Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. przepraszam, ze tak rzadko tu bywam co do jutra - mam plakaty, ale tylko dosłownie z 10 sztuk :( moze dodrukuje coś, ale jutro rano w jakimś punkcie dopiero :( z jutrzejszymi poszukiwaniami jest tak, że my jedziemy autem we 2 z TZtem tylko najprawdopodobniej bedziemy jechać z Kostancina, z lecznicy w której opiekujemy się psiakami...
  2. jak pięknie Odynek sobie spaceruje... :):):)
  3. zebrałam fotki Timka w taki mini-pokaz, żebyśmy mogli go powspominać i przypomnieć sobie jego drogę. chociaż tyle... dla tego aniołka [CENTER][video=youtube;5n012JOB6eg]http://www.youtube.com/watch?v=5n012JOB6eg[/video] [/CENTER]
  4. wspaniale, że są foty Hena :D a z Preziem co?
  5. smycz Hena? hmm byłam pewna, że mu nie zostawiałam żadnej, że chodził na smyczach Beaty ale może źle pamiętam :P
  6. takie rzeczy jak bannerki zrobię jutro rano :) właśnie wróciłam od UBOCZÓW i powiem szczerze, że padam...
  7. no wieści o Dafi dodałam już na jej watek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177767-DWA-szczeniory-z-Konstancina-on-i-ona-okoA-o-4mcy-domy-na-CITO[/URL] co do ciąży nie wiem, mam same psy ta ciaża Kory nie była bardzo zaawansowana ale nie było szans, żeby zaszła w lecznicy a poza tym ona dopiero ze 3 tyg temu tam trafiła, czy coś takiego
  8. no słuchaj, nie uwierzyłabym, gdybym go nie wyciągnęła! ja myślałam, że jego się nie będzie dało wyciągnąć z boksu :)
  9. inne foty Grafitka! [CENTER] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010561.jpg[/IMG] taki jestem duży i zły [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010550.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010556.jpg[/IMG] tak się tulę do pani, która mnie karmi [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010558.jpg[/IMG] a tak do Pawła [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010544.jpg[/img] a tak uradowany leżę w śniegu :P [/CENTER]
  10. no, rozesłałam dziś trochę Misia :) na pewno pani od[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176686-starsza-malutka-Kora-po-wypadku-pojechaA-a-do-domu-trzymajcie-kciuki/page18"] Kory[/URL][/B] wpłaci coś :D
  11. tak, szukam cały czas, ale widzę, że to częsta trasa :) Morus zarezerwowany (uratowany!!!)
  12. o to super :) koosiek tam jeszcze coś mu robi :) kochana koosiek
  13. figa - piekne :):):) mam więcej fot! :D zaraz wrzucam! clo - Bisk dlatego, że jest duży i najszybciej "pójdzie" (pewnie pod płot, do budy, na łańcuch nic się nie da zrobić, żeby nie jechały :( oni nie rozumieją... o czym my mówimy :/ ale może... może w te mrozy dr nie będzie się chciało jechać...? eh nie wiem :( może mu auto nie odpali o 5 rano!? :P
  14. Bisk :( ciągle on Morus m,a dom, czyli nie mogą z nim jechać pewnie pojedzie Parkur, Mroczka... tak naprawdę zależy od humoru pana R. dzieki, clo ze jestes :) chora bylas, wiem odebraliśmy Bube z Palucha :)
  15. demi byłaaa :loveu::loveu::loveu: [QUOTE] właśnie wróciłam od tych Państwa. I z góry mówię, ze szykujcie sie na transport z Moruskiem[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] :multi: [QUOTE]Pani Ania opłaci transport, nie chce żeby Morus dalej tam marzł, i chce zeby go jej jak najszybciej przywieźć. [/QUOTE] dzięki, demi! :loveu::loveu::loveu: Morus ma dom :) szukamy transportu na jak najszybciej! :lol:
  16. napisałam że musi być spokój, żadnych zabaw i szaleństw
  17. tak, zrobię ale ja specjalnie taki tytuł dałam, żeby były słowa klucze wiecie :P jak będzie o amancie kina to go tylko kinoman znajdzie ;)
  18. oj nieważne :) badź z nami każde wsparcie jest dobre wiecie, w sumie Wy wszystko robicie my sami byśmy sobie nie dali rady nawet z tymi kilkunastoma psiakami :(
  19. zapisuje sie tylko nie wiem jak moge pomoc :(
  20. wieści od Koruni :) [QUOTE]Kora nazywa się teraz Kori, tak żeby było bardziej podobnie do Lejli i Mimi. Jest bardzo sympatyczną sunią i w ogóle nie widać jej podeszłego wieku. Sterylizację przeszła bardzo łagodnie. Wskakuje na sofkę i biega jakby w ogóle nie miała rany na brzuszku. Jest strasznym łakomczuchem oczekującym pyszności. Trzyma jeszcze dystans z pozostałymi suczkami, ale to tylko kwestia czasu. Dobrze że została wysterylizowana, bo rzeczywiście mogła by być tragedia. Ja nie mam doświadczenia w tym względzie, więc pewnie bym się nawet nie zorientowała że ona jest w ciąży. Na szczęście skończyło się dobrze. Życzę dużo szczęścia w znajdowaniu domów dla wszystkich potrzebujących piesków. Oczekuję na wizytę sprawdzającą. Pozdrawiam serdecznie [COLOR=#888888] Danuta R.[/COLOR][/QUOTE]
×
×
  • Create New...