Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. jestem jestem! na razie tylko się zapisuję, w pracy dokładniej poczytam!
  2. hej :D Misiek, szykuj się tam powoli!
  3. kochana demi postara się spiąć kokosy :loveu: :multi: trzymajcie kciuki! bardzo wszystkim dziękuję za zaangażowanie!
  4. podniosę Cię jeszcze, kochany misiaku
  5. Skrzek teraz lepiej :) bierze co prawda leki cały czas, ale bardzo odzył ale pomyślę o tych kropelkach :)
  6. Oto "kaukaz" [B]Grafit [/B]:p ten w depresji, co w boksie leży zwinięty w kulkę i nie chce jeść jak się podchodzi do boksu to jęczy ze stresu jakby... wierzycie? wyciągnięty z boksu jest tak szczęśliwy... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/DSC00175.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/DSC00176.jpg[/IMG] [LEFT]mam więcej jego fot, ale na telefonie TZta będą jutro. psiak ma zaćmę i krótkie nogi :D takie, że nie sięga mi nawet do kolana ale jest "długi" dr mówi, że nie wie co z nim zrobić - przez tę jego depresję... "no zobaczymy jakie w jego sprawie będą decyzje" - usłyszałam, czyli w grę wchodzi eutanazja :shake: powiedziałam, że moim zdaniem szybko pójdzie, bo co było robić... :roll: he he... [SIZE=4][B] mogę mu zrobić allegro - ale niestety nie mogę wyróżnić :roll:[/B][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
  7. o nie :placz: pani zainteresowana Biskiem się rozmyśliła :( szkoda, bo tak się składa, że kilka dni temu zadzwoniła do mnie z rana, żeby sprawdzić koniecznie Biska na psy i koty... jak najszybciej! i ja w chorobie tego samego dnia pojechałam do Konstancina z TZtem... i wyniki wyszły dobre :( Bisk spełniał warunki... :(:(:( giełda dla niego murowana, super...
  8. wiele razy brałam osobiście Korę na ręce - w dniu adopcji także. nic nie wyczułam. może nie mam doświadczenia, ale no... ona była po prostu drobna, mała i bardzo chuda.
  9. trochę inaczej: Kora trafiła tam po wypadku, ale nie zapominajmy, że to było kilka tyg temu nie wiedzieli, że jest ciężarna - nie mają USG NIC nie było widać - ręczę za to, sama ją widziałam! wszyscy ją widzieliśmy i nikt by nie pomyślał, że jest w ciąży! [B]sterylka jest warunkiem adopcji [/B]- nowa pani Kory [B]musiała[/B] wrócić z nią na zabieg. my się baliśmy w tym wieku ciąć, ale nie mieliśmy na to wpływu. okazało się to, co się okazało - zaskoczyło to nas wszystkich. po Korze nie było widać. nie wiem jak bardzo zaawansowana była ta ciąża - musiała mieć te kilka tygodni :( nie sądzę, że do zapłodnienia doszło w lecznicy :P tam Kora siedziała sama i sama na spacery chodziła psy w szpitalu, gdzie siedziała, są w klatkach, boksach i są po wypadkach :P a psy w schronisku są z reguły ciachnięte psy nie biegają razem, nie ma o tym mowy.
  10. no właśnie, demi poszłaby chętnie, ale nie wie kiedy będzie mogła czy może ktoś mógłby podejść tam na dniach? :)
  11. siekowa, nie wiem czy udało mi sie dodać Miśka na psiegrane... niby wszystko poszło ok ale go nie widze.
  12. spokojnie, UBOCZOWIE na pewno znajdą bidę albo ona znajdzie ich, oni najlepiej będą wiedzieli kiedy :) dziwnie będzie jutro, jak przyjdziemy, a nie będzie Timurka :(
  13. zapraszam na wątek "nijakiego" starego Miśka... stary Misiek - maszyna do rozczulania :( zbieramy na HOTEL u zuziM! ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL DLA MISIA :( on już tak wiele przeszedł :(
  14. nie wiem, czy mam jakies dobre, ale masz racje ! edit: dodałam :) słabe, ale zawsze...
