-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
jestem jestem! na razie tylko się zapisuję, w pracy dokładniej poczytam!
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hej :D Misiek, szykuj się tam powoli! -
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kochana demi postara się spiąć kokosy :loveu: :multi: trzymajcie kciuki! bardzo wszystkim dziękuję za zaangażowanie! -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniosę Cię jeszcze, kochany misiaku -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Skrzek teraz lepiej :) bierze co prawda leki cały czas, ale bardzo odzył ale pomyślę o tych kropelkach :) -
Oto "kaukaz" [B]Grafit [/B]:p ten w depresji, co w boksie leży zwinięty w kulkę i nie chce jeść jak się podchodzi do boksu to jęczy ze stresu jakby... wierzycie? wyciągnięty z boksu jest tak szczęśliwy... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/DSC00175.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/DSC00176.jpg[/IMG] [LEFT]mam więcej jego fot, ale na telefonie TZta będą jutro. psiak ma zaćmę i krótkie nogi :D takie, że nie sięga mi nawet do kolana ale jest "długi" dr mówi, że nie wie co z nim zrobić - przez tę jego depresję... "no zobaczymy jakie w jego sprawie będą decyzje" - usłyszałam, czyli w grę wchodzi eutanazja :shake: powiedziałam, że moim zdaniem szybko pójdzie, bo co było robić... :roll: he he... [SIZE=4][B] mogę mu zrobić allegro - ale niestety nie mogę wyróżnić :roll:[/B][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
-
Bisk ma już dom. malutka rottka Dina także :) oboje zamieszkali w Warszawie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o nie :placz: pani zainteresowana Biskiem się rozmyśliła :( szkoda, bo tak się składa, że kilka dni temu zadzwoniła do mnie z rana, żeby sprawdzić koniecznie Biska na psy i koty... jak najszybciej! i ja w chorobie tego samego dnia pojechałam do Konstancina z TZtem... i wyniki wyszły dobre :( Bisk spełniał warunki... :(:(:( giełda dla niego murowana, super... -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wiele razy brałam osobiście Korę na ręce - w dniu adopcji także. nic nie wyczułam. może nie mam doświadczenia, ale no... ona była po prostu drobna, mała i bardzo chuda. -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
trochę inaczej: Kora trafiła tam po wypadku, ale nie zapominajmy, że to było kilka tyg temu nie wiedzieli, że jest ciężarna - nie mają USG NIC nie było widać - ręczę za to, sama ją widziałam! wszyscy ją widzieliśmy i nikt by nie pomyślał, że jest w ciąży! [B]sterylka jest warunkiem adopcji [/B]- nowa pani Kory [B]musiała[/B] wrócić z nią na zabieg. my się baliśmy w tym wieku ciąć, ale nie mieliśmy na to wpływu. okazało się to, co się okazało - zaskoczyło to nas wszystkich. po Korze nie było widać. nie wiem jak bardzo zaawansowana była ta ciąża - musiała mieć te kilka tygodni :( nie sądzę, że do zapłodnienia doszło w lecznicy :P tam Kora siedziała sama i sama na spacery chodziła psy w szpitalu, gdzie siedziała, są w klatkach, boksach i są po wypadkach :P a psy w schronisku są z reguły ciachnięte psy nie biegają razem, nie ma o tym mowy. -
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no właśnie, demi poszłaby chętnie, ale nie wie kiedy będzie mogła czy może ktoś mógłby podejść tam na dniach? :) -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o maaaaatko :loveu: haliza!!! :multi: -
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
mru replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spokojnie, UBOCZOWIE na pewno znajdą bidę albo ona znajdzie ich, oni najlepiej będą wiedzieli kiedy :) dziwnie będzie jutro, jak przyjdziemy, a nie będzie Timurka :( -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dubel......... -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem, czy mam jakies dobre, ale masz racje ! edit: dodałam :) słabe, ale zawsze... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikogo u Miśka? :) porozgłaszam Cię, mały -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
bumelek :) bumel widziała Miśka i WIE :D to bardzo dużo z tym allegro!!! zrobię mu jeszcze dziś :) wieczorem (bo teraz jadę do babci hihihi) -
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, w lecznicy na pewno nie musiała już być w ciąży jej nic ne jest, ale małe zabite :( świat śmierdzi a Timek był orzechowskim dziadkiem, którego przed świętami adoptowali UBOCZOWIE z Warszawy :( umarł po zabiegu... -
dostałam takie pytanie na maila: [QUOTE]Witam, Mam 18 kg karmy suchej dla dużego psa i chętnie podrzucę Stefanowi (jeśli nadal jest u was). Karmę kupilam przez Internet omyłkowo (miała być dla kotów), a moje psy są małe i miałyby trudności z jej zjedzeniem. Czy ktoś od Państwa bywa w W-wie? Mieszkam na Ursynowie, ale mogę gdzieś podwieźć. Proszę o odpowiedź [COLOR=#888888]Małgorzata R.[/COLOR][/QUOTE] to jest Pedigree oczywiście powiedziałam pani, że Stefan musi jeść specjalną karmę ale może ta karma przydałaby się komuś? jakimś bidom?
