Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. po lewej jak masz włączone subskrybcje tematów (szybkie menu -> subskrybcje tematów)
  2. albo ktos nie umie albo machnął ręką mogła tez przejść sobie sporo km dla husky to betka... mozna zrobic mini-plakaty ze zdjeciem sprobuje kilka wydrukowac i zostawie w lecznicy min.
  3. zaznacz bannerek trzymajac lewy przycisk myszy potem jak juz sie podswietli to kliknij go prawym i daj "kopiuj" potem idz do edycji sygnatury kliknij za bannerek pakusia prawym i wybierz wklej zatwierdź :)
  4. tamta suka juz się znalazła :( to nie "nasza" :(
  5. Pit może przyjechać do hotelu [B]w połowie marca[/B] cena to [B]400 zł. miesiąc z jedzeniem![/B] :D
  6. bannerek dla Seda: [URL="http://tiny.pl/hghjt"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Okecik/sed-2-1.png[/IMG][/URL]
  7. pozmieniałam pierwszą stronę
  8. to nie ta [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-Husky-Syberian-W0QQAdIdZ185060739"]http://warszawa.gumtree.p...QAdIdZ185060739[/URL] ani nie ta [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-Husky-W0QQAdIdZ188362741"]http://warszawa.gumtree.p...QAdIdZ188362741[/URL]
  9. aha - proszę nr konta dla Seda :) mam jedną osobę chętną wpłacić jakiś gorsz - TZta siostry :) (tego detektywa:)) no i wrzuciłabym na pierwszą i porozsyłała wątek i mailowo po ludziach prośby o wsparcie
  10. niestety Hen jest na Vive, tylko tak mogłam zdobyć dla niego kasę - dogo niestety pod względem finansowym słabo stoi teraz :( wszędzie bieda, brakuje mi deklaracji u praktycznie każdego psa... dlatego też jest drożej, bo dochodzi vat a hotel jest blisko nas, jest nam bardzo łatwo dzieki temu być u Hena w weekendy - gdyby był gdzieś dalej to nie dalibyśmy rady... no i opieka jest dobra naprawdę...
  11. co do obroży nie wiem, ale ta co ma na sobie to wygląda mi na znajomą - czyli mogła nie mieć już kilka dni jest tam ta suka, niestety nie wiem ile - mniej niż tydzień na pewno
  12. podniosę! niewiele mogę ale tyle tak :( strasznie fajna... :(
  13. Sed chyba jutro pojedzie do hotelu :) [CENTER] [SIZE=4][B]prosimy o jakieś wsparcie finansowe :roll:[/B] [/SIZE][/CENTER]
  14. ja ja oczywiście zgłosiłam Korze i na zaginione wrzuciłam (już chyba pisałam, wybaczcie, mam troche ostatnio problemy z polaczeniem pomiedzy synapsami;))
  15. skoro ma cieczkę to nie weźmie jej (mam nadzieję!!!), ale dom postaramy się sprawdzić szybciutko i tak... ze sterylizacja to jest tak, ze oni teraz nie maja czasu sterylizować bezdomnych, ale na pewno mogą wysterylizować jak dom ją dowiezie za jakiś czas nie powinni tez w cieczce wydać do domu tej suki... zarezerwować tak srednio mogę... zalezy kogo pytam :P i zalezy o jakiego psa chodzi, bo jesli o mlodego zdrowego to jak ktos go wczesniej zechce to wydadza, bo to zawsze miejsce dla nich...
  16. usypianie to zamiatanie pod dywan :) bo tak wygodniej. w ogóle psami powinni się opiekować ludzie, którzy mają pojęcie ;)
  17. mam jedną osobę z Otwocka, napisałam do niej :)
  18. zobaczcie jaki Idolek :(:(:( http://www.dogomania.pl/threads/180549-przejechana-sunia-jest-hotelik-potrzeba-kasy-na-leczenie-i-pobyt-POMOCY
  19. oh daleko :( poszukam kogoś z Otwocka np... można zrobić tak, że umowimy sie z tym panem w lecznicy w sobote i pan ew weźmie sukę a sprawdzi się potem... wiem, że to ryzyko ale zawsze jest ryzyko, a suka na gielde pojedzie na bank :/
  20. a skad ten pan? sprawdzamy jutro dom dla laba w centrum, moze podjedziemy do pana?
  21. właśnie wiesz to właścicielka hotelu z nimi poszła, bo zauważyła że szczególnie ta mała źle chodzi może idź na przegląd, jesli masz jakiegoś zaufanego weta :) powiedz że szczeniak mial słabe warunki i że inny wet reszcie miotu zalecił coś na wzmocnienie stawów itd. ja się dowiem co to dokładnie jest! bo wykupimy oczywiście ten lek jakby co :) mamy 300 zł na razie na maluchy tydzień pobytu w hotelu to 105 zł - zapłacę w sobotę lek to około 40 zł. albo się podzielą albo kupimy dwa ;)
  22. no i mamy przepełnienie :( dr R aż do beki dzwonił beka kochana weźmie [B]Pongo[/B] na DT ale trzeba go mocno ogłaszać ja jej podrzucę jakąś marną co prawda ale karmę ;) w weekend wyjdzie też [B]Wilanek[/B] - najprawdopodobniej! ja jutro jadę sprawdzić [B]domek dla labka[/B] Sed pewnie też niedługo wyjdzie... ale nie zmienia to faktu, że w niedzielę giełda :( co pójdzie? no lab jeśli nie znajdzie domu... pewnie Makro i ten Macio... :( no i suka husky... ona strasznie wyje co przeszkadza sąsiadom... no a ładna jest :/
  23. to dobrze :) wet powiedział, że to z niedożywienia to wszystko :(
×
×
  • Create New...