  15. nikogo u Miśka? :) porozgłaszam Cię, mały
  16. bumelek :) bumel widziała Miśka i WIE :D to bardzo dużo z tym allegro!!! zrobię mu jeszcze dziś :) wieczorem (bo teraz jadę do babci hihihi)
  17. nie, w lecznicy na pewno nie musiała już być w ciąży jej nic ne jest, ale małe zabite :( świat śmierdzi a Timek był orzechowskim dziadkiem, którego przed świętami adoptowali UBOCZOWIE z Warszawy :( umarł po zabiegu...
  18. dostałam takie pytanie na maila: [QUOTE]Witam, Mam 18 kg karmy suchej dla dużego psa i chętnie podrzucę Stefanowi (jeśli nadal jest u was). Karmę kupilam przez Internet omyłkowo (miała być dla kotów), a moje psy są małe i miałyby trudności z jej zjedzeniem. Czy ktoś od Państwa bywa w W-wie? Mieszkam na Ursynowie, ale mogę gdzieś podwieźć. Proszę o odpowiedź [COLOR=#888888]Małgorzata R.[/COLOR][/QUOTE] to jest Pedigree oczywiście powiedziałam pani, że Stefan musi jeść specjalną karmę ale może ta karma przydałaby się komuś? jakimś bidom?
  19. załozyłam Misiowi wątek :) [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178259-stary-Misiek-maszyna-do-rozczulania-zbieramy-na-HOTEL-u-zuziM?p=13942958#post13942958"][SIZE=4]stary Misiek - maszyna do rozczulania :( zbieramy na HOTEL u zuziM![/SIZE][/URL][/B] zapraszam wszystkich bardzo bardzo serdecznie!!!
  20. Miś w smutnej kolorystyce ;) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz375.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz376.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz377.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz379.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz380.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [CENTER][SIZE=4]Poznajcie [B]Miśka[/B] - starego psa znalezionego na ulicy. [/SIZE] [SIZE=4]Psa, który [B]ma szansę pojechać do hotelu do zuziM![/B][/SIZE] [SIZE=4]ZBIERAMY [B]STAŁE DEKLARACJE NA HOTEL[/B] DLA MISIA! [COLOR=Red][B]POMÓŻCIE![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]MISIEK NIE JEST POD OPIEKĄ FUNDACJI VIVA![/SIZE] [SIZE=4]FUNDACJA UŻYCZA NAM JEDYNIE KONTA[/SIZE] DO ZBIÓRKI [SIZE=4][B]Misiek liczy tylko na nas. I na Was.[/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER] Możecie powiedzieć - [B]"Eee... Misiek jest nijaki"[/B]. Ale to nieprawda! [B]Misiek jest bardzo jakiś![/B] :) Przyznają to wszyscy, którzy go spotkali! [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images37.fotosik.pl/245/5386d2740a459549med.jpg[/IMG] okej - Misiek nie jest[B] typową [/B]pieknością... nie jest duży, ani nie jest mały nie jest czarny, biały też nie... Misiek jest taki... miśkowaty :) [B]a ponadto:[/B] [B]Misiek jest ufny[/B] - wtula się w człowieka, kiedy ma tylko okazję (a nie ma ich wiele) [B]Misiek jest wesoły[/B] - tak, mimo swojego wieku Misiek zawsze sprawia, że się uśmiecham [B]Misiek jest kochany[/B] - nie ciągnie na smyczy, mimo że bardzo lubi spacery. Poza tym toleruje inne psy. [B]Misiek jest jeszcze w dobrej formie[/B] - co prawda człapie już starczo, ale ma w sobie wiele chęci do życia [B]Misiek jest cierpliwy[/B] - ta jego cierpliwość jest niesamowita, wyciągnięty z boksu na zdjęcia stał dzielnie i czekał, aż skończymy... [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images40.fotosik.pl/245/36ac9ddb86198473med.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Jak żył Misiek zanim nas poznał?[/B] Pewnie dość podle. Podejrzewam, że gdzieś pod płotem. Został znaleziony na ulicy z raną na głowie i nowotworem na boku - dzięki temu trafił do lecznicy, gdzie został opatrzony, zoperowano mu guz i wykastrowano go. [CENTER][IMG]http://images43.fotosik.pl/250/d1f1f2fe34f50fb3med.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER]bliznę na głowie jeszcze widać. [/CENTER] Teraz Misiek pełen nadziei czeka w swoim niedużym boksie. [B]Na co?[/B] Na człowieka, który poświęciu mu choć chwilkę. Za każdą taką chwilkę jest bardzo wdzięczny. [SIZE=2]Mimo, że Misiek ma tylko dwa spacery dziennie - pierwszą rzeczą, jaką robi, kiedy wyciagam go z boksu jest... mizianie :(:(:( nie idzie sikać, czy wąchać... [B]idzie do mnie[/B] :(:(:([/SIZE] [CENTER][IMG]http://images37.fotosik.pl/245/3f70ff0c5241f936med.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Misiek to pies, który żyje dla człowieka. Wierność w starym, schorowanym ciele "nijakieo psa".[/B][/SIZE] [LEFT] Misiek jest jak amant przedwojennego kina :) mnie ujął od razu, jak tylko go zobaczyłam... Lecznica, w której przebywa Misiek jest przepełniona... zdrowe, gotowe do adopcji, psy rozdawane są na giełdzie w Słomczynie... tym "nieadopcyjnym" grożą [B]Korabiewice[/B]... :shake::shake::shake: [SIZE=4]dlatego [B]prosimy o[/B] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][B]PILNĄ pomoc[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [B]dla Misia[/B] :([/SIZE] [CENTER][IMG]http://images44.fotosik.pl/250/339c6f4c5df6117emed.jpg[/IMG] o czym marzą te stare mądre oczy..? [SIZE=4]może o hotelu u zuziM? :) a na pewno o [B]DOMU[/B]![/SIZE] [SIZE=4]ZBIERAMY [B]STAŁE DEKLARACJE NA HOTEL[/B] DLA MISIA! [COLOR=Red][B]POMÓŻCIE![/B][/COLOR] [/SIZE] [LEFT][B][U]stałe deklaracje:[/U][/B] haliza [B]15 zł. (od lutego 20)[/B] CiociaKarla [B]30 zł.[/B] MakS [B]10 zł.[/B] Anna G. [B]50 zł.[/B] (od marca) Barbara D. [B]100 zł.[/B] Karolina P. [B]50 zł.[/B] shawranek [B]15 zł.[/B] Agnieszka103 [B]15 zł.[/B] Marta Z. [B]20 zł.[/B] Małgosia M. [B]40 zł.[/B] razem [B]350 zł.![/B] :multi: [SIZE=2][B]Wpływy: [/B][/SIZE] [FONT=Arial]2010-01-25 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-01-26 10,00 PLN JOANNA M. ZABRZE [/FONT] [FONT=Arial]2010-01-28 50,00 PLN Bico [/FONT] [FONT=Arial]2010-01-29 15,00 PLN HALIZA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN EDYTA L. L. WEJHEROWO [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN ALEKSANDRA M.W CHLUDOWO [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 15,00 PLN Monika i Stanisław W. Kraków [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN KRZYSZTOF S. POZNAŃ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 30,00 PLN MONIKA E. K. POZNAŃ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 20,00 PLN NATALIA H. RACIBÓRZ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 2010-02-01 50,00 PLN KATARZYNA K.S WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 40,00 PLN KUCZENSKI M.MIKOŁÓW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 400,00 PLN WOJCIECH S. KRAKÓW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN DOROTA C.J WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 25,00 PLN MAŁGORZATA P. KRAKÓW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN JAN A. D. SZCZECIN [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN Adam i Małgorzata M. GLIWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN ANNA M. G. KATOWCIE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN MARTA Z. ZALESIEGÓRNE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 30,00 PLN KAROLINA S. GDAŃSK [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 10,00 PLN PAULINA H. POZNAN [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 15,00 PLN SYLWIA Zofia H. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 15,00 PLN SYLWIA ZOFIA H. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 30,00 PLN ANNA G.S RACIBÓRZ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-03 20,00 PLN EDYTA K. SIERPC [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 50,00 PLN BEATA G.WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 50,00 PLN ELŻBIETA G. GDYnia [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-03 30,00 PLN KATARZYNA L. ŁOMIANKI [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 50,00 PLN KLAUDIA G.Z PIOTRKÓW TRYBUNALSKI [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 100,00 PLN BARTŁOMIEJ M WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 15,00 PLN PATRYCJA S. KATOWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 25,00 PLN BEATA G WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 100,00 PLN ARTUR K. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 15,00 PLN AGNIESZKA T.GLIWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-05 20,00 PLN HALINA W. KRASNYSTAW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 100,00 PLN ARTUR K. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 15,00 PLN AGNIESZKA T. Gliwice [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-09 50,00 DOROTA C. WROCŁAW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-12 50,00 PLN KAROLINA P. ŁÓDŹ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-15 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-16 60,00 PLN URSZULA B. SIEDLC E [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-16 50,00 PLN ANNA G. K. KATOWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-26 20,00 PLN EWA R. TORUN [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-02 100,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-02 20,00 PLN SYLWIA ZOFIA H. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-03 15,00 PLN AGNIESZKA T. GLIWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-03 20,00 PLN HALIZA[/FONT] [FONT=Arial]2010-03-18 100,00 PLN DANUTA R. L WARSZAWA[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-02 20,00 PLN MISIEK Z KONSTANCINA SYLWIA H. WARSZAWA[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-06 20,00 PLN HALIZA[/FONT] [FONT=Times New Roman]2010-04-07 15,00 PLN AGNIESZKA T. Gliwice[/FONT] [FONT=Times New Roman]2010-04-16 50,00 PLN ANNA G.K KATOWICE[/FONT] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]razem: 2870 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman]Wydatki:[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman]400 zł transport[/FONT] [FONT=Times New Roman]320zł hotel[/FONT] [FONT=Times New Roman]350zł hotel[/FONT] [FONT=Times New Roman]350zł hotel[/FONT] [B][FONT=Times New Roman]1450 PLN[/FONT][/B] [CENTER][B][SIZE=3]pieniążki na Misia można wpłacać na subkonto lokalnej grupy Fundacji Viva! [/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B]DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310 [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] ul. Kopernika 6 m. 8 [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] 00-367 Warszawa [/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]z dopiskiem "Misiek z Konstancina"[/SIZE][/B] [SIZE=5]MISIEK [B]NIE JEST POD OPIEKĄ FUNDACJI[/B] VIVA![/SIZE] [SIZE=4]FUNDACJA UŻYCZA NAM JEDYNIE KONTA[/SIZE] DO ZBIÓRKI [SIZE=4][B]Misiek liczy tylko na nas. I na Was.[/B][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] bannerek dla Misia: [URL="http://tiny.pl/hmfsp"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/36ac9ddb86198473med-1.png[/IMG][/URL] [LEFT]___________________ [SIZE=2][B]kontakt do nas: [/B][B]604 129 008[/B] Magda [B]509 075 051[/B] Paweł [B][email protected][/B][/SIZE] [B]allegro Misia:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/item893847756_misiek_starszy_spokojny_psiak_szuka_domu.html[/URL] wątek psiaków z lecznicy: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-PILNIE-potrzebne-TYMCZASY-i-ogA-oszenia"][SIZE=4]bezdomne psiaki z lecznicy - PILNIE potrzebne TYMCZASY i ogłoszenia... :( [/SIZE][/URL][/B] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  22. xmartix - już do Ciebie piszę :) diuna - bardzo dziękuję!!!
  23. o tak, pisałam juz do niej, ale tak oficjalnie ;) możesz ją jeszcze zapytać :) dziękuję!
×
×
  • Create New...