-
załozyłam Misiowi wątek :) [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178259-stary-Misiek-maszyna-do-rozczulania-zbieramy-na-HOTEL-u-zuziM?p=13942958#post13942958"][SIZE=4]stary Misiek - maszyna do rozczulania :( zbieramy na HOTEL u zuziM![/SIZE][/URL][/B] zapraszam wszystkich bardzo bardzo serdecznie!!!
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Miś w smutnej kolorystyce ;) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz375.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz376.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz377.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz379.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz380.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[CENTER][SIZE=4]Poznajcie [B]Miśka[/B] - starego psa znalezionego na ulicy. [/SIZE] [SIZE=4]Psa, który [B]ma szansę pojechać do hotelu do zuziM![/B][/SIZE] [SIZE=4]ZBIERAMY [B]STAŁE DEKLARACJE NA HOTEL[/B] DLA MISIA! [COLOR=Red][B]POMÓŻCIE![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]MISIEK NIE JEST POD OPIEKĄ FUNDACJI VIVA![/SIZE] [SIZE=4]FUNDACJA UŻYCZA NAM JEDYNIE KONTA[/SIZE] DO ZBIÓRKI [SIZE=4][B]Misiek liczy tylko na nas. I na Was.[/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER] Możecie powiedzieć - [B]"Eee... Misiek jest nijaki"[/B]. Ale to nieprawda! [B]Misiek jest bardzo jakiś![/B] :) Przyznają to wszyscy, którzy go spotkali! [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images37.fotosik.pl/245/5386d2740a459549med.jpg[/IMG] okej - Misiek nie jest[B] typową [/B]pieknością... nie jest duży, ani nie jest mały nie jest czarny, biały też nie... Misiek jest taki... miśkowaty :) [B]a ponadto:[/B] [B]Misiek jest ufny[/B] - wtula się w człowieka, kiedy ma tylko okazję (a nie ma ich wiele) [B]Misiek jest wesoły[/B] - tak, mimo swojego wieku Misiek zawsze sprawia, że się uśmiecham [B]Misiek jest kochany[/B] - nie ciągnie na smyczy, mimo że bardzo lubi spacery. Poza tym toleruje inne psy. [B]Misiek jest jeszcze w dobrej formie[/B] - co prawda człapie już starczo, ale ma w sobie wiele chęci do życia [B]Misiek jest cierpliwy[/B] - ta jego cierpliwość jest niesamowita, wyciągnięty z boksu na zdjęcia stał dzielnie i czekał, aż skończymy... [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images40.fotosik.pl/245/36ac9ddb86198473med.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Jak żył Misiek zanim nas poznał?[/B] Pewnie dość podle. Podejrzewam, że gdzieś pod płotem. Został znaleziony na ulicy z raną na głowie i nowotworem na boku - dzięki temu trafił do lecznicy, gdzie został opatrzony, zoperowano mu guz i wykastrowano go. [CENTER][IMG]http://images43.fotosik.pl/250/d1f1f2fe34f50fb3med.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER]bliznę na głowie jeszcze widać. [/CENTER] Teraz Misiek pełen nadziei czeka w swoim niedużym boksie. [B]Na co?[/B] Na człowieka, który poświęciu mu choć chwilkę. Za każdą taką chwilkę jest bardzo wdzięczny. [SIZE=2]Mimo, że Misiek ma tylko dwa spacery dziennie - pierwszą rzeczą, jaką robi, kiedy wyciagam go z boksu jest... mizianie :(:(:( nie idzie sikać, czy wąchać... [B]idzie do mnie[/B] :(:(:([/SIZE] [CENTER][IMG]http://images37.fotosik.pl/245/3f70ff0c5241f936med.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Misiek to pies, który żyje dla człowieka. Wierność w starym, schorowanym ciele "nijakieo psa".