Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Miki :) wariatka [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_3444.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_3445.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_3447.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_3440.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/IMG_3442.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. porób jeśli możesz :) nie jest taka dzika wcale, wczoraj już się nie bała nas :) trochę lękliwa ale fajna młoda sunia!
  3. [B]nowy - labek[/B], młody zadbany samiec! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/labek/IMG_3433.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/labek/IMG_3434.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/labek/IMG_3436.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/labek/IMG_3439.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Kajuś :) kochany maluszek [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kajko/IMG_3416.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kajko/IMG_3417.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kajko/IMG_3418.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kajko/IMG_3412.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kajko/IMG_3414.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. Iwa :) biedna, tamta pani jej chyba nie zabierze. ogłaszamy! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3379.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3382.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3380.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3374.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3378.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [B]nowy psiak[/B] - znaleziony pod urzędem miasta i gminy Konstancin-Jeziorna... podobno siedział tak kilka dni... dziwne, bo miał na sobe obrożę zwykłą i tanią przeciwpchelną... jest dość zadbany, wesoły, lubi ludzi! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3456.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3458.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3459.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3453.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3450.jpg[/IMG] [video=youtube;nne16eLf538]http://www.youtube.com/watch?v=nne16eLf538[/video] [/CENTER]
  7. w jakim rodzinnym gronie? :P hehe co to takiego? ja po weekendzie z resztą jak zawsze jestem wypompowana... dopiszę te wpłaty, pamiętam Ewa czy możesz dzwonić na ssgw w sprawie rtg? ja dziś nie mogę gadac w pracy (takie stanowisko...)
  8. w końcu Agat ma jakieś foty... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Agat/IMG_3423.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Agat/IMG_3426.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Agat/IMG_3422.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Agat/IMG_3420.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Agat/IMG_3421.jpg[/IMG] [LEFT] Agat się strasznie zmienił, jest teraz typowym kanapowcem, przytulakiem i kochanym małym rudzielcem... szkoda go :( muszę mu wątek założyć. [/LEFT] [/CENTER]
  9. z resztą inne to mają kennel tyle :( nie można powiedzieć, że mają super socjalizację no i też nikt ich nie kapie ani nic... właśnie :( trzeba je szybko wyadoptować :(
  10. filmik z Rudzikiem :) jutro będą foty! [CENTER] [video=youtube;NCDlFEbxtSQ]http://www.youtube.com/watch?v=NCDlFEbxtSQ[/video][/CENTER]
  11. jak lamentuje lub panikuje to nie rozczulaj się nad nią - bo to będzie nagroda, znaczy pomyśli że tak trzeba ;) na spacer twardo idź, nie ma że nie :) nic jej nie będzie przecież. musi zobaczyć, że nic jej nie będzie. ale spacery nie zad długie, takie tylko ledwo co. inne zależy :) czarny facet raczej spokojny ;) najgłośniejsza jest ta mała najmniejsza co tak przy matce siedziała ;)
  12. hehe a co sie będą przejmować :) hmm on w lecznicy jadł suche z makaronem i puszką... można mu puszkę wmieszać (łyżeczkę nawet) ale może dać mu czas? może to stres :) kochany Rudzik bezpieczny.... :D
  13. byliśmy u Kąska w sobotę: poszedł do niego Paweł, Kąsek nie chciał z nim gadać... puścił mu CS'a żeby ten spadał ;) widocznie niestety Kąskowi Paweł kojarzy się z wyciąganiem z boksu... ma rację chłopak. Kąsek schował się do budy i nie chciał nas widzieć dziś: poszłam ja :) uzbrojona w parówkę. Kąsek podszedł do krat, wziął ode mnie kąsek :) i odszedł zjeść pod budę wrócił po więcej ;) typowe! jadł tak jadł i już nie odchodził, otworzyłam wewnętrzny boks i dalej jadł mi z ręki ani razu nie pokazał mi zębów, ale faktycznie był bardzo przestraszony. (cały czas w pozycji "jestem gotów do ucieczki") nie mogłam więcej zrobić... ze względów technicznych ze strony hotelu... dużo pracy przed nim :( mam foty! wrzucę jutro :)
  14. nawet nie mogłam wyjść z nim na spacer... bo w sobotę miałam akcję szczeniak a dziś... nie było opiekunki... :( kur... a Hen taki kochany :( tak siedział ;(
  15. [quote name='tripti']ogłoszenia mogą być z numerem mru?[/QUOTE] no na te trzy tak :) mój 604 129 008 i Pawła 509 075 051 :) oraz mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wieści są takie, że Gwizdek poszedł na giełdzie... :( więc tak naprawdę porażka.
  16. spoko :) Ellig, tak dzięki za karmę :) powinno wystarczyć na jakieś dwa tygodnie dzięki [B]ogromnej[/B] pomocy ziutabenia i jej męża :) maluchy mają teraz apartament! niestety nie mają tak fajnie jak ta sunia od Tripti :( trzeba je ostro ogłaszać! mam jakieś foty z dziś, wiele nie mogłam zrobić :( jutro wrzucę!
  17. wysłałam Ci małgosiu na maila foty :) juz nie mam siły ich wrzucać na sieć ;) jutro dopiero moge w dzien
  18. na razie są w hotelu w kennelu - trzeba je ostro ogłaszać nikt jeszcze nie pytał Gwizdek poszedł na giełdzie
  19. są w hoteliku bardzo niedaleko :) mama została :(
  20. słuchajta, mam foty szyi Omara :P wrzucę jak tylko znajdę sekundę
  21. Ewa dzięki :) Ewa zadziałała niczym błyskawica! trzy są bezpieczne, jedna jeszcze czeka :) bidna ta ich mama :( nic no, jutro załatwię psiakom porządna klatkę kennelową dzięki ziutabenia, która będzie jechała z nią sporo km :)... ojezu, na razie można odetchnąć (mimo, że jakieś psy przecież pojadą na giełdę...) byli też państwo chętni na Wilanka w międzyczasie :) ale to napiszę u nigo w wątku zrobiliśmy foty wszystkim 8 psiakom z kojców...! w końcu :) pachniemy kupą [SIZE=1]Charly... :loveu: [/SIZE]
  22. jej widze ze sa foty i opis :) super, bo ma jaj dziś kocioł trochę zobacze co mi sie uda zrobic...
  23. nic nie szkodzi :)
  24. Kamila, jesli zapominam o czyms u Stefa to przypominaj mi prosze :( mam kocioł :( 3 szczeniaki do uratowania... i kilka godzin :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni/page4[/url]
  25. tak, ten ktos musi miec auto :(
×
×
  • Create New...