-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i trzy ostatnie... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz253.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz252.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz244.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeeeeszcze! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz261.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz260.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz259.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz256.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam jeszcze trochę zdjęć Parkura :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz273.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz271.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz270.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz269.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz266.jpg[/IMG] [/CENTER] -
młody 4,5 kg Kajko czeka na dom... mieszka w trasporterku POMOCY! Ma dom
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
staramy się, tylko wiesz ile tam tych psiaków mam :( ale Kajo ma nowe foty, nie jakieś super, ale zawsze... trzeba poogłaszać! -
młody 4,5 kg Kajko czeka na dom... mieszka w trasporterku POMOCY! Ma dom
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S'] jeśli wyrazisz zgodę na zgodę do udostępnienia mi i publikacji w celach adopcyjnych i nieodpłatnie zdjęć i opisów Kajka - chętnie tam malucha wstawię.[/QUOTE] jasne, że wyrażam :) koledzy Kajka są tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-potrzebujemy-POMOCY-W-OGA-ASZANIU[/url] Kajko siedzi z tym pierwszym, Agatem teraz :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jeśli to on to on siedzi teraz w bardzo podobnym miejscu: [URL]http://img221.imageshack.us/img221/9704/141791218zt7.jpg[/URL] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dla mnie taki sam :( albo bliźniak i tak duży zbieg okoliczności... albo... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[center][img]http://img296.imageshack.us/img296/4039/dscf5873tl1.jpg[/img] [/center] [center][img]http://img90.imageshack.us/img90/4571/dscf5917em8.jpg[/img] [/center] ............... :( -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
skontaktujcie się proszę z właścicielami i zapytajcie jak Sed? -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Gajowa, mam wątek Seda... -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
mru replied to Milady's topic in Już w nowym domu
jak Sed??? -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam go: [URL]http://ostrow.schronisko.net/znalazly-id-2622.html[/URL] baaaardzo podobny! [CENTER][IMG]http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/2622.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tu jeszcze filmik z samym Okęcikiem: [CENTER] [video=youtube;cZgp8IQ-6cU]http://www.youtube.com/watch?v=cZgp8IQ-6cU[/video][/CENTER] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jest gdzieś wątek Seda? kojarze to imię. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Gajowa, zobacz! z tym Okęcikiem to cicha sprawa jest... niby facet go na Okęciu znalazł i niby Paluch skierował go do przytuliska w Konstancinie... nikt w to za bardzo nie wierzy, ale psa R wziął pani Beata, co karmi psy była nawet przekonana, że on już kiedyś u nich był... ale ten trop się rozmył, bo w danych nie było telefonu czy coś, z resztą pani Beata nie była pewna (ona często kręci hihi) Okęcik [B]był już wykastrowany [/B]jak trafił do lecznicy! wiek nie wiem, ale dorosły. 6-7 spokojnie może być on jest w kojcach po świniach tam 2 ulice od lecznicy - wiesz gdzie? -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Kubuś? nie, to na pewno nie on -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniosę Cię, kochanie -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hahaha o maaaatko :D bardzo mi się podoba: [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/user.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/handy.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bubblegum.gif[/IMG][/QUOTE] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Hen 275 wejść na allegro... ani PÓŁ telfonu :/ -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
umowimy sie na środę :) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
możemy iść na 18stą tylko musiałby Idolek nie jeść dziś w ogóle, pewnie jadł? -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzis będę wiedziała na kiedy możemy do Lancetu jechać na to RTG tylko Idolek MUSI być na czczo jesli chodzi o jutro to Paweł pracuje jakimś popołudniem... kurcze! środa ew. nie będzie za późno? -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki kochana :) moja siostra też ogłasza psiaki, ale kurde nie wyrabiamy!