-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojej to mi się coś pomyliło :) czyli jeszcze 95 zł -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hotel kosztuje około 400, czyli 145 zł nam brakuje -
[SIZE=4][B]szczeniak - ni to leonberger ni to hovawart[/B][/SIZE] wczoraj znaleziony, więc może ktoś go szuka? trzeba koniecznie go poogłaszać nie ma chipa, tatuażu, nie wiem gdzie dokładnie go znaleziono [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/LeonB/Obraz369.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/LeonB/Obraz363.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/LeonB/Obraz357.jpg[/IMG] [/CENTER] [quote name='koosiek']Hm, czyli w lecznicy go nie ma? I nie wiadomo, gdzie jest?[/QUOTE] jest u beki :) z tego, co wiem od golf ktoś opiekuje się psiakami beki podczas jej nieobecności. więc spoko :)
-
[SIZE=4][B]Czarny w depresji[/B][/SIZE] niewiele można o nim powiedzieć, nawet zdjęcia nam nie wyszły :/ pies jest spory, owczarkowaty, przypomina Klona, który przepadł na giełdzie... lezy w boksie i... właściwie tyle. Leży i nic, nawet nie da się zabrać na spacer, bo z tego stresu pokazuje zęby. Przez kraty spokojnie tylko obserwuje nas... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Czarny/DSC00204.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Czarny/Obraz383.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Czarny/Obraz382.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
faktycznie jak nie lubi trovetu to niech je już ten RC, ale Idol no nie mogę :P francuski piesek! ;) ale rzeczywiście, Trovet watrobowy jest bardzo twardy... może ten dla nerkowców też... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[B][U]stałe deklaracje:[/U][/B] haliza [B]15 zł [/B] CiociaKarla [B]30 zł.[/B] MakS [B]10 zł.[/B] Anna G. [B]50 zł.[/B] (od marca) Barbara D. [B]100 zł.[/B] Karolina P. [B]50 zł.[/B] razem [B]255 zł. [/B]:p [SIZE=4][B]DZIĘKI ludzie![/B][/SIZE] :multi: Miś wczoraj leżał sobie na posłaniu, jak do niego przyszłam :) to taki dystyngowany starszy pan, wiecie? Inne psy wstają, szczekają, rzucają się na kraty - a Miś nie :) Miś nagle odwraca się pupą i zaczyna pić wodę lub leży sobie właśnie niewzruszony i poszczekuje ;) dopiero jak jest się blisko to wstaje i się nadstawia do głaskania :p Miś miał wczoraj spacerek z moją siostrą ;) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czy ktokolwiek jest w stanie spojrzeć w te henowe oczy i powiedzieć mu, że nie - niestety nikt się Tobą nie interesuje...? [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Hen/Obraz400.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Hen/Obraz407.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Hen/Obraz408.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Hen/Obraz409.jpg[/IMG] [LEFT]koleżanka, która robiła zdjęcia powiedziała, że Hen wygląda jak wielki pluszak ;) ma oczy jak człowiek i duży, jakby sztuczny nos jak misiek. [/LEFT] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dreadów na szczęście dużo nie ma, ja oczywiście właśnie zawsze zapominam nożyczek, bo wiecie - cały dzień zwykle latania z psami mam nie wiem, czy go teraz ciąć, czy już zostawić to na wiosnę. stan dreadów to w sumie tylko estetyka, tak przy skórze to nie ma nic niepokojącego ;) nie wiem, Hen - strasznie radosny i kochany jak zawsze wprawił mnie dziś w okropny nastrój :( ludzie nie chcą brać normalnych psów, a co dopiero takiego wielkiego niezdarnego komicznego wręcz potwora -
Morus - teraz Moris :) już nie marznie! ma dom we Wrocławiu! zobaczcie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Morusek już u siebie w domku... :):):) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
