Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. oni juz to mają ograne... PR i te sprawy a że jakieś psy... coś tam... trudno :( może PP... Heniu! może!
  2. poryczałam sie pierwszy raz juz od dłuższego czasu :(
  3. beznadziejni są :/ olali nas...
  4. aaa nie dzwoniła kobita z MP...! malawaszko, wiesz coś może?
  5. pomyślałam, ze skoro suka ma cieczkę to naprawdę duzo km mogła zrobić...
  6. tak, jutro tam bede i pogadam jesli suka nie jedzie na giełde i moze zostac np. do konca cieczki to zostanie jesli nie moze i ma jechac - to zabiore na barana i do NiJaSe dajemy ;) będzie dobrze...! hihi a ten Pan w ogóle dzwonił po tego haszczaka co to był w lecznicy (mix taki bardzo, niebieskie oczy)
  7. bazarek na Hazimierza :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/URL] zapraszam! niezłe towary! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bazarki_haz/IMG_3499.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bazarki_haz/IMG_3520.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bazarki_haz/IMG_3491a.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bazarki_haz/IMG_3511.jpg[/IMG][/FONT] [/CENTER]
  8. kurde Akrum faktycznie, ja już nie ogarniam! ale to nic, może ktoś ją zauważy na świeżo :) jaanka, cieszę się, że się odnalazł :) dzwoń jakby coś a jakbyś była w lecznicy to zapytaj o koty do adopcji :)
  9. ja mam tylko zapytania typu "a bo myślałam, ze to moja suka, bo taką zgubiłam" albo "a to ona taka stara jest? a nie, ja pytam bo podobną wydałam i się przestraszyłam, ze to ona" .... ale mam jednego Pana, któremu ją wyślę.
  10. kurde Akrum faktycznie, ja już nie ogarniam! ale to nic, może ktoś ją zauważy na świeżo :) jaanka, cieszę się, że się odnalazł :) dzwoń jakby coś a jakbyś była w lecznicy to zapytaj o koty do adopcji :)
  11. ahaha moj tymczas się nazywa haz-mat :d więc Bazia tez może być :P
  12. koosiek - BARDZO Ci dziękuję!
  13. tak, Miki ma mało - w sumie tylko allegro aktualnie (i zero kur** zapytań!) :(
  14. na pw Ci pokaze :) a ten jest boski :(:(:(:( buu takiego fajnego nie mam ;)
  15. oh a ja nie mogę nic dać :( zbieramy na jakieś 5 psów i wszędzie brakuje deklaracji :(
  16. piękny :) i ten przedostatni też malawaszko, on jest trochę mojżeszowaty :( wiesz już zaczęłam myśleć, że go wezmę, człowiek to jednak jest głupi, nie? mam 4 psy w mieszkaniu i mama grozi mi eksmisją :P
  17. Seda wiózł właściciel przytuliska, do którego oddał go narzeczony claire, więc fot nie ma ;) ale za to jest gratis, a do tego Sed jest w hotelu dobę wcześniej :)
  18. Sed, wpadniemy do Ciebie jak się trochę rozluźnisz :)
  19. oh, super że czyszczenie kamienia planowane jest :)
  20. do pana Tomka koło Cieszyna :) już obgadane, w połowie marca można przywieźć Kąska tak to niestety Kąsek stoi w miejscu...
  21. mysle, ze to bedzie bardzo fajny pies :)
  22. ta osoba w sumie tylko daje jeść i sprząta, więc chyba Kąsek trzyma dystans ale przeniesiemy go do innego hotelu :) co prawda daleko, ale tam właściciel będzie z nim pracował :) Kąsku, będzie dobrze!
  23. zakochałam się :( oh jakiś Ty fajny...
  24. a tu? [url]http://www.dogomania.pl/profile.php?do=editsignature[/url]
×
×
  • Create New...