-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kasę najlepiej przelewem - po rtg :) powiem ile dziś zapłaciłam szkoda, że jadł rano :( na Sadybie powiedzieli, że kategorycznie na czczo ponieważ będzie w narkozie... ja przepraszam, że tak o tym mowie, ale wiecie mój pies udusił się mi na rękach po głupim jasiu właśnie zadusił się i bardzo przy tym cierpiał - wiem, bo widziałam to - leciałam z nim na rękach do weta ryczac jak dzieciak u weta wsadzili mu rurke w gardło a i tak umarł... z tym nie ma żartow a mój Dymek był sporo młodszy od Idolka... i w lepszym stanie :( zero problemów z oddychaniem... cóż kilka minut i nie ma psa. każde zdjęie 60 zł (nie wiem ile im tam wyjdzie, są trzy pozycje chyba?) plus premedykacja 50 i bez konsultacji. zobaczymy ile wyjdzie :) -
młody 4,5 kg Kajko czeka na dom... mieszka w trasporterku POMOCY! Ma dom
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale fajnie :D dzieki!!!! -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaah czemu nikt o nie nie pyta? :( -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Hen będzie w Przyjacielu Psie! :D -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to się zgadza! hotel z vatem to 488 zł plus karma z vatem to może być faktycznie 610 zł. -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
eeee nie wiem, wyjaśnię to z agatą ;) poczekajcie -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
z vatem i z karmą! -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']O ktorej tam bedziecie?[/QUOTE] miałam dzwonić, bo ja pracuję do 16 a zaraz potem pędzę na RTG z psem stamtąd... jeśli TZ będzie mógł to podjedzie w dzień, zapytam go -
juz dzis zdejmę mu ten klosz :P
-
nie martw się! miałam po prostu straszny młyn przytulisko jest na maxa przepełnione były szczeniaki... weekend w plecy. z resztą nie tylko weekend. TZ był wczoraj w lecznicy ale mieli zebranie lekarzy... dziś zadzwonię, napiszę wieczorem późnym, bo dziś jadę z Idolem z lecznicy na rtg...
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wpłaty na Misia :) 2010-02-15 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA 2010-02-16 60,00 PLN URSZULA B. SIEDLC E 2010-02-16 50,00 PLN ANNA G. K. KATOWICE dziękujemy :D zuziuM - mam umowę podpisaną, dziś wysyłam! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wstawaj stary :) wpłata na Hena: 2010-02-17 15,00 PLN AGA ŁÓDŹ dziękujemy :D [SIZE=2] RAZEM: 3225 zł. (wpłaty) - 683 zł. (wydatki) = 2542 zł. - [/SIZE]610 PLN hotel 2msiąc = 1932 zł. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojeza! już wszystko naprawiam! wpłaty na Pita :) 2010-02-22 30,00 PLN MAŁGORZATA K.D. RADOMYSL WLK 2010-02-23 200,00 PLN malibo57 2010-02-23 60,00 PLN PAPUNIA -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo'] Mru - macie najlepsze uklady w leznicy - mozecie ustalic, zeby Sed poczekal na odbior ?[/QUOTE] dziś powiemy o co chodzi z Sedem - że to pies kiedyś wyadoptowany przez fundację i że rozpoznany został i że fundacja chce go zabrac - nie powinni robic problemów (on najbardziej adopcyjny z reszta nie jest, gdyby był młodym ONkiem lub DONem to by nas olali) -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Nie ma szczęścia ten psiak. Warunki w jakich aktualnie Sed przebywa są gorsze niż w Ostrowi - to jest nieduży betonowy boks max.2 x 2 m - okienko malutkie wysoko na drzwiach. [B]On jest MEGA przerażony.[/B] [/QUOTE] dokładnie! ten pies to tragedia jest :( boże, biedny pies :( wystarczy zobaczyć jak on się rusza na tym filmiku... [url]http://www.youtube.com/watch?v=cZgp8IQ-6cU&feature=player_embedded[/url] to jest pies CAŁY CZAS zestresowany - ziewa, miota się, cofa... no i ta jego mina :/ -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
jejku, word mi się zaciął ;) zatkał się i tak został ;P -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no właśnie nie było telefonow :P dziwie sie bardzo... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
biedny ten psiak, pewnie taki do końca zycia będzie :/ nic, czekamy, może uda się coś ustalić - może po danych milady? kuuurcze :( -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dorzucimy ją chyba do hotelu do klatki :( trudno inne są podobne 2 suki: mniejsza jest głośna, większa mniej ;) samiec najspokojnieszy chyba... nie wiem :( widziałam je chwilę :( jutro TZ je dowiedzi razem tworzą niezłe stado ;) chciały zjeść mastifa angielskiego :P -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
dodałam: [url]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=13810#13810[/url] -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
tylko ona nie jest beżowa, ja bym pisała że wilczaste umaszczenie i... krótkie nogi? nie, chyba nogi normalne ;) -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
dodam :) powiem też Korze żeby na Paluchu było info no i plakat zrobimy :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, ja wiem ze to sunia :) pytam czy na allegro ją też ogłaszać, bo tam jest na mnie kontakt - ale w sumie no najwyżej do Ciebie odeślę -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
mru replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
zapisuje się :) jest sunia na zaginionych.waw.pl? -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
figa, dodasz te foty? :) i jeszcze dopisz może kochana że to 3 (czy 2? Tripti, bo w allegro kontakt jest na nas) suki i samiec ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3526.jpg[/IMG] [/CENTER]