-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00309.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00310.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00311.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00300.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010578.jpg[/IMG] [/CENTER] hehe chyba wszystkie ;)
-
[CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010593.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010594.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00299.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00303.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/DSC00305.jpg[/IMG] [/CENTER] hihi wrzucam prawie wszystkie :P
-
suka jest bardzo fajna, taka naprawdę duża :) jest lękliwa, wiadomo... bała się nas na samym początku, ale zaraz nas pokochała ;) widać, że ludzie się nią nie zajmują... pani sama to przyznała... a z tymi dziećmi... ja nie wiem, nie wierze w takie rzeczy że nagle zaatakowała dziecko i babcię :eviltong: na pewno pamięta o tamtym dzieciaku co w nią rzucał kamieniami. To pewne. wszystkie foty wysłałam Delph :) niestety nie mieliśmy aparatu! wrzucam kilka :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010595.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010584.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010592.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010589.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Inne/KoraPiastow/14022010591.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no tak, on miał takie trochę sztywne stawy - ale wet nie robił badań żadnych, powiedział nam tylko, że "to tak ze starości" kochany Miś :) dostałam ślicznego MMSa jak Miś lezy sobie przed budą ;) wstawię potem! -
pati-c wybiera się w tym tygodniu do Poznania :) mówiłam jej o Grafitku, Grafit ma być kastrowany we wtorek!
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem i poprawiam :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
byliśmy u Kąska chłopak nie chciał jednak wyjść z budy ;) nie chciał ani na jedzenie ani na wołanie... moim zdaniem to cały czas stres :( nowe miejsce, wokół szczekają psy... sporo ludzi się kręci. na koniec Kąsek wstał w budzie ;) to jeszcze chyba za wcześnie na coś więcej... -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no hihi aż dziw jak dobrze! strasznie wesoła jest :) i ma adhd... ;) (no ale nie ma spacerów...) kochana jest, bardzo miła taka :) zrobiłam też fotę warunków w jakich mieszka :( nie wiem, jak psy tam przeżyły te mrozy.... -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak! beda :) i miki i Parkur :D jutro niestety dopiero wrzucę, czekam aż koleżanka mi podeśle :) -
wiem wszystko o Rudziku :) Rudzik to taki maluszek te 3-4 kg. mniej więcej jak pisałam :) staruszek, wyceniono go na sporo lat ;) od 8 do 12 ;) tego nie wiemy nigdy! może mieć 8 i być w złym stanie lub 12 i być w dobrym stanie :eviltong: z tyłem ma jakieś problemy, ale raczej na tle starości - lubi spacery! chodzi ładnie i lubi. trzyma czystość! z tym NA PEWNO nie ma problemów! podobno nie widzi. można ew. zrobić mu krew :) jest po kastracji. będę miała foty jakieś :)
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oj wiem wiem, ja nie twierdzę że Pit będzie mógł żyć z innymi psami :) mogłabym go teraz wydać komuś, ale komuś obczajonemu i bez zwierząt... to super psiak :) jutro dorwę pani dr R, bo dziś ich nie było -
[quote name='Madallena']Akrum, bierz mikropsiaka od mru, tego staruszka, ktorem grozi uspienie. pozniej lap sie za tego z bioderkiem zwichnietym pozniej od mr ten co na gielde ma pojechac i dalej wg postow :) Dziekuje :)[/QUOTE] ahahaha :) taaaaak! Rudzik naprawdę w niebezpieczeństwie, jadę zaraz zobaczyć czy jeszcze jest... :/ wszelkie ogłoszenia są more than welcome!
-
no śliczne są! wygladał jak kot w butach! ... eee, to może dlatego?
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o matko boska, zuzia! faktycznie nie dawaj mu tego, ja o to zapytam... :/ SPECJALIŚCI kur***! -
zmienił się bardzo! a to zdjęcie: [URL]http://img20.imageshack.us/img20/5603/img0371yr.jpg[/URL] to jest fota roku :) hihi strasznie słodkie! biedny Star, musiał faktycznie przeżyć stres jak był sam :) głuptasek! jak mógł sądzić, że nie wrócicie :)
-
piękny kochany Star! i kochani ladyiga! :loveu::lol::loveu::lol:
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
juz piszę :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki kaas1 :) to dużo! :D Ellig, no ja miałam tez kupę spraw i psów swoich (kastracja) i nie swoich (Bisk chyba zostanie w tym domu!) odezwę się dziś do nich, ale i tak do Konstancina jadę już za godzinę -
oh, zapytam! dzieki!
-
hmmm jak? chyba tylko tak, że rozglądajcie się proszę za transportem[B] Warszawa [/B]-[B] Poznań lub Grodzisk Wielkopolski[/B]! nie starcza mi na to tak regularnie czasu :( pisałam na transportowym, nawet założyłam wątek tylko nie mam czasu regularnie przeglądać ofert... :roll: Grafit otrzymał takie wpłaty: [SIZE=2] 2010-02-04 100,00 PLN BARTŁOMIEJ M WARSZAWA 2010-02-04 25,00 PLN BEATA G WARSZAWA[/SIZE] [B]dziękujemy!!! [/B]
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nowe wpłaty na Misia :) [SIZE=2]2010-02-02 30,00 PLN ANNA G.S RACIBÓRZ 2010-02-03 20,00 PLN EDYTA K. SIERPC 2010-02-02 50,00 PLN BEATA G.WARSZAWA 2010-02-04 50,00 PLN ELŻBIETA G. GDYnia 2010-02-03 30,00 PLN KATARZYNA L. ŁOMIANKI 2010-02-04 50,00 PLN KLAUDIA G.Z PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2010-02-04 100,00 PLN BARTŁOMIEJ M WARSZAWA 2010-02-04 15,00 PLN PATRYCJA S. KATOWICE 2010-02-04 25,00 PLN BEATA G WARSZAWA 2010-02-08 100,00 PLN ARTUR K. WARSZAWA 2010-02-08 15,00 PLN AGNIESZKA T.GLIWICE 2010-02-05 20,00 PLN HALINA W. KRASNYSTAW 2010-02-08 100,00 PLN ARTUR K. WARSZAWA 2010-02-08 15,00 PLN AGNIESZKA T. Gliwice 2010-02-09 50,00 DOROTA C. WROCŁAW 2010-02-12 50,00 PLN KAROLINA P. ŁÓDŹ [/SIZE][CENTER][SIZE=2]Misiu, ludzie Cię chyba bardzo kochaja :D[/SIZE] [B]DZIĘKUJEMY!!![/B] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Heniu, niedługo Twój własny człowiek Cię wypatrzy....! na pewno...