-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
przepraszam, ze tak rzadko tu bywam co do jutra - mam plakaty, ale tylko dosłownie z 10 sztuk :( moze dodrukuje coś, ale jutro rano w jakimś punkcie dopiero :( z jutrzejszymi poszukiwaniami jest tak, że my jedziemy autem we 2 z TZtem tylko najprawdopodobniej bedziemy jechać z Kostancina, z lecznicy w której opiekujemy się psiakami...
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
mru replied to red's topic in Już w nowym domu
jak pięknie Odynek sobie spaceruje... :):):) -
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
mru replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zebrałam fotki Timka w taki mini-pokaz, żebyśmy mogli go powspominać i przypomnieć sobie jego drogę. chociaż tyle... dla tego aniołka [CENTER][video=youtube;5n012JOB6eg]http://www.youtube.com/watch?v=5n012JOB6eg[/video] [/CENTER] -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wspaniale, że są foty Hena :D a z Preziem co? -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
smycz Hena? hmm byłam pewna, że mu nie zostawiałam żadnej, że chodził na smyczach Beaty ale może źle pamiętam :P -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no wieści o Dafi dodałam już na jej watek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177767-DWA-szczeniory-z-Konstancina-on-i-ona-okoA-o-4mcy-domy-na-CITO[/URL] co do ciąży nie wiem, mam same psy ta ciaża Kory nie była bardzo zaawansowana ale nie było szans, żeby zaszła w lecznicy a poza tym ona dopiero ze 3 tyg temu tam trafiła, czy coś takiego -
inne foty Grafitka! [CENTER] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010561.jpg[/IMG] taki jestem duży i zły [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010550.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010556.jpg[/IMG] tak się tulę do pani, która mnie karmi [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010558.jpg[/IMG] a tak do Pawła [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010544.jpg[/img] a tak uradowany leżę w śniegu :P [/CENTER]
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no, rozesłałam dziś trochę Misia :) na pewno pani od[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176686-starsza-malutka-Kora-po-wypadku-pojechaA-a-do-domu-trzymajcie-kciuki/page18"] Kory[/URL][/B] wpłaci coś :D -
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, szukam cały czas, ale widzę, że to częsta trasa :) Morus zarezerwowany (uratowany!!!) -
figa - piekne :):):) mam więcej fot! :D zaraz wrzucam! clo - Bisk dlatego, że jest duży i najszybciej "pójdzie" (pewnie pod płot, do budy, na łańcuch nic się nie da zrobić, żeby nie jechały :( oni nie rozumieją... o czym my mówimy :/ ale może... może w te mrozy dr nie będzie się chciało jechać...? eh nie wiem :( może mu auto nie odpali o 5 rano!? :P
-
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
demi byłaaa :loveu::loveu::loveu: [QUOTE] właśnie wróciłam od tych Państwa. I z góry mówię, ze szykujcie sie na transport z Moruskiem[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] :multi: [QUOTE]Pani Ania opłaci transport, nie chce żeby Morus dalej tam marzł, i chce zeby go jej jak najszybciej przywieźć. [/QUOTE] dzięki, demi! :loveu::loveu::loveu: Morus ma dom :) szukamy transportu na jak najszybciej! :lol: -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
napisałam że musi być spokój, żadnych zabaw i szaleństw -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, zrobię ale ja specjalnie taki tytuł dałam, żeby były słowa klucze wiecie :P jak będzie o amancie kina to go tylko kinoman znajdzie ;) -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
schodków nie ma :) -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no napisałam pani :roll: -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dubel. dziś mam dzień dubli ;) -
5 opuszczych psów,12 w przytuliskach,reszta nie żyje.Błagamy o pomoc!!!
mru replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie tylko nie wiem jak moge pomoc :( -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wieści od Koruni :) [QUOTE]Kora nazywa się teraz Kori, tak żeby było bardziej podobnie do Lejli i Mimi. Jest bardzo sympatyczną sunią i w ogóle nie widać jej podeszłego wieku. Sterylizację przeszła bardzo łagodnie. Wskakuje na sofkę i biega jakby w ogóle nie miała rany na brzuszku. Jest strasznym łakomczuchem oczekującym pyszności. Trzyma jeszcze dystans z pozostałymi suczkami, ale to tylko kwestia czasu. Dobrze że została wysterylizowana, bo rzeczywiście mogła by być tragedia. Ja nie mam doświadczenia w tym względzie, więc pewnie bym się nawet nie zorientowała że ona jest w ciąży. Na szczęście skończyło się dobrze. Życzę dużo szczęścia w znajdowaniu domów dla wszystkich potrzebujących piesków. Oczekuję na wizytę sprawdzającą. Pozdrawiam serdecznie [COLOR=#888888] Danuta R.[/COLOR][/QUOTE]