Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. i trzy ostatnie... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz253.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz252.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz244.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. i jeeeeszcze! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz261.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz260.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz259.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz256.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. mam jeszcze trochę zdjęć Parkura :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz273.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz271.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz270.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz269.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz266.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. staramy się, tylko wiesz ile tam tych psiaków mam :( ale Kajo ma nowe foty, nie jakieś super, ale zawsze... trzeba poogłaszać!
  5. [quote name='E-S'] jeśli wyrazisz zgodę na zgodę do udostępnienia mi i publikacji w celach adopcyjnych i nieodpłatnie zdjęć i opisów Kajka - chętnie tam malucha wstawię.[/QUOTE] jasne, że wyrażam :) koledzy Kajka są tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-potrzebujemy-POMOCY-W-OGA-ASZANIU[/url] Kajko siedzi z tym pierwszym, Agatem teraz :(
  6. jeśli to on to on siedzi teraz w bardzo podobnym miejscu: [URL]http://img221.imageshack.us/img221/9704/141791218zt7.jpg[/URL]
  7. dla mnie taki sam :( albo bliźniak i tak duży zbieg okoliczności... albo...
  8. [center][img]http://img296.imageshack.us/img296/4039/dscf5873tl1.jpg[/img] [/center] [center][img]http://img90.imageshack.us/img90/4571/dscf5917em8.jpg[/img] [/center] ............... :(
  9. skontaktujcie się proszę z właścicielami i zapytajcie jak Sed?
  10. Gajowa, mam wątek Seda...
  11. mam go: [URL]http://ostrow.schronisko.net/znalazly-id-2622.html[/URL] baaaardzo podobny! [CENTER][IMG]http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/2622.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. tu jeszcze filmik z samym Okęcikiem: [CENTER] [video=youtube;cZgp8IQ-6cU]http://www.youtube.com/watch?v=cZgp8IQ-6cU[/video][/CENTER]
  13. jest gdzieś wątek Seda? kojarze to imię.
  14. Gajowa, zobacz! z tym Okęcikiem to cicha sprawa jest... niby facet go na Okęciu znalazł i niby Paluch skierował go do przytuliska w Konstancinie... nikt w to za bardzo nie wierzy, ale psa R wziął pani Beata, co karmi psy była nