Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. kasę najlepiej przelewem - po rtg :) powiem ile dziś zapłaciłam szkoda, że jadł rano :( na Sadybie powiedzieli, że kategorycznie na czczo ponieważ będzie w narkozie... ja przepraszam, że tak o tym mowie, ale wiecie mój pies udusił się mi na rękach po głupim jasiu właśnie zadusił się i bardzo przy tym cierpiał - wiem, bo widziałam to - leciałam z nim na rękach do weta ryczac jak dzieciak u weta wsadzili mu rurke w gardło a i tak umarł... z tym nie ma żartow a mój Dymek był sporo młodszy od Idolka... i w lepszym stanie :( zero problemów z oddychaniem... cóż kilka minut i nie ma psa. każde zdjęie 60 zł (nie wiem ile im tam wyjdzie, są trzy pozycje chyba?) plus premedykacja 50 i bez konsultacji. zobaczymy ile wyjdzie :)
  2. Hen będzie w Przyjacielu Psie! :D
  3. to się zgadza! hotel z vatem to 488 zł plus karma z vatem to może być faktycznie 610 zł.
  4. eeee nie wiem, wyjaśnię to z agatą ;) poczekajcie
  5. [quote name='jayo']O ktorej tam bedziecie?[/QUOTE] miałam dzwonić, bo ja pracuję do 16 a zaraz potem pędzę na RTG z psem stamtąd... jeśli TZ będzie mógł to podjedzie w dzień, zapytam go
  6. juz dzis zdejmę mu ten klosz :P
  7. nie martw się! miałam po prostu straszny młyn przytulisko jest na maxa przepełnione były szczeniaki... weekend w plecy. z resztą nie tylko weekend. TZ był wczoraj w lecznicy ale mieli zebranie lekarzy... dziś zadzwonię, napiszę wieczorem późnym, bo dziś jadę z Idolem z lecznicy na rtg...
  8. wpłaty na Misia :) 2010-02-15 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA 2010-02-16 60,00 PLN URSZULA B. SIEDLC E 2010-02-16 50,00 PLN ANNA G. K. KATOWICE dziękujemy :D zuziuM - mam umowę podpisaną, dziś wysyłam!
  9. wstawaj stary :) wpłata na Hena: 2010-02-17 15,00 PLN AGA ŁÓDŹ dziękujemy :D [SIZE=2] RAZEM: 3225 zł. (wpłaty) - 683 zł. (wydatki) = 2542 zł. - [/SIZE]610 PLN hotel 2msiąc = 1932 zł.
  10. ojeza! już wszystko naprawiam! wpłaty na Pita :) 2010-02-22 30,00 PLN MAŁGORZATA K.D. RADOMYSL WLK 2010-02-23 200,00 PLN malibo57 2010-02-23 60,00 PLN PAPUNIA
  11. [quote name='jayo'] Mru - macie najlepsze uklady w leznicy - mozecie ustalic, zeby Sed poczekal na odbior ?[/QUOTE] dziś powiemy o co chodzi z Sedem - że to pies kiedyś wyadoptowany przez fundację i że rozpoznany został i że fundacja chce go zabrac - nie powinni robic problemów (on najbardziej adopcyjny z reszta nie jest, gdyby był młodym ONkiem lub DONem to by nas olali)
  12. [quote name='*Gajowa*']Nie ma szczęścia ten psiak. Warunki w jakich aktualnie Sed przebywa są gorsze niż w Ostrowi - to jest nieduży betonowy boks max.2 x 2 m - okienko malutkie wysoko na drzwiach. [B]On jest MEGA przerażony.[/B] [/QUOTE] dokładnie! ten pies to tragedia jest :( boże, biedny pies :( wystarczy zobaczyć jak on się rusza na tym filmiku... [url]http://www.youtube.com/watch?v=cZgp8IQ-6cU&feature=player_embedded[/url] to jest pies CAŁY CZAS zestresowany - ziewa, miota się, cofa... no i ta jego mina :/
  13. jejku, word mi się zaciął ;) zatkał się i tak został ;P
  14. no właśnie nie było telefonow :P dziwie sie bardzo...
  15. biedny ten psiak, pewnie taki do końca zycia będzie :/ nic, czekamy, może uda się coś ustalić - może po danych milady? kuuurcze :(
  16. dorzucimy ją chyba do hotelu do klatki :( trudno inne są podobne 2 suki: mniejsza jest głośna, większa mniej ;) samiec najspokojnieszy chyba... nie wiem :( widziałam je chwilę :( jutro TZ je dowiedzi razem tworzą niezłe stado ;) chciały zjeść mastifa angielskiego :P
  17. dodałam: [url]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=13810#13810[/url]
  18. tylko ona nie jest beżowa, ja bym pisała że wilczaste umaszczenie i... krótkie nogi? nie, chyba nogi normalne ;)
  19. dodam :) powiem też Korze żeby na Paluchu było info no i plakat zrobimy :)
  20. nie, ja wiem ze to sunia :) pytam czy na allegro ją też ogłaszać, bo tam jest na mnie kontakt - ale w sumie no najwyżej do Ciebie odeślę
  21. zapisuje się :) jest sunia na zaginionych.waw.pl?
  22. figa, dodasz te foty? :) i jeszcze dopisz może kochana że to 3 (czy 2? Tripti, bo w allegro kontakt jest na nas) suki i samiec ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3526.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...