[/B][/SIZE] [LEFT] Misiek jest jak amant przedwojennego kina :) mnie ujął od razu, jak tylko go zobaczyłam... Lecznica, w której przebywa Misiek jest przepełniona... zdrowe, gotowe do adopcji, psy rozdawane są na giełdzie w Słomczynie... tym "nieadopcyjnym" grożą [B]Korabiewice[/B]... :shake::shake::shake: [SIZE=4]dlatego [B]prosimy o[/B] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][B]PILNĄ pomoc[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [B]dla Misia[/B] :([/SIZE] [CENTER][IMG]http://images44.fotosik.pl/250/339c6f4c5df6117emed.jpg[/IMG] o czym marzą te stare mądre oczy..? [SIZE=4]może o hotelu u zuziM? :) a na pewno o [B]DOMU[/B]![/SIZE] [SIZE=4]ZBIERAMY [B]STAŁE DEKLARACJE NA HOTEL[/B] DLA MISIA! [COLOR=Red][B]POMÓŻCIE![/B][/COLOR] [/SIZE] [LEFT][B][U]stałe deklaracje:[/U][/B] haliza [B]15 zł. (od lutego 20)[/B] CiociaKarla [B]30 zł.[/B] MakS [B]10 zł.[/B] Anna G. [B]50 zł.[/B] (od marca) Barbara D. [B]100 zł.[/B] Karolina P. [B]50 zł.[/B] shawranek [B]15 zł.[/B] Agnieszka103 [B]15 zł.[/B] Marta Z. [B]20 zł.[/B] Małgosia M. [B]40 zł.[/B] razem [B]350 zł.![/B] :multi: [SIZE=2][B]Wpływy: [/B][/SIZE] [FONT=Arial]2010-01-25 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-01-26 10,00 PLN JOANNA M. ZABRZE [/FONT] [FONT=Arial]2010-01-28 50,00 PLN Bico [/FONT] [FONT=Arial]2010-01-29 15,00 PLN HALIZA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN EDYTA L. L. WEJHEROWO [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN ALEKSANDRA M.W CHLUDOWO [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 15,00 PLN Monika i Stanisław W. Kraków [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN KRZYSZTOF S. POZNAŃ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 30,00 PLN MONIKA E. K. POZNAŃ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 20,00 PLN NATALIA H. RACIBÓRZ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 2010-02-01 50,00 PLN KATARZYNA K.S WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 40,00 PLN KUCZENSKI M.MIKOŁÓW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 400,00 PLN WOJCIECH S. KRAKÓW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN DOROTA C.J WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 25,00 PLN MAŁGORZATA P. KRAKÓW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN JAN A. D. SZCZECIN [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 50,00 PLN Adam i Małgorzata M. GLIWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN ANNA M. G. KATOWCIE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-01 100,00 PLN MARTA Z. ZALESIEGÓRNE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 30,00 PLN KAROLINA S. GDAŃSK [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 10,00 PLN PAULINA H. POZNAN [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 15,00 PLN SYLWIA Zofia H. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 15,00 PLN SYLWIA ZOFIA H. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 30,00 PLN ANNA G.S RACIBÓRZ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-03 20,00 PLN EDYTA K. SIERPC [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-02 50,00 PLN BEATA G.WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 50,00 PLN ELŻBIETA G. GDYnia [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-03 30,00 PLN KATARZYNA L. ŁOMIANKI [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 50,00 PLN KLAUDIA G.Z PIOTRKÓW TRYBUNALSKI [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 100,00 PLN BARTŁOMIEJ M WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 15,00 PLN PATRYCJA S. KATOWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-04 25,00 PLN BEATA G WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 100,00 PLN ARTUR K. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 15,00 PLN AGNIESZKA T.GLIWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-05 20,00 PLN HALINA W. KRASNYSTAW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 100,00 PLN ARTUR K. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-08 15,00 PLN AGNIESZKA T. Gliwice [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-09 50,00 DOROTA C. WROCŁAW [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-12 50,00 PLN KAROLINA P. ŁÓDŹ [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-15 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-16 60,00 PLN URSZULA B. SIEDLC E [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-16 50,00 PLN ANNA G. K. KATOWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-02-26 20,00 PLN EWA R. TORUN [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-02 100,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-02 20,00 PLN SYLWIA ZOFIA H. WARSZAWA [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-03 15,00 PLN AGNIESZKA T. GLIWICE [/FONT] [FONT=Arial]2010-03-03 20,00 PLN HALIZA[/FONT] [FONT=Arial]2010-03-18 100,00 PLN DANUTA R. L WARSZAWA[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-02 20,00 PLN MISIEK Z KONSTANCINA SYLWIA H. WARSZAWA[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA[/FONT] [FONT=Arial]2010-04-06 20,00 PLN HALIZA[/FONT] [FONT=Times New Roman]2010-04-07 15,00 PLN AGNIESZKA T. Gliwice[/FONT] [FONT=Times New Roman]2010-04-16 50,00 PLN ANNA G.K KATOWICE[/FONT] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]razem: 2870 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman]Wydatki:[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman]400 zł transport[/FONT] [FONT=Times New Roman]320zł hotel[/FONT] [FONT=Times New Roman]350zł hotel[/FONT] [FONT=Times New Roman]350zł hotel[/FONT] [B][FONT=Times New Roman]1450 PLN[/FONT][/B] [CENTER][B][SIZE=3]pieniążki na Misia można wpłacać na subkonto lokalnej grupy Fundacji Viva! [/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B]DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310 [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] ul. Kopernika 6 m. 8 [/B][/SIZE] [SIZE=4][B] 00-367 Warszawa [/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]z dopiskiem "Misiek z Konstancina"[/SIZE][/B] [SIZE=5]MISIEK [B]NIE JEST POD OPIEKĄ FUNDACJI[/B] VIVA![/SIZE] [SIZE=4]FUNDACJA UŻYCZA NAM JEDYNIE KONTA[/SIZE] DO ZBIÓRKI [SIZE=4][B]Misiek liczy tylko na nas. I na Was.[/B][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] bannerek dla Misia: [URL="http://tiny.pl/hmfsp"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/36ac9ddb86198473med-1.png[/IMG][/URL] [LEFT]___________________ [SIZE=2][B]kontakt do nas: [/B][B]604 129 008[/B] Magda [B]509 075 051[/B] Paweł [B][email protected][/B][/SIZE] [B]allegro Misia:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/item893847756_misiek_starszy_spokojny_psiak_szuka_domu.html[/URL] wątek psiaków z lecznicy: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-PILNIE-potrzebne-TYMCZASY-i-ogA-oszenia"][SIZE=4]bezdomne psiaki z lecznicy - PILNIE potrzebne TYMCZASY i ogłoszenia... :( [/SIZE][/URL][/B] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
xmartix - już do Ciebie piszę :) diuna - bardzo dziękuję!!! -
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o tak, pisałam juz do niej, ale tak oficjalnie ;) możesz ją jeszcze zapytać :) dziękuję!