-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
buuu to szkoda, że to pewnie byli oni :( no ale i tak bym im nie dała Wilanek taki piękny... co tu robić? w tę niedzielę jeszcze na giełdę nie pojedzie - bo zrobił mu się wrzód na ranie i poszedł na szpital siedzieć ;) eh...
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
będzie porządek i będzie wiadomo :) czekam na Ewe Marte i na czyje konto zbieramy kasę? na Ewy pewnie najłatwiej będzie, bo ona jest najbliżej Idolka -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, ale zgodnie z prośbą Ewy zapiszę kto ile wydał :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
interferencja duchów! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podejrzewam, że konto Ewy Marty :) więc trzeba do niej na pw! -
co to jest, że takie psy przyciągają TAKICH ludzi? po Wilanka mieliśmy telefon... znów jeden i znów podobny pani ma nowy dom pod Brokiem, chciałaby żeby piesek szczekał i się tulił no i żeby raczej nie wchodził do domu....
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobra, jestem :) napisałam na razie tak: WYDATKI IDOLKA [SIZE=2]LECZENIE: 28 stycznia 115,57 zł. (Ewa Marta) 2 lutego 46 zł. badanie moczu + Lotensin (Ewa Marta) KARMA: 29 stycznia Trovet 2x3kg INNE: kubraczek poprawcie mnie, jeśli coś pochrzaniłam :roll: i powiedzcie mi ile kosztowała karma i ile kosztował kuraczek czy jeszcze jakieś wydatki na leczenie byly? zrobię nowy bannerek i zacznę offować ludzi...! -
jaka smieszna kudłata Misia... :)
-
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no uśmiecham się :):):) co innego począć! Nova w domu - to najważniejsze!!! :multi: -
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o matko! [B]Talcott[/B], ale to już cała reszta będzie!!! [CENTER][SIZE=4][B]DZIĘKUJĘ!!![/B][/SIZE] :oops::oops::oops: [/CENTER] [B]Madallena[/B], teraz zmiana danych do chipa - bo Nova jest na Ciebie pytałam jak to się zmienia (ludziom zależy, żeby Nova była na nich, co zrozumiałe :eviltong:) a więc trzeba po prostusię z nimi [url]http://www.safe-animal.eu/[/url] skontaktować i podać nowe dane (mailowo można) proszę, zrób to :) tylko chyba, żeby znać nr chipa musisz zadzwonić do nowych ludzi Novy :) masz telefon? i podaj konto sąsiadki mi na pw ;) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z pracy zrobię porządek na 1 sronce -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ale to nie jest tak, ze oni tak codziennie :) tak się dzieje tylko wtedy, jak Diego śpi za blisko Haza :) -
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki Lara :) moze na razie do mnie, eh sprobuje jakies rzeczy na bzarek znalezc, ale nie wiem czy pójdą :P -
zapisuję sobie....
-
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
całe 60 zł :( -
[quote name='Ewa Marta']Ja poprosiłabym taubiego o pełną listę wpłat i rzeczywistych kosztow poniesionych przez Fundację. [/QUOTE] a czy taubi zamieścił tę listę? taką aktualną pełną? chyba nie, prawda? no jesli ktoś może przedstawić wydatki to chyba tylko on :)
-
napisałam do taubiego z prośbą o pełną listę. nie jestem teraz w stanie przeszukiwać wątku.
