-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57'] Rozumiem, że Misiek ma tylko Ciebie i nas - nie jest pod opieką Vivy!?[/QUOTE] dokładnie tak Viva mu tylko użycza konta -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziś w metrze jest Rudolf i nikt o niego nie pyta... :(:(:( kur** mać! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moje maleństwo :( mój malutki Rudolf dziś w metrze... i nikt o niego nie zapytał :( ja dopiero teraz zauważyłam, że go wydrukowali :( na marne go wydrukowali, bo ani pół telefonu nie mialam :( Paweł też nie :( ani ćwierć maila :( boże czemu? nie mogę! niedobrze mi :( -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
z metrem teraz już bardzo ciężko :( kiedyś było w cafeanimal o wiele mniej psów teraz jest ich strasznie dużo mala szansa, że wydrukują moje psy z wczoraj popołudniu - wieczorem były już dawno na 2 stronie... ale też wiem, że ludzie przeglądają sam portal :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] A moze przywiezcie go do niej, obstawiam, ze juz go nie odda ;> :P:P[/QUOTE] Ty, to jest myśl.... -
27 stycznia 2010 r. Czort Senior Oskar nie żyje. dla każdego z nas miałes inne imię - wszyscy kochaliśmy Cię tak samo na zawsze zostaniesz w naszej pamięci, piesku. łączny koszt operacji, badań i kremacji Oskarka to 1350 zł. PROSIMY O POMOC FINANSOWĄ przy spłacaniu długu! w sprawie pomocy piszcie do NiJaSe lub do mnie Oskar odszedł 26 stycznia o godzinie 23... WASZE WPŁATY: [FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2]BEATA P. DLA OSKARA- KIARA 30,00 EWA JOANNA A. MAŁA CEGIEŁKA NA SPŁATĘ DŁUGU ZA LECZENIE OSKARA 50,00 BEATA KINGA G. NA SPŁATĘ DŁUGU ZA LECZENIE OSKARA 50,00 JOANNA BEATA W. DLA OSKARKA 50,00 MARTA ANNA N.A 50,00 HARALD N. NIKUS I LIVIA DLA OSKARA 100,00 AGMAREK - NA DLUG ZA OSKARA[/FONT][/FONT] 100,00 *** pamiętacie Czarcika z Wrocławia? CZORT z niebiańskim charakterem, a teraz OSKAR dzięki orph'ie W SWOIM DOMU!!! Czort został zabrany na DT przez orphę, tam został Seniorem po czym znalazł wspaniały dom u Małgosi w Warszawie - dostał na imię Oskar... TERAZ CZORT ZNÓW NAS POTRZEBUJE! [SIZE=3]cytuję NiJaSe (26 stycznia 2010): ...dzisiaj o 5 rano Małgosia włascicielka Czorta-Seniora-Oskara napisala mi smsa ze Oskar jest wlasnie u weta i bedzie mial operacje. Zadzwonila niedawno i powiedziala co i jak... wczoraj chlopakowi sie zwymiotowalo ,ale wiadomo pomyslala ze cos zjadl i mu zaszkodzilo, dzisiaj rano Oskar wogole nie reagowal na nic, lezal i nic, wiec Malgosia go w samochod i do weta.... Oskar mial nowotwór wątroby, część zaatakowaną usunięto, wzieto wycienek na histo, poki co Czort lezy w lecznicy na powstancow po tej operacji. przydaloby sie Małgosie jakos wesprzec finansowo, ona o to nie prosila ale wiem ze wziela kredyt na operacje oka Oskara i zbierala na operacje drugiego oczka .... wiem tez ,ze teraz poprosila lekarza o rozlozenie tej dzisiejszej akcji na raty. PROSIMY O WSPARCIE! finansowe i duchowe! zobaczcie, jaki szczęśliwy jest Oskarek w swoim domu! :(
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
może po takim allegro ktoś go pokocha... :) -
no tak, właśnie tak :) zrobie tam porządek, na razie mam trochę zamieszanie w pracy
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
my mamy auto - możemy dowieźć :P ja Hena to na koniec świata on jest aniołem w podróży ;) siedzi i patrzy przez okno... :p -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ale weź! jak on patrzy! -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
strasznie fajny ten Kaj :) już nie mówiąc o zdjęciach...