-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaa TZ mojej siotry znalazł coś interesujacego w sieci... idusiek, jayo - czy kto tam! zadzwoncie do mnie 604 129 008 -
oj chyba jednak pan rd R zepnie kokosy :) podobno Grafit ma przyjechać w poniedziałek!
-
ej! ja nie jestem z psiego anioła :P !!! jak ktoś się uprze to uderzy do Psiego Anioła i może mu podadzą tam nr do kamili...
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jak too???????? a facet mi mowił, że może po artykule Stefan znajdzie dom !!!!! -
[CENTER]:multi::multi::multi: Wilanek będzie do odbioru w weekend[/CENTER]
-
starsza malutka Kora po wypadku - pojechała do domu, trzymajcie kciuki :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wieści o Korci :) [QUOTE]Wygląda jakby miała się świetnie. Chodzi już na typowe dla większych suniek długie spacery. Biega bardzo szybko, szczeka na wszystko i wszystkich. Wyraźnie ma ambicje przywódcze. Jest bardzo dzielna. Problemy z siusianiem w zasadzie się skończyły. Tylko czasami coś się jej wymsknie. Uczy się bardzo szybko nowych reguł. Bardzo lubi się przytulać. Na pewno zadomowiła się już całkowicie. Problemów w zasadzie nie ma. Jedyny to taki który dotyczy również większej suczki, czyli szczekanie na każdy dzwonek do drzwi. Tutaj moje wina, bo ciągle nie mogę wygospodarować czasu na naukę lepszego zachowania, zgodnie ze wskazówkami Pana Pawła. Zdjęcie mam na razie tylko w komórce. Życzę dużej liczby udanych adopcji. Przesyłam pozdrowienia i wyrazy sympatii[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kora/moto_0046.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kora/moto_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kora/moto_0043.jpg[/IMG] [/CENTER] -
mam też wieści o Korci :) [QUOTE]Wygląda jakby miała się świetnie. Chodzi już na typowe dla większych suniek długie spacery. Biega bardzo szybko, szczeka na wszystko i wszystkich. Wyraźnie ma ambicje przywódcze. Jest bardzo dzielna. Problemy z siusianiem w zasadzie się skończyły. Tylko czasami coś się jej wymsknie. Uczy się bardzo szybko nowych reguł. Bardzo lubi się przytulać. Na pewno zadomowiła się już całkowicie. Problemów w zasadzie nie ma. Jedyny to taki który dotyczy również większej suczki, czyli szczekanie na każdy dzwonek do drzwi. Tutaj moje wina, bo ciągle nie mogę wygospodarować czasu na naukę lepszego zachowania, zgodnie ze wskazówkami Pana Pawła. Zdjęcie mam na razie tylko w komórce. Życzę dużej liczby udanych adopcji. Przesyłam pozdrowienia i wyrazy sympatii[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kora/moto_0046.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kora/moto_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kora/moto_0043.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wieści są takie, że dr R. połamało... więc w ten weekend Grafit nie przyjedzie :( Grafit czuje się najlepiej jak może ;) (będąc gdzie jest)
-
są też dobre wieści :) np. te od Collinka :) [QUOTE]Witam serdecznie Colin czuje się świetnie, nie sprawia problemów. Przesyłam zdjecia, jak zrobimy mu na spacerze to też prześlę. Pozdrawiam serdecznie Monika [/QUOTE] ze zdjęciami :lol: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Colin/IMGP1930.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Colin/IMGP1909.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Colin/IMGP1905.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Colin/IMGP1892.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Colin/IMGP1890.jpg[/IMG] [LEFT]oraz takie: [B]Wilanek [/B]będzie w weekend do odbioru :multi: [B]Pongo[/B] nie pojedzie jeszcze na giełdę, bo nie jest wykastrowany są dwa nowe psy :/ suka husky i jakiś młody maluszek [/LEFT] [/CENTER]
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
eh mało wyświetleń :/ beznadziejnie jest być młodym, zdrowym psem... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale nie tup nogą - kto gdzie i kiedy powiedział, że to problem? :roll: dziwne wnioski... byliśmy z nim ostatnio i czy to był problem? czy puszyliśmy się z tego powodu lub narzekaliśmy, że musieliśmy sie tak strasznie poświęcić (oczywiście to ironia)? chyba nie. nie, bo to naturalne - to psiak od nas jest. nie czepiam się! matrwię sie tak jak i Wy i staram się tak jak i wy chodciaż mam kilkanaście innych gorszych nawet przypadków na głowie, więc moge skupić mniej uwagi na Idolku wyrażam swoje zdanie - do tego akurat mam prawo -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
chyba tylko imlady ma a po dancyh milady nie da się jej odnaleźć? na jakiejs naszej-klasie czy coś nawet? :P spróbucjcie, bo ja nie znamm... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
porażka jakaś... czy dokopiemy się do tych danych? może można jakoś do tego dojść? -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
właśnie, co takiego ten pies zrobił? boze, nie mieści mi sie w głowie, to jest przerażony do granic możliwości zyjący w ciągłym stresie pies :( -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nic Akrum :( -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
noo bo jeszcze sobie zazyczy obrożę z cekinami i ciemne okulary.... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mój pies też nie jadł, udusuił sie śliną chodzi o to, że jak już jesteśmy tak bardzo opiekuńczy to bądźmy konsekwentni -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]nowa pani Seda nie dzwoniła, że jej pies uciekł? dziiiwne....[/SIZE][B][SIZE=2] claire1983[/SIZE][/B] [B]Ogólne Informacje[/B] Ostatnio aktywny Dzisiaj 08:41 -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
nawet lepiej: [B][SIZE=2]claire1983[/SIZE][/B] [B]Ogólne Informacje[/B] Ostatnio aktywny Dzisiaj 08:41 hehe i ona nie wie ze jej pies uciekł :D zomg... a za porzucenie psa grozi mandat :) -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
eeh a ja taka konspiracje zrobiłam :P a teraz wszystko padło nie chciałam tu nic pisac, bo wiem ze ten wątek moga czytac "własciciela"... zrobiłam to celowo - to własnie znacza te wykropkowane posty sluchajcie, nowa pani Seda była online w styczniu....... -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no pewnie tak :D ale celebryta z tego hena! suuuper! żeby był domek....! -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
plakat: [url]http://www.sendspace.com/file/nmktaw[/url] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale będzie sławny! :D nie wiem kiedy - co ile to wychodzi? poszło już do druku :)