byliśmy u Heniutka dziś :) ja go normalnie kocham no nie wiem, patrzę na niego i rozumiem go, jakbyśmy się znali od dawna potem on mnie zauważa po 5 minutach spaceru ;) "ooo! ty też tu jesteś!" i wita mnie jak dziecko jest mi przykro, za każdym razem jak tam jestem u niego patrzę na jego niezdarne kroki, na jego niepewne ruchy, na jego wesołą mordę widzę jaki jest ufny, jaki kochany pluszak, jaki wesoły kudłacz z niego i widzę, że jego postawa już nie ta :( że kręgosłup już lekko w dół, że nogi krzywe takie śmieszne że niewyczesany, że dredy mu wiszą. i nie wiem :( naprawdę nie wiem, co to z nim będzie :( -
Morus dojechał wtedy dopiero około 2 w nocy, bo samochód, którym jechał jeszcze się po drodze popsuł :eviltong: dziś do domu (tego sprawdzonego przez gos) pojechała [B]Mroczka[/B] :) najpierw jak pojechaliśmy po Mroczkę, żeby przywieźć ją do lecznicy. tak się ucieszyła, że wychodzi z kojca, że idąc przez śnieg po kolana przewróciła mnie i tak ze 2 metry pojechałyśmy razem :D hehe już dawno się nie przewróciłam w śnieg, ostatnio chyba jak byłam dzieckiem :eviltong: w samochodzie Mroczka usiadła mi na kolanach i tak jechała kochana :loveu:a waży 35 kg... ;) no a potem Mroczka była bardzo dzielna i czekała z nami i swoimi ludźmi (całą trójką!) na zachipowanie :cool3: i pojechała... :lol: pani dzwoniła ze 2 godziny temu :) dzwoniła powiedzieć, że wszystko jest w porządku, że Mroczka już ich kocha i cieszy się i jej dobrze ;) w lecznicy była też "stasiek" :) przyjechała zainteresowana Grafitkiem, ale niestety uznaliśmy, że Grafit odpada :( bo psiak, którego wzięłaby stasiek mieszkałby pod Warszawą na posesji, na której są też konie, kucyki, lamy ;) no a Grafit nie widzi i po prostu taki koń mógłby go stratować...więc niestety :( za to stasiek bardzo spodobały się Gwizdek (nazywany przez nas "młodym" - ten szczeniak) oraz Dina ;) zobaczymy, jak to będzie ;) będę miała foty psiaków :) pewnie jutro złe wieści są talkie: za tydzień będzie giełda :( są dwa nowe psiaki - taki duży czarny w strasznej depresji :( oraz młody naprawdę spory spory szczeniak
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja zrobie nowy bannerek, tylko teraz w weekend bardzo cienko z czasem, cały zapsiony mam -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jutro! jutro! :D i to 4-osobowe! -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jej, bumelku dziekuje!!! -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Ha ha ha.....:evil_lol: uwierzył :loveu:[/QUOTE] nie uwierzył, ale poszedł mu nalał wody ;) hehe -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
uda się na pewno! :) miałam dziś nawet telefon, pan pytał jak to dokładnie jest, czy Misio szuka tez domu stałego obiecał pomoc w szukaniu domu :) i wpłatę na hotelik powiedział, że sam by Miśka wziął, ale ma 2 duże nieakceptujące innych psiaków psy ;) dostałam także jedną deklarację spoza dogo :) pani wpłaciła 100 zł :D a od marca deklaruje co miesiąc 50 zł.! :):):) -
widziałam dziś Stefanka :D baaardzo się cieszył, ze jedzie na DT!
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej a ja mam te pieluchy :) to co z nimi zrobić? :) to jedno prawie całe opakowanie eh ten Idolek, on każdego kocha :):):) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ah, czyli nie jest tak źle :) cieszę się, bo wczorajszy jego widok mnie przeraził... czyli wpisujemy w wydatki [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]115,57[/FONT][/FONT] Ewa, Kociabanda podrzuci mi gdzieś za godzinę czy dwie pieluszki dla psów - nie wiem, czy się Rudolfowi przydadzą, ale w razie co mogę Ci je przekazać? I kiedy? :) [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT]