-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
po lewej jak masz włączone subskrybcje tematów (szybkie menu -> subskrybcje tematów) -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zaznacz bannerek trzymajac lewy przycisk myszy potem jak juz sie podswietli to kliknij go prawym i daj "kopiuj" potem idz do edycji sygnatury kliknij za bannerek pakusia prawym i wybierz wklej zatwierdź :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pit może przyjechać do hotelu [B]w połowie marca[/B] cena to [B]400 zł. miesiąc z jedzeniem![/B] :D -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
bannerek dla Seda: [URL="http://tiny.pl/hghjt"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Okecik/sed-2-1.png[/IMG][/URL] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pozmieniałam pierwszą stronę -
to nie ta [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-Husky-Syberian-W0QQAdIdZ185060739"]http://warszawa.gumtree.p...QAdIdZ185060739[/URL] ani nie ta [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-Husky-W0QQAdIdZ188362741"]http://warszawa.gumtree.p...QAdIdZ188362741[/URL]
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aha - proszę nr konta dla Seda :) mam jedną osobę chętną wpłacić jakiś gorsz - TZta siostry :) (tego detektywa:)) no i wrzuciłabym na pierwszą i porozsyłała wątek i mailowo po ludziach prośby o wsparcie -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
niestety Hen jest na Vive, tylko tak mogłam zdobyć dla niego kasę - dogo niestety pod względem finansowym słabo stoi teraz :( wszędzie bieda, brakuje mi deklaracji u praktycznie każdego psa... dlatego też jest drożej, bo dochodzi vat a hotel jest blisko nas, jest nam bardzo łatwo dzieki temu być u Hena w weekendy - gdyby był gdzieś dalej to nie dalibyśmy rady... no i opieka jest dobra naprawdę... -
przejechana sunia - jest hotelik - potrzeba kasy na leczenie i pobyt! POMOCY
mru replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podniosę! niewiele mogę ale tyle tak :( strasznie fajna... :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sed chyba jutro pojedzie do hotelu :) [CENTER] [SIZE=4][B]prosimy o jakieś wsparcie finansowe :roll:[/B] [/SIZE][/CENTER] -
skoro ma cieczkę to nie weźmie jej (mam nadzieję!!!), ale dom postaramy się sprawdzić szybciutko i tak... ze sterylizacja to jest tak, ze oni teraz nie maja czasu sterylizować bezdomnych, ale na pewno mogą wysterylizować jak dom ją dowiezie za jakiś czas nie powinni tez w cieczce wydać do domu tej suki... zarezerwować tak srednio mogę... zalezy kogo pytam :P i zalezy o jakiego psa chodzi, bo jesli o mlodego zdrowego to jak ktos go wczesniej zechce to wydadza, bo to zawsze miejsce dla nich...
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
usypianie to zamiatanie pod dywan :) bo tak wygodniej. w ogóle psami powinni się opiekować ludzie, którzy mają pojęcie ;) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zobaczcie jaki Idolek :(:(:( http://www.dogomania.pl/threads/180549-przejechana-sunia-jest-hotelik-potrzeba-kasy-na-leczenie-i-pobyt-POMOCY -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
właśnie wiesz to właścicielka hotelu z nimi poszła, bo zauważyła że szczególnie ta mała źle chodzi może idź na przegląd, jesli masz jakiegoś zaufanego weta :) powiedz że szczeniak mial słabe warunki i że inny wet reszcie miotu zalecił coś na wzmocnienie stawów itd. ja się dowiem co to dokładnie jest! bo wykupimy oczywiście ten lek jakby co :) mamy 300 zł na razie na maluchy tydzień pobytu w hotelu to 105 zł - zapłacę w sobotę lek to około 40 zł. albo się podzielą albo kupimy dwa ;) -
no i mamy przepełnienie :( dr R aż do beki dzwonił beka kochana weźmie [B]Pongo[/B] na DT ale trzeba go mocno ogłaszać ja jej podrzucę jakąś marną co prawda ale karmę ;) w weekend wyjdzie też [B]Wilanek[/B] - najprawdopodobniej! ja jutro jadę sprawdzić [B]domek dla labka[/B] Sed pewnie też niedługo wyjdzie... ale nie zmienia to faktu, że w niedzielę giełda :( co pójdzie? no lab jeśli nie znajdzie domu... pewnie Makro i ten Macio... :( no i suka husky... ona strasznie wyje co przeszkadza sąsiadom... no a ładna jest :/
-
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
tak sie ciesze :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to dobrze :) wet powiedział, że to z niedożywienia to wszystko :(