-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak :) AnnaA kochana go zabiera :) gdyby nie ona to nie wiem, zupełnie nie miałam pomysłu :( fajnie, że jesteście u maluszka.. :) on nawet jeszcze nie wie ile dobrego go czeka -
Bisk ma już dom. malutka rottka Dina także :) oboje zamieszkali w Warszawie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dina jest boska i ma ładne foty, może jej allegro zrobić? tylko niestety mam długi i nie mogę wyróżnić :P -
podobno Przekręt w domu tymczasowym! :)
-
Grafitek wczoraj :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/IMG_3276.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B][SIZE=4]Rudzik[/SIZE][/B] zasługuje na swój własny wątek :) na razie figuruje tylko na ogólnym lecznicowym: [CENTER][B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-znal-psa-w-typie-husky-niebieskie-oczy[/URL][/B] [LEFT] [B]Rudzik to staruszek [/B] został znaleziony pod Warszawą, w gminie piaseczno Błąkał się sam po mrozie... czekał już tylko na najgorsze. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3266.jpg[/IMG] [/CENTER] Teraz Rudzik mieszka sobie w kocim transporterku... w przytulisku przy lecznicy. Mieści się tam, bo jest maleńki - co nie znaczy, że jest mu tam wygodnie... Ratują go codzienne spacery i kontakt z ludźmi, których przecież tak bardzo kocha! Rudzik ma już starcze problemy z tylnymi nóżkami - ale mimo to uwielbia spacerować :) W przytulisku jest zupełnie nieadopcyjny... w tej gminie stare psy sie wyrzuca a nie adoptuje. Z ratunkiem dla Rudzika nadeszła [B]AnnaA[/B] :) która zdecydowała się dać mu DT! już na dniach Rudzik zamieszka u Ani... :lol: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3268.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3269.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz128.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz126.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
tak w całej okazałości :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3266.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3269.jpg[/IMG] [LEFT]Aniu, dziś będę dzwoniła do lecznicy i dowiem się czy np. już jutro możesz zabrać malucha :) [/LEFT] [/CENTER]
-
moim zdaniem nawiał, tylko że nie wiadomo komu :( ogłaszam go na zaginionych Kora wie, on jej sie kojarzy z jakimś psem z Palucha - ale wiecie ile tam tego się przewija... tak teraz mieszka "haszczak": [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/IMG_3273.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/IMG_3272.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Grafit ma 125 zł na razie. zapomniałam na 1wszą wrzucić
-
byle znów nie uciekł
-
[quote name='Emigrantka']Albo tym ktorzy maja 7604347568565611559 watkow w subskrypcjach i po prostu nie maja czasu czytac wszystkiegoa szukaja tylko konkretnych info zeby zobaczyc czy sami cos moga pomoc [/QUOTE] ojej ale ja nie mowiłam o nikim konkretnym... ja tez zeby pomoc musze miec wlasnie rzeczowe info nie kazdy ma czas czytac to co napisał darek w 1 poście i łowić z tego informacje :( ja to rozumiem, tez nie mam :) napisałam do darka maila czekamy teraz na odzew od niego :)
-
lepiej, mniej już go ciągnie w sumie cały dzień jest ok tylko teraz zaczął się kręcić i widzę, że nie może spać :( byliśmy dziś u weta się pokazać i wszystko jest super :)
-
tamten pan się rozmyślił... powiedział mi, że rodzice się nie zgodzili ;) hihihi sądzę, że pan przestraszył się jak powiedziałam, że ta noga Wilanka nie chce się zrastać (ale to prawda) w każdym razie, jest inny pan bardzo zainteresowany Wilankiem :) z Bemowa. Wilanek miał zabieg wczoraj - niestety nie dowiedziałam się jak poszło ani jaki to był zabieg :( nie było do kogo... słyszałam tylko, że być może byłby do wydania nawet za tydzień - tylko musiałby wracać na kontrole, rehabilitacje itd... pan z Bemowa jest gotowy na rehabilitacje - tak mówi :) nawet dziś dzwonił raz jeszcze czy ktoś z Bemowa mógłby iść do tego pana?
-
Bisk ma już dom. malutka rottka Dina także :) oboje zamieszkali w Warszawie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w porządku :) w sumie nie było się czym stresować jeden kot już oswoił sobie Biska, stwierdził, że nie obchodzi go jakiś kundel i nic sobie z zainteresowania Biska nie robi ;) kotka się obraziła bardzo - ale jej to dajemy czas ;) dziecko się też Biska już nie boi. zainteresowanie Biska kotami też mniejsze ;) nie skupia się na nich tylko, nie goni ich jak głupi ;) myślę, że będzie dobrze :) Bisk z resztą dostał już na imię Dino :eviltong: i jest chyba kochany mimo, że to dopiero kilka dni.... :lol: -
dokładnie tak :) [B]tytuł wątku[/B] - swin, w edycji zmień tytuł :) coś w stylu że musisz oddać psa i szukasz mu domu na szybko na już może zawrzyj tam też jaki to pies? mały, duży, ile ma lat? [B]pierwszy post [/B]- w edycji możesz pozmieniać mi się bardzo podoba to, jak piszesz o swoim psie :) jest to coś innego, bardzo urocze... ale przed tym wszystkim na górze napisz o co chodzi :) że musisz go oddać i że prosisz o pomoc w szukaniu DOBREGO domu i napisz coś o samym psiaku :) 2-3 zdania takich konkretów, żebyś potem uniknął pytań tych, co im się czytać nie chce wszystkiego :P no i foty! wstaw tu lub podeślij mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pisz, jeśli masz pytania techniczne dot. forum
-
no jasne! wczoraj jej nie było, ale za tydzień zapytam :)
-
są dwa a nawet trzy nowe psy... na razie mam foty tylko jednego (cały czas czekam na zdjęcia psiaków, które robiła moja koleżanka) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/Obraz183.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/Obraz170.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/Obraz173.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/Obraz177.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/husky/Obraz180.jpg[/IMG] [/CENTER] młody, fajny psiak dobrze odżywiony, nieagresywny do innych psów niestety nie ma chipa :(
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh nie sądzę :( tyle dni kręcił się w jednym miejscu w Julianowie... gdyby to była jego okolica to szukałby domu... eh dziś nie zdążyliśmy do Kąska, bo rano mieliśmy interwencję ;) w Piastowie potem Konstancin... no a do hotelu po 15 to nie bardzo można trzeba z nim powoli i spokojnie postaramy się tak dogadać z Beatą, żeby Paweł mógł w dzień w tygodniu wpaść do Kąska biedaczek :( -
chuda, za chuda jak na psa żyjącego na zewnątrz i to raczej nie robaki, bo była odrobaczana niedawno powiedzieliśmy pani, że musi jej więcej dawać jeść poza tą chudością to jest w dobrej kondycji :)
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh nie :( jak będzie coś wiadomo nt. łapek to pisz :( będziemy ratować! -
hej! jestem ja mam w tym hotelu niewidomego sznaucera i ONka Kąska z problemem (będzie wymagał sporo pracy) wyprowadzam jeszcze jedną sukę już pisałam Basi, że w hotelu bywam co tydzień w weekend, ale niestety jest to tylko 15-20 minut ponieważ mam jeszcze kilkanaście psów pod naszą opieka i ogólnie strasznie mało czasu i bardzo dużo do zrobienia także ja mam wyrzuty nawet wobec tego sznaucera :( bo to wyglada tak, że wpadamy, bierzemy go na szybkii spacer i uciekamy... co mogę zrobić? wziąć za tydzień Goldiego na spacer, zobaczyć jaki to pies... spróbować zrobić mu jakieś foty niestety nie mam dobrego aparatu :( PS: widziałam Goldiego wczoraj :) chłopak się trzyma, ale przez kraty to zupełnie nie wiem co o nim powiedzieć
-
mi tam smutno, zmieniam tytuł :(
-
zapisuję się na wątku pomogę jak tylko będę mogła - służę także radą Darku, napiszę zaraz do Ciebie maila :)