Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. dowiem się o to wszystko z tego co widziałam je normalnie to co wszystkie - makaron z puszką i suchym. w transporterku (gdzie mieszka :() miał czysto. dowiem się więcej.
  2. [quote name='Abrakadabra'] Mru - ale jestem "mądra" po szkoleniu - co nie? :)[/QUOTE] nooo właśnie my też hihihi
  3. jej, dzieki :):):) niestety nie dostałam karmy dla Kąska :(
  4. super Plicha! dzięki :):):) a co do fot moooooooże uda się jutro! mamy co prawda 153 rzeczy do zrobienia, ale może podskoczymy do kojców Miki :)
  5. porządnie to na pewno nie został zdiagnozowany - ew. tylko obmacany ja z nim nie byłam na spacerze, bo nie miałam kiedy, ale jutro go obejrzę i moge nagrac filmik czy coś ;) podobno ma jakieś problemy z chodzeniem, właśnie z tyłem ale mimo to bardzo lubi długo chodzić to nie jest tak, że on nie chodzi, leży i sika pod siebie chociaż z sikaniem nie mogę na 100% powiedzieć, zapytam jutro! co do innych dolegliwości to e zęby tylko... nie jestem pewna, czy on je ma :P zapytam jutro o wszystko - jakie miał badania i co wyszło itd.
  6. sytuacja finansowa jest jak w tytule :(
  7. idziemy na 20... wcale nie wiem, czy będzie dobrze :( zależy czy pani będą chciały z Biskiem pracować... bo Bisk np zabiera dziecku jedzenie (hehe mój Gacek też by zabrał haha) z kotami niby masakra, ale Bisk już ich tak nie gania tylko kotka cały czas niezadowolona, trochę szaleje... nie wiem, zobaczymy :(
  8. o matko :( czyli zostały 2 i mama..? mogę tylko porozgłaszać :(
  9. o matko! koosiek! ile bid! trzeba było mi podesłać :) macie już kogoś do interwencji? fajnie :) jakby coś to walcie do nas... :roll: a ten z oczkami chyba ślepy zupełnie nie? :( okropne! dr Jacek Garncarz może? [URL]http://www.garncarz.pl/[/URL] on jest najlepszy i daje zniżki bidom! :p
  10. w sumie wszystko jakieś 20 zł tylko lepszy tekst bym napisała :)
  11. oo! właśnie tam mnie uczyli! :D to faktycznie psów niet :( kochany :):):) mój Misiu...
  12. nie, żadnych..... :(
  13. biedna Miki jak zabierałam Biska to też chciała iść:( a ja musiałam ją zostawić... fajna suka kurcze...
  14. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/DSC00222.jpg[/IMG][/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B] Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] Rudzik [B][FONT=Comic Sans MS]Plec: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2]samiec[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black] [B][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2]staruszek, kilkanaście...[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]4-5 kg. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] przytulisko pod Warszawą [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]już po [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]: dobry! ma kontakt. [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]: nie wiem [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] nieznany [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Black][SIZE=2]Rudzik ma już problemy z tylnymi łapkami... jest stary, mimo to bardzo lubi dłuższe spacerki :) jest kochanym przytulakiem.[B] w przytulisku grozi mu uśpienie...[/B] jest zupełnie nieadopcyjny![/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]Rudzik jest kochany! typowy kanapowiec![/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Comic Sans MS][B]Kontakt:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] 604 129 008 lub 509 075 051 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Wątek: [/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-stary-maleA-ki-Rudzik-ma-problem-z-nA-A-kami-uA-piAE-go[/URL] [B](na dole!)[/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [LEFT][CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/DSC00214.jpg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B]Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] Makro [B][FONT=Comic Sans MS]Plec: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2]samiec[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black] [B][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2]około roku, może mniej...[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]3-4 kg. [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] przytulisko pod Warszawą [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]jeszcze nie, ale można zrobić na koszt gminy [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]: dobry! ma kontakt. [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]: bez problemów, siedzi w boksie z samcem, też młodym [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] nieznany [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Black][SIZE=2]zostanie wydany na giełdzie...[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black]szczenięcy :) bardzo fajny i łakomy psiak! [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Comic Sans MS][B]Kontakt:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] 604 129 008 lub 509 075 051 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black][B][FONT=Comic Sans MS]Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-stary-maleA-ki-Rudzik-ma-problem-z-nA-A-kami-uA-piAE-go[/URL][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][B](na dole!)[/B][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
  16. [quote name='Plicha']Zaznaczam wątek, jak przeczytałam o Bisku to od razu skojarzył mi sie z labradorkiem bez ogonka z Palucha :) [/QUOTE] to bardzo podobny pies! mimo, że fizycznie to nie :) jak wiozłam Biska to od razu pomyślałam o bezogonku! :D tylko Bisk się bardziej kręcił, a Bezogonek spał na siedząco ;) [quote name='Plicha'] Czy ten młody psiaczek Gwizdek ma jakieś ogłoszenia? [/QUOTE] Gwizdek będzie miał od marca dom pewnie ;) chociaż mogliby go JUŻ zabrać... :roll:
  17. wydrukowałam foty psiaków w nowych domach zaniosę je do lecznicy... podejrzewam, że zainteresowanie będzie małe... ale zawsze... wydrukowałam Hena :) Idolka, Moriska, Ozę, Odynka!!! oraz Starusia :) powiem - proszę, oto nasze adopcje, a teraz pokażcie mi foty psów z giełdy! :P
  18. oh zobaczcie! koosiek mnie poparła :) super! mi się tez podobała taka nazwa, ale zostałam niestety przegłosowana przez Rejtana i spółkę :P
  19. Miś nasikał właśnie pati na siedzenie w aucie :P pewnie z tęsknoty za mną ;) w sumie zazdroszczę mu troszkę... jak gadałam razno z zuziaM to ona była na spacerze z psami i mówiła, że właśnie widzi lisa ;) a ja w biurze... widzę eeee... kompa! :P ehhh... :(
  20. nie w jakimś strasznie specjalistycznym, ale oj było... a psy można brać? tak a propos tych stereotypów i uwarunkowań kulturowych - zaczytuję się Eichelbergerem :)
  21. strasznie Wam dziękuję, że jesteście tak wytrwali w tych ogłoszeniach! naprawę widać, że to działa! są pytania :) no i domy!
  22. tak, do Biska jedziemy dziś :) na razie nie było panicznego telefonu, więc jesteśmy pełni nadziei ;)
  23. skąd wiesz? :P no z brodą nawet!
  24. otóż! miałam fajny telefon w sprawie Wilanka :) pan jest z Tarchomina, więc Wilanek nie miaszkałby ani w kojcu ani w budzie ani pod płotem :) Pan chce Wilanka do kochania i tulenia ;) jest gotowy na wszelkie wizyty, spotkania i umowy! generalnie bardzo pozytywnie! dowiem się jutro w jakim stanie jest Wilanek :) wiem, że tydzień temu był jeszcze w szpitaliku... :( ale zobaczymy!
×
×
  • Create New...