Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. zobaczcie czy teraz lepsze to allegro :) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=926224450[/url]
  2. oj kamila, ja tak zaspamowałam wątek Stefka :) wiem, że Ty masz i tak duzo wyadtków! ale wiesz... już szukam wszędzie kurcze Ewa, Ellig i figa i tak wydaly już MASĘ kasy na Idolka a tu jeszcze te nóżki, musimy coś organizować, bo tak naprawdę jesteśmy bardzo na minusie...
  3. zapraszam na wątek Pita, trochę w temacie ;) Pit to psiak po walkach, przez ponad miesiąc nie zauważał człowieka mimo codziennego z nim kontaktu ostatnio bardzo się otworzył, zaczyna się cieszyć do ludzi a nawet z nimi bawić... niestety jest okropnie nakręcony na psy... :( jedyny ratunek dla niego to Bogatynia - hotel gdzie zajmie się nim szkoleniowiec, który będzie mogl z Pitem pracowac codziennie! niestety to kosztuje... zapraszam! [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/176120-jest-SZANSA-dla-pitka-Igora-POTRZEBNE-deklaracje-brakuje-260-zA-deklaracji[/url] [/B] [CENTER] Pit pod koniec grudnia... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Pit/21122009294.jpg[/IMG] Pit w połowie stycznia: [IMG]http://images35.fotosik.pl/104/e7fe48a7678b2091med.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. ustalam konto do zbiórki na Pitka: [CENTER][SIZE=3][B]DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310 [/B] [/SIZE] [SIZE=3][B] FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/B] [/SIZE] [SIZE=3][B] ul. Kopernika 6 m. 8 [/B] [/SIZE] [SIZE=3][B] 00-367 Warszawa [/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]z dopiskiem "Pit"[/SIZE][/B] [/CENTER] [SIZE=2]zaznaczam, że Pit [B]NIE JEST POD OPIEKĄ FUNDACJI[/B] VIVA! [/SIZE] [SIZE=2]FUNDACJA UŻYCZA NAM JEDYNIE KONTA DO ZBIÓRKI [/SIZE] [SIZE=2][B]Pit liczy tylko na nas. I na Was.[/B][/SIZE]
  5. kocham Cie Misiu tak daleko teraz jestes, serduszko moje :( [IMG]http://images44.fotosik.pl/250/339c6f4c5df6117emed.jpg[/IMG]
  6. kochani, Ellig wpłaci na moje konto 100 zł na RTG... :lol: dziękujemy!!!
  7. przypominamy o Pitku!!! [URL="http://tiny.pl/hmhx2"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/e7fe48a7678b2091med-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hmhx2"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/9cea95e208bfe40emed-2.png[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Bambino'] Jeżeli oczywiście transport Pati-c to misterna kombinacja wielu osób, to oczywiście cofam pytanie.[/QUOTE] napiszę do pati!
  9. kochani! przypominam, że[B] ciągle zbieramy na Pitka!!![/B]
  10. kochani! [B]Idol potrzebuje wsparcia[/B] ma DT ale nie ma kasy na nic [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] a musi [B]jeść specjalną karmę, brać leki na nerki i wątrobę[/B] a teraz okazało sie jeszcze, że nagle[B] sie przewraca [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] i musimy iść z nim na RTG [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/rednose/83898419.jpg[/IMG] [/CENTER] jest tak nas naprawdę na wątku 3-4 osoby każdy ma po kilka innych psów [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] ja np. zbieram na 5 psiaków... pod opieką mam kilkanaście [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] nie dajemy rady [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] zajrzyjcie... [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178530-starutki-Idol-w-DT-NIE-MA-KASY-a-on-ma-CHORE-A-APKI-potrzebne-BADANIA-na-cito?p=14122268&viewfull=1#post14122268"]http://www.dogomania.pl/threads/1785...1#post14122268[/URL][/B]
  11. przepraszam, że tak na żebry przyszłam, ale... Idol potrzebuje wsparcia to stary chory na wszystko piesek porzucony na mrozie ma DT ale nie ma kasy na nic :( a musi jeść specjalną karmę, brać leki na nerki i wątrobę a teraz okazało sie jeszcze, że nagle sie przewraca :( i musimy iść z nim na RTG [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/rednose/83898419.jpg[/IMG] [/CENTER] jest tak nas naprawdę na wątku 3-4 osoby każdy ma po kilka innych psów :( ja np. zbieram na 5 psiaków... pod opieką mam kilkanaście :( nie dajemy rady :( zajrzyjcie... [B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/178530-starutki-Idol-w-DT-NIE-MA-KASY-a-on-ma-CHORE-A-APKI-potrzebne-BADANIA-na-cito?p=14122268&viewfull=1#post14122268[/url][/B]
  12. podnoszę naprawdę nie mam pieniędzy w domu są 4 osoby i same długi poza tym są 4 psy - z czego jeden to mój tymczas i opłacam go z własnej kieszeni całkowicie... zbieram tez na inne psy z lecznicy :( na jakieś 5 psów poza Idolkiem... :(
  13. wystawić też mogę (nawet mam gotowe, które wystarczy tylko troszkę poprawić = skrócić:)) tylko kasy nie mam :(
  14. jest już wszystko w 1 poście ;)
  15. tak, śpij dobrze kochanie.... Hen na razie nie ma allegro, bo mamy tam dług 100 zł ;) hihi i brak kasy... ale już niedługo...
