Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Ma6da super dzieki :) bardzo się przyda! :roll:
  2. biedny Wilanek! wszystko się mu źle tam zrasta! ale za to ten zainteresowany Pan dzwoni, wypytuje... :) jest naprawdę chętny nawet na taką kalekę, jaką jest teraz Wilanek :P w lecznicy powiedziano nam, że Wilanek jeszcze co najmniej 2 tygodnie musi zostać... a ten pan się nie przejął. czeka :lol: w sobotę ma przyjechać odwiedzić Wilanka.... :lol: my też tam będziemy! jestem bardzo ostrożna, ale i tak okropnie się cieszę...
  3. tak, Rudzikowi się goi bardzo powoli, powiedziano mi że z tydzień jeszcze musi pozostać pod obserwacją potem może jechać i dr R. Ci go przywiezie :)
  4. dzieki polu :D zapisałam! już wysyłam nr konta!
  5. zapisze sie! jutro w dzien zrobie bannerek! :)
  6. jak to cierpliwości? miał iść dziś tylko zjadł śniadanie i dla bezpieczeństwa uznaliśmy, że w czwartek lub jutro :) to jutro, przecież nie ma sprawy :) może nawet się wyrobimy tak, że nie będziesz musiała przyjeżdżać. podaj mi proszę na pw adres p Eulali, bo nie pamiętam nr mieszkania :)
  7. jutro możemy go zabrać dopiero około 17 no i nie wiadomo ile to zejdzie na SGGW potem Paweł ma o 19 zajęcia, czyli tak tylko do 18:30 ma czas :( potem będę bez auta ja go mogę zanieść do domu na rekach, tylko nie wiem czy dam radę :P jak sądzicie? a czy Ty wiesz o której pani Eulalia wróci w czwartek? moglibyśmy się Idolem przez ten cza zająć ;) to nie jest problem :) chyba, że wychodzi wcześniej i nie będzie jak go zabrać?
  8. mój miał pod narkozą... to ja juz nie wiem ;) trudno - i tak czwartek :) Reid - Ewa poda Ci nr konta jak zajrzy :) ona zbiera na Idolka!
  9. kurcze to nie wiem! moj Skrzek miał pod narkoza :/ jakieś tam odcinki ledzwiowe bodajże... szkoda ze na SGGW nie odbieraja
  10. Smyku - dzieki ogromne!!!!
  11. Omar się poskrom spodobał :diabloti::eviltong: karma została dostarczona do Kąska :) Kąsek jednak nie chciał wyjść do Pawła :roll:
  12. moja siostra zrobiła ogłoszenia haszczakowi [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Piękny, młody Amon w typie Husky PILNIE SZUKA DOMU. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Amon jest wyjątkowo pięknym i ujmującym młodziutkim psiakiem w typie Husky. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo radosny, łagodny i przyjacielski. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czeka na odpowiedzialny i kochający dom.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przebywa w przepełnionej lecznicy, nie może zostać tam długo.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Został znaleziony w gminie Piaseczno.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Warunkiem adopcji będzie wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy o adopcji.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Magda: 604 129 008, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Paweł: 509 075 051 [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pieska można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu się z nami :) w dni powszednie jest to możliwe nawet do godziny 22. Amon przed adopcją zostanie wykastrowany i zachipowany.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]UWAGA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]: [/B]Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu![/SIZE][/FONT] na: gumtree cafeanimal przygarnij zwierzaka ojej kokosy e zwierzak pajeczyna
  13. spokojnie, oni pewnie wcześniej by go nie wydali, bo obserwują szwy :) wieczorem zadzwonię do lecznicy - powinien być pan dr
  14. z tego co wiem to RTG się pod narkozą robi :( więc bez sensu... my jutro o podobnej godzinie możemy na SGGW nie odbierają... :P
  15. no tak, chyba powinien dostać jakiegoś głupiego jasia... a wpłatę figi juz zapisałam wtedy ;)
  16. o maaatko, trzymam kciuki...
  17. Plicha, dzieki :):):) poprawiłam!!!
  18. chciałabym bardzo :) bo ile Ewa, Ellig i figa mogą sponsorować same Idolka kurcze :(
  19. Ewa - zmieniłam! Kamila to tym bardziej przepraszam, że się do Stefanka wepchałam ;) figa wpłaci te 100 zł na konto Ewy? :) chce zapisać na 1 stronie
  20. aż mi się łezka zakręciła w oku...
  21. ojeza!!! kochana figa... :) Ewa, bedziemy od 16:30 czekac pod SGGW :)
  22. dobra :) będziemy o 16:30 pod SGGW :) wpłynęło już 100 zł od Ellig :D D Z I Ę K I ! w razie co ja dołożę... potem uzbieramy. trzeba będzie i tak zbierać na dalsze leczenie!!
  23. tak by było najlepiej, dam Ci jeszcze za chwilę znać!
  24. tego nie wiem, bo jak go widziałam to siedział w budzie - podniósł się tylko podejrzewam, że z łapami tak naprawdę jest ok że to jakiś ogromny stres tam wygiął Kąska :( ale będzie miał jeszcze RTG jak trochę dojdzie do siebie już podaję Ci nr konta :D dzieki!!! do nas w sobote nie chciał wyjść, ale malibo mówi, że jego hotelowa opiekunka widziała, że wychodzi z budy :) tylko się jej przestraszył, bo ona szła z łopatą sprzątać ;)
×
×
  • Create New...