić :) dziekuje!!!
×
×
  • Create New...