  16. a czy wet coś mówił o jakimś suplemencie na stawy? czy na razie to bez sensu? moglibyśmy w hurtowni kupić w czwartek, jest tam tego trochę
  17. oto i Miś :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Misiek/20100214.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. hmm, okej TZ zadzwoni rano :) tak zrób.
  19. jutro byłoby nam nawet łatwiej :) po skierowanie podjadę po 16 tylko muszę się dowiedzieć jaki to będzie koszt, żeby się przygotować :) wiesz może coś na ten temat? jeśli nie to TZ zadzwoni rano na SGGW przyznam, że sytuacja finansowa w moim domu jest mocno nieciekawa, pracują tylko dwie osoby w tym ja ;) (a ja zarabiam niewiele...) i mamy straszne długi... na swoim koncie mam aktualnie tylko kasę na Kąska ;) a wypłata pod koniec m-ca... :/ anyway coś wymyślimy, żeby chociaż założyć :)
  20. aaa, rozumiem :) już zapisuję! Ewa, pójdę z nim na to RTG tylko od 16 mam czas, po pracy :) nie wiem czy będę samochodem, jeśli nie to wezmę kogoś, ale jeśli RTG będzie w godz 16-19 to chyba będziemy samochodem :)
  21. nooo, w boksie swoim nie miał m w sumie gdzie się ruszyć tylko do miski i na posłanie... to ze dwa kroki góra i bez słońca... w hotelu co innego :) ma swoje włości... budkę i kocyk :) zaraz wzrucę zdjęcie jak lezy :) kochany jest nie? :) mój kochany Miś... umowę odeślę jak najszybciej będę mogła :)
  22. dobra, wpłynęła kasa od UBOCZE za 2 miesiące (40zł.) :D dzięki kochani! dostałam też karmę :) jutro powinna być u Kąska!
  23. btw - bardzo proszę o przyznanie się kto jeszcze co Idolkowi kupił, jak nie patrzyłam :) WYDATKI IDOLKA [SIZE=2]LECZENIE: 28 stycznia 115,57 zł. (Ewa Marta) 2 lutego 46 zł. badanie moczu + Lotensin (Ewa Marta) 5 lutego ok. 206 zł. figa33 (essentiale, hepatil i lotensin) 15 lutego 70 zł. wizyta u weta (kręgosłup) + zastrzyki KARMA: 29 stycznia Trovet 2x3kg 116 zł. (figa33) 21 zł. puszki 21 zł. puszki INNE: kubraczek 60 zł. (Ellig)
  24. 21 zł. puszki 70 zł wizyta u weta + zastrzyki rozumiem, że kolejne puszki też 21 zł? wszystko powinno być z tych pieniędzy kupowane, tylko pieniędzy juz nie ma kurcze! jakos trzeba uzbierać! zmienię tytuł na początek czy RTG w środę jest o jakiejś konkretnej godzinie?
  25. konto do wpłat na Grafitka: [SIZE=4][SIZE=2]DnB NORD [B]54 1370 [/B][/SIZE][B][SIZE=2]1109 0000 1706 4838 7310 FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kopernika 6 m. 8 00-367 Warszawa [/SIZE][/B][SIZE=2]z dopiskiem [B]"Grafit" [/B](już poszło kilka wpłat na to konto, więc nie będę kręcić) DT jest bezpłatny, ale idealnie byłoby je wspierać jak tylko możemy! i najważniejsze - jutro Grafit pozbędzie się jajek może jechać niestety [B]najwcześniej w piątek[/B] do Bambino! [/SIZE][/SIZE]
×
×
  • Create New...