-
byc moze moj blad bardzo ciezko mi sie w niedziałajacym dogo odnaleźć z tymi wpłatami :) a taubi daje tylko najnowsze wpłaty a ja niestety nie jestem regularnie na watku zaraz sie rozejrze lub go poprosze o pełną listę od początku - tak bedzie prościej i pewniej
-
możemy możemy, tylko trochę zapracowana tu jestem a do tego dogo działa... sami wiecie jak :P już zmieniam 1 stronę Kocia, jeśli chcesz założyć Stefowi nowy wątek i nie użerać się ze mną to nie krępuj się :) nie obrażę się i będę i tak na wątku :P
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikt nie pyta :( do doopy ma te foty ona :( ja chcę poprosić koleżankę, żeby z nami kiedyś podjechała zrobiła foty tym poukrywanym w kojcach po świniach i tych dalej... ale nie wiem czy w ten weekend wypali :/ -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
smutny Miś :) [CENTER] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz375.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz376.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz377.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz379.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Stary/Obraz380.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
na szczęście pytania Diego są bardzo krótkie :) nie jestem nawet pewna, czy łączą się z rękoczynami jakimiś Diego jakimś sposobem szybko orientuje się, że robi coś irracjonalnego i z miną głupka znika nawet nie muszę reagować ;) co nie znaczy, że nie zapyta o to samo za godzinę :P -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dajcie spokój, Gacek to bezwstydnik! ale muszę powiedzieć, że jest szefem szefów! :lol: to, że tak liże Hazmata jest dowodem na to, że Gacuś to taki two-face :cool3: bo Gacuś to jest Prezes - najmniejszy, najgłośniejszy (chociaż przyznam, że u mnie w domu nie ma ujadania ani szczekania i za to kocham moje psy, są bardzo ciche - bo nie mają wyjścia :eviltong:) i najbardziej arogancki, nieobliczalny psiak w moim domu :cool3: Gacuś-Słońce! Gacuś zawsze wszystko wie i musi być wszędzie pierwszy wie, że czas na hepatiki wie, że czas na spacer wie, że już powinno być śniadanie a nie ma wie, że to on tu leży i nikt nie ma prawa go szturchać wie, gdzie jest marczeski (namierzył wczoraj marczeskiego! a nie widział go ze 3 miesiące!) jego jest łóżko, fotelik, przednie siedzenie w samochodzie i wszelkie hepatikowe stworzenie w domu. Gacuś założył też nieformalną domową policję i z racji na swój niecierpliwy charakter pilnuje porządku nie dlatego, że porządek lubi - ale dlatego, że jest nerwowy. bardzo nerwowy. uwielbia za to, jak karcimy Hazmata - w takiej sytuacji Gacuś wiesza się na gardle Hazmata cały z siebie zadowolony biedny Hazmat, on w ogóle jest trochę szmatną w tym wszystkim... Gacus atakuje bez ostrzeżenia, po cichu nie daje żadnych CSów, nie warczy, nie ostrzega jedna chwila a Gacuś wisi ci na rękawie niewskazane jest machanie u nas w domu łapami bez celu (szczególnie jak jesteś obcy) zamachiwanie się na Panią też będzie karalne tak samo zabieranie hepatików czy przesuwanie Gacusia, jak ten śpi! wracając do Hazmata Hazmat ma dziwną pozycję w domu jego pozycję porównałabym do pozycji worka do odreagowywania (dla psów, nie dla nas hihi) niby reszta go lubi - Gacuś liże Hazmatowi fafle, Diego uprawia z nim radosne zapasy ale jednak natura fajtłapy i szczeniaka na dobre zawładnęła Hazmatem i jest on trochę u nas w domu przegrany (nie, zeby był z tego powodu jakoś nieszczęśliwy hehe) chyba najgorzej Hazmat ma... z Diego :roll: to jemu zawdzięcza nieprzespane noce i ciągłe budzenie bo Diego to pies, który ma ducha albo on ma ducha, albo ducha ma Hazmat, tylko my tego nie widzimy nasza percepcja jest zbyt ograniczona w każdym razie z jednym z nich jest coś nie tak a to wszystko ujawnia się w nocy nieraz całą noc duch się odzywa i ja też nie mogę spać. a dzieje się to tak... śpimy, nagle Diego budzi się i atakuje Hazmata Hazmat wyrwany z najgłębszego snu nie wie o co chodzi to tak, jakby ktoś Was obudził nagle szarpiąc za kołnierz i pytając, gdzie jest al-Zawahiri Hazmat oczywiście nie wie, gdzie jest al-Zawahiri nie wie ani o 1, ani o 2, ani o 3 czy 5 rano! nawet o 5:30 tego nie wie! Diego jest jednak nieugięty i pyta, wciąż pyta. nieraz tak całą noc pyta... Zupełnie nie wiem, czym to jest spowodowane. dzieje się to tylko w nocy. Dzieje się to nagle, niespodziewanie i Diego zawsze pyta o to tylko Hazmata. Hazamata Baghatova. Nigdy nie pyta o to Gacusia, bo wie że Gacuś nawet o 3 czy 4 rano ma przygotowaną ripostę. Diego nie daje się przekonać, że w nocy trzeba spać a nie robić burdy, no ale nic nie szkodzi :) ja przywykłam. -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ukrałam ze strony fundacji viva :D:D:D [IMG]http://images44.fotosik.pl/254/4e1f6786927d7eb0.jpg[/IMG] o tak by Was Hen chciał przytulić!