Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. kurcze :( Misiek ma tak mało wejść na allegro... :(
  2. oj tak! bardzo! dziekuje, że przyszłaś :):):)
  3. no może tak... :) jak go spotkasz to ukochaj!
  4. Morus jedzie w piatek szukamy transportu dla Misia!
  5. no i bannerek dla malucha: polecam!!!
  6. Morus ma transport :) w piątek jedzie do nowego domu! (nowa pani mu załatwiła) niestety Misiek nie może z nim jechać. szukamy dalej dla Misia.
  7. właśnie co do kosztów to miały być zwrócone a jak powiedziałam pani że to 350 zł (miałam oferte transportu na jutro - za zwrot kosztów) to się wycoafała, powiedziała ze wiecej jak 100 nie może dać no ale za 100 to on do Łodzi dojedzie tylko :P
  8. zrobiłam małemu cafeanimal: http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudolf-staruszek-porzucony-na-mrozie,7985
  9. dobrze, ze zarówno Morus jak i Dina to grubaski.
  10. nie wiem jak Morus w tym kojcu przeżyl :( a tym bardziej Dina, która z nim siedzi... to zewnętrzny kojec... no ale wtulili się w siebie i pewnie jakoś dali radę.
  11. napisałam do kilku nastu na razie nic :( może poszukać kogoś z wawy kto mogłby go pociągiem przewieźć hmmm to jest jakiś pomysł w sumie a jeszcze Misiek ma jechać do hotelu 150 km za Wrocław...
  12. super :) została tylko kwestia transportu! :) co też proste nie jest :/
  13. pod koniec tygodnia będzie gotowe miejsce dla Misia :) i Miś może przyjechać! :D dlatego już rozglądamy się za transportem!! [B]dolnośląsie, zachód - okolice Lubania![/B] do Wrocławia ma jechać [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176689-Morus-szukamy-transportu-WARSZAWA-WROCA-AW"][B]Morus[/B][/URL] możnaby to jakoś połączyć... :roll: hotelik jest 150 km za Wrocławiem.
  14. załozyłam wątek staruszkowi z czerwonym nosem: [URL="http://tiny.pl/hm54f"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/rednose/DSC00187av-1.png[/IMG][/URL] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178530-maA-y-stary-Rudolf-porzucony-na-mrozie-NIE-WIDZI-na-jedno-oko?p=13969610#post13969610"][SIZE=4]mały stary Rudolf porzucony na mrozie - NIE WIDZI na jedno oko... [/SIZE][/URL][/B]
  15. *** Rudolfa znalazłam w schronisku razem z plakatem. Z plakatu wynika, że Rudolf został znaleziony w Zalesiu Dolnym. Leżał wyczerpany na mrozie. niestety ten, kto go znalazł nie mógł go chyba przetrzymać... oddał go do przytuliska :( a szkoda, bo w przytulisku Rudolf trzęsie się i wyje. Trudno się mu dziwić. Jest niemal całkowicie ślepy. Nie rozumie, co się dzieje. Rudolf najlepiej czuje się przy człowieku. Widać to po zdjęciach. Jeśli ktoś może dać Rudolfowi DT, proszę - pomóżcie mu... :shake: Rudolf to 6-7 kg dziadek. Bardzo uroczy. Łagodny. W przytulisku nie ma szans na adopcję. Rudolf jest praktycznie cały biały jedynie końcówki uszu oraz nosek ma rude :) to prześliczne! Kontakt do nas: 604 129 008 Magda 509 075 051 Paweł lub [email protected]
  16. cholera, nikt nie jedzie do Wrocławia? [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176689-Morus-szukamy-transportu-WARSZAWA-WROCA-AW"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/red_sunset_by_marzocchi05.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. napisałam Korze o tej suce w cieczce fajnie, ze R nie był na giełdzie :) to chyba jedyny plus tych cholernych mrozów... dr R ostatnio powiedziała nam, że teraz na giełdę nikt nie przyjeżdża i że wszystkie psy wychodzą przez nas i że w zimę zawsze mieli zastój, przepełnienie a teraz... tylko co będzie latem :(
  18. uwaga, proszę czytać i się cieszyć :D [QUOTE]Witam, Nova-Ozunia jest przeurocza i czuje się dobrze. Bardzo grzeczna. Nas już kocha i my ją. Bawi się zabawkami. Najbardziej lubi przytulać się do nas na naszym łóżku, ale w nocy ładnie śpi w swoim łóżeczku. Szczeka, jak sąsiedzi otwierają swoje drzwi. Szkoda, że jest bardzo zimno na zewnątrz - strasznie szybko marznie. Spacer to 2 minuty. Wygląda na szczęśliwą. W załączeniu fotki. pozdrawiam Bożena[/QUOTE] zobaczcie! jakie śliczne ubranko! :loveu: [CENTER][img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/OZA9.jpg[/img] [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/OZA8.jpg[/img] [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/OZA7.jpg[/img] [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/OZA10.jpg[/img] [/CENTER]
  19. zapisuję się.
  20. ale nikt nawet nie zapyta wstępnie o niego :( nikt nie przyjedzie obejrzeć... eh Heniutek :(
  21. czekamy czekamy :D jak będą to dodam na allegro :) może ktoś go pokocha...
  22. potrzebuje bardzo :roll: zrobiłam allegro, wyróżnione itd :) łącznie równo 20 zł. tylko zapomniałam Ci wysłać nr konta :eviltong:
×
×
  • Create New...