-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na tym odcinku zmian nie ma co do innych odcinków, można zrobić to rgt ale lekarze uznali, że teraz strach go ogłupiać jak on tak kaszle i że na razie ważniejszy jest ten piersiowy i serce i wyleczenie zapalenia jamy ustnej serce jest całkiem ok ;) na szczęście ten niezyt podobno spokojnie da się wyleczyc - powinno przejść po lekach! :) zapłaciliśmy w sumie niewiele, bo rtg kosztowało 150 zł. - a dostaliśmy 4 zdjęcia! no i konsultacja była ;) ale za darmo :) a ekg kosztowało 110 zł z konsultacją :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
TZ był wczoraj u Kąska, no ale Kąsek średnio chciał z nim gadać niestety :( chociaż nie było tak tragicznie, bo nie pokazał mu zębów ;) tylko się schował... biedny Kąsek -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
grzeczniutki Idolek i opis wizyty :) :lol: a tu opis: na górze jest niewyraźnie, ale jest tam napisane: rtg kręgosłupa piersiowo-ledźwiowego bez zmian nieznaczne powiększenie sylwetki serca, wzmożony rysunek oskrzelowy - przewlekły nieżyt oskrzeli resztę chyba widać :) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o coś takiego: http://www.dolfos.com.pl/index.php?id=products/p6&druk=y w hurtowni powinni mieć, więc kupimy! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, zdecydoawnie jest ten niezyt i leki powinny pomóc! leki sa na 12 dni. z resztą wszystko będzie napisane :) ja zapytam jutro czy przy tym co bierze może brać, to co zapisano nam dziś. co do tego czegoś na stawy to było coś z kwasem hialuronowym... ale to może brac po wyleczeniu kaszlu dopiero, czyli po tych min.12 dniach... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czekac nie mam zamiaru, z reszta nie ma tyle czasu! -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie ma w tej gminie innej opcji, bo nie ma schroniska :/ miało być, ale.... jedyne co im zaoferowano to Celestynów lub Korabiewice. przy czym do Korabiewic gmina chętnie wywiezie psy jak będzie ich za dużo (już raz grożono nam Grodeckim... na szczęście wydaliśmy jakimś cudem trzy psy i sprawa ucichła...) dlatego gmina podpisała umowę z lecznicą-przytuliskiem to jakieś kilkanaście miejsc. warunki słabe, podejście też, ale zwierzaki są leczone, kastrowane itp. no i właściciel całkiem idzie nam na rękę (jest nas tylko dwoje tam wolontariuszy ale tez sporo osób na dogo, które nam pomagają) jeśli chodzi o pomoc w adopcjach w wątku jest więcej info o giełdzie itp. jasne, że trzeba żebrać! trzeba zacząć, bo lecznica potrzyma chwilę Seda ale on juz i tak tam za długo jest :( jest w okropnym stanie.... ja obiecuję pomoc w żebraniu :) -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']Ustaliłam z lecznicą, ze przetrzymaja Seda jeszcze chwile, ale nie mozemy tego przeciagac. [/QUOTE] oh dobrze, mamy chwilę ale niedługą - przytulisko jest strasznie przepełnione :/ który wątek będzie teraz główny? -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej no było było jutro już wrzucę opis od weta, bo nie mam siły dziś... pojechaliśmy z Idolkiem pan wet zrobił mu rtg odcinka piersiowego bez znieczulenia nie chciał robić znieczulenia przy tym Idola kaszlu polecił zrobić EKG - zrobiliśmy z tych dwóch badań wynikło tyle, że Idolek ma przewlekłe zapalenie oskrzeli :( trzęsienie nogą można zniwelować podając Idolkowi suplementy stawy nie są bolesne - został wymacany Idolek Idolek tak się zmęczył tym wszystkim, że potem mi chrapał na kolanach ;) -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Fela - co to za lecznica? przepełniona po brzegi, bo takich narzeczonych jak ten claire jest cała masa! taka lecznica : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-potrzebujemy-POMOCY-W-OGA-ASZANIU[/URL] każdy może odebrać stamtąd psa, oni się bardzo ucieszą, bo nie mają miejsc nie trzeba byc stowarzyszeniem do tego... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja znam Seda i jedyne z czym on sonie nie może poradzić to on sam Fela jasne, najlepiej olać i zbierać kasę - siedzieć na dogo i żebrać po ludziac h o pieniądze i dać spokój. tylko tak to można latami... poprawiać coś po kimś. i takim biednym dziewczynom w to graj. idusiek zapytała, więc mówię co MOŻNA zrobić - wiem przecież że nikt tego nie zrobi... a Ty już się oburzasz... to dość dziwne... dać spokój... to zabierz tego psa. i dziesiątki innych tak porzuconych. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wszystko zależy od umowy - jak brzmiała, pewnie był zapis o tym, że trzeba zawiadomić oddającego o zamiarze oddania psa i ten ktoś ma pierwszeństwo w przejęciu psa można wnieść pozew z powództwa cywilnego o niedotrzymanie zobowiązań przewidzianych umową -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hmmm... ciekawe tylko dlaczego on się teraz panicznie boi facetów...... ja bym nie chciała mieć takiego narzeczonego fajnego... aha i to nie jest dobre schronisko! pst stamtąd trafiaja na łańcuchy! do bud! sa rozdawane na giełdzie samochodowej w Słomczynie!!! -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
fizycznie może i narzeczony oddał, ale mówienie że to on oddał jest jeszcze żałośniejsze niż to, że ona na to pozwoliła to argument typu "a to psze pani nie ja a jasio zrobił!" .... chyba, że narzeczony ją przywiązał do kaloryfera i zagroził, że zabije jej rodzinę jak się ruszy ;) -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']była właścicielka Seda odpisała mi na maila....nie wiem czy mogę skopiować całą tą wiadomość, ale powiem wam, że niestety [B]PIES Z OKĘCIA TO SED !!!!!! Nie został znaleziony na Okęciu - zaprowadził go do schroniska narzeczony claire :([/B] [B]Musimy koniecznie pomoc Sedowi !!!!!!!!!!! Potrzebny hotelik !!!!!!!!!!!! no i trzeba zrobić zbiórkę na ten cel - KTO POMOŻE ODZYSKAĆ SEDOWI WIARĘ W LUDZI ????????????[/B][/QUOTE] w ogóle nie warto tego komentować, to żałosne claire i jej wielki pan narzeczony powinni opłacać hotel ale oczywiście nie ma na co liczyć, skoro bez wyrzutów sumienia chcieli go oddać na paluch (bo rozumiem, że najpierw tam pojechali) a potem do lecznicy w konstancinie... licząc na to, że nikt sie nie dowie... śmieszne :/ -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czarny lab jest na labkowym forum nawet :( [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?t=13426[/URL] -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
w lecznicy dowiedziałam sie ze jesli istnieje podejrzenie porzucenia psa to oni proszą fundację o kontakt także nie wiem kto, ale skontaktujcie się z nimi telefonicznie - oni pójdą nam wtedy na rękę. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w lecznicy dowiedziałam sie ze jesli istnieje podejrzenie porzucenia psa to oni proszą fundację o kontakt także nie wiem kto, ale skontaktujcie się z nimi telefonicznie - oni pójdą nam wtedy na rękę. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobra, no to zawsze 150 zł jest :) teraz jakis hotel... mi nic nie przychodzi do głowy :( jeszcze fajnie by było gdyby to był hotel, gdzie on miałby kontakt z człowiekiem... -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojej dzieki!!!!! -
magde w aniele znajdzie i ona bedzie Stefana kojarzyła... ale boże! macie racje... :/ nawet foty nie ma... ależ to bzdura wszystko...
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
takiego Okęcika bym nie poznała w zyciu... [url]http://img22.imageshack.us/img22/9886/sedn.jpg[/url] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zobaczcie to: [URL]http://www.forumowisko.pl/topic/119147-moj-pies-to-morderca-co-mam-zrobic/[/URL] oraz to: [URL]http://www.forumowisko.pl/topic/117407-jak-kochaja-wasze-zwierzeta/page__view__findpost__p__2079407[/URL] sierpień 2009 Sed faktycznie jest agresywny do psów, ale siedzi w boksie z sunią Diną i nie wykazuje żadnej agresji wobec niej... -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='claire1983']wszyscy domownicy bardzo go pokochali więc rozpieszczają go jak tylko mogą i chyba ta ich miłość sprawiła cud. Pies który miał naprawdę problem ze sobą, bo był wiecznie przestraszony, miał takie smutne oczy nagle zaczął być bardzo pewny siebie i radosny. [/QUOTE] no to już jest znów taki jak był wcześniej