Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='malibo57'] Rozumiem, że Misiek ma tylko Ciebie i nas - nie jest pod opieką Vivy!?[/QUOTE] dokładnie tak Viva mu tylko użycza konta
  2. dziś w metrze jest Rudolf i nikt o niego nie pyta... :(:(:( kur** mać!
  3. moje maleństwo :( mój malutki Rudolf dziś w metrze... i nikt o niego nie zapytał :( ja dopiero teraz zauważyłam, że go wydrukowali :( na marne go wydrukowali, bo ani pół telefonu nie mialam :( Paweł też nie :( ani ćwierć maila :( boże czemu? nie mogę! niedobrze mi :(
  4. dziś wizyta :) kochana gos! trzymajcie kciuki!
  5. z metrem teraz już bardzo ciężko :( kiedyś było w cafeanimal o wiele mniej psów teraz jest ich strasznie dużo mala szansa, że wydrukują moje psy z wczoraj popołudniu - wieczorem były już dawno na 2 stronie... ale też wiem, że ludzie przeglądają sam portal :)
  6. dziś wizyta :) kochana gos! trzymajcie kciuki!
  7. dla mnie był zawsze Czortem :D ale tak - poznałam go! wiem, że jest to CUDOWNY pies!!! taki, o którym sie nie zapomina nigdy kurcze, każdy z nas go inaczej nazywa a wszyscy kochamy go tak samo
  8. oo dakltyle na watrobe? wow, moj pies ma chorą wątrobe, musze o tym poczytać.
  9. o teraz widzę :) gos podejdzie sprawdzić domek na dniach - być może nawet dziś... :)
  10. trzymam kciuki :roll: bardzo mocno, Czort to wyjątkowy psiak...
  11. hmm dziwne, widze ze Nemi cos napisała (na liście wątków) a nie ma tego tu :(
  12. dobra, jestem napisałam do WSZYSTKICH, którzy byli na wątku Oskara ever ( Belula była zapchana) oprócz orphy, bo to jakaś wariatka była i ją zbanowali. dobra, wazne ze jestesmy :) widze ze troche nas tu juz jest wspaniale! dzieki ludzie! badzmy przy Czarciku :(
  13. figa, transport za Wrocław :( 150 km za... niedaleko Lubania. Nemi! dzięki Twoim ogłoszeniom (chyba Twoim, bo ja tylko jedno zrobiłam!) dziś dzwoniła pani z Warszawy po... MROCZKĘ! sprawdzimy dom i mam nadzieję, że to będzie TO... :):):) nie wierzę... no nie wierzę!
  14. [quote name='Madallena'] A moze przywiezcie go do niej, obstawiam, ze juz go nie odda ;> :P:P[/QUOTE] Ty, to jest myśl....
  15. dziewczyny, zapraszam! [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178630-Czort-Senior-Oskar-z-WrocA-awia-RAK-WAE-TROBY-potrzebne-wsparcie-finansowe?p=13978573#post13978573"][B][SIZE=5]Czort Senior Oskar z Wrocławia - RAK WĄTROBY - potrzebne wsparcie finansowe![/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [B] [/B]
  16. 27 stycznia 2010 r. Czort Senior Oskar nie żyje. dla każdego z nas miałes inne imię - wszyscy kochaliśmy Cię tak samo na zawsze zostaniesz w naszej pamięci, piesku. łączny koszt operacji, badań i kremacji Oskarka to 1350 zł. PROSIMY O POMOC FINANSOWĄ przy spłacaniu długu! w sprawie pomocy piszcie do NiJaSe lub do mnie Oskar odszedł 26 stycznia o godzinie 23... WASZE WPŁATY: [FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2]BEATA P. DLA OSKARA- KIARA 30,00 EWA JOANNA A. MAŁA CEGIEŁKA NA SPŁATĘ DŁUGU ZA LECZENIE OSKARA 50,00 BEATA KINGA G. NA SPŁATĘ DŁUGU ZA LECZENIE OSKARA 50,00 JOANNA BEATA W. DLA OSKARKA 50,00 MARTA ANNA N.A 50,00 HARALD N. NIKUS I LIVIA DLA OSKARA 100,00 AGMAREK - NA DLUG ZA OSKARA[/FONT][/FONT] 100,00 *** pamiętacie Czarcika z Wrocławia? CZORT z niebiańskim charakterem, a teraz OSKAR dzięki orph'ie W SWOIM DOMU!!! Czort został zabrany na DT przez orphę, tam został Seniorem po czym znalazł wspaniały dom u Małgosi w Warszawie - dostał na imię Oskar... TERAZ CZORT ZNÓW NAS POTRZEBUJE! [SIZE=3]cytuję NiJaSe (26 stycznia 2010): ...dzisiaj o 5 rano Małgosia włascicielka Czorta-Seniora-Oskara napisala mi smsa ze Oskar jest wlasnie u weta i bedzie mial operacje. Zadzwonila niedawno i powiedziala co i jak... wczoraj chlopakowi sie zwymiotowalo ,ale wiadomo pomyslala ze cos zjadl i mu zaszkodzilo, dzisiaj rano Oskar wogole nie reagowal na nic, lezal i nic, wiec Malgosia go w samochod i do weta.... Oskar mial nowotwór wątroby, część zaatakowaną usunięto, wzieto wycienek na histo, poki co Czort lezy w lecznicy na powstancow po tej operacji. przydaloby sie Małgosie jakos wesprzec finansowo, ona o to nie prosila ale wiem ze wziela kredyt na operacje oka Oskara i zbierala na operacje drugiego oczka .... wiem tez ,ze teraz poprosila lekarza o rozlozenie tej dzisiejszej akcji na raty. PROSIMY O WSPARCIE! finansowe i duchowe! zobaczcie, jaki szczęśliwy jest Oskarek w swoim domu! :(
  17. może po takim allegro ktoś go pokocha... :)
  18. jezu! zrob nowy wątek bo tego nie ma sensu przenosic tylko zrób w dziale juz w dowym domu ale potrzebuja pomocy rany :( albo ja zrobie o kurde :(:(:(
  19. no tak, właśnie tak :) zrobie tam porządek, na razie mam trochę zamieszanie w pracy
  20. my mamy auto - możemy dowieźć :P ja Hena to na koniec świata on jest aniołem w podróży ;) siedzi i patrzy przez okno... :p
  21. no ale weź! jak on patrzy!
  22. strasznie fajny ten Kaj :) już nie mówiąc o zdjęciach...
×
×
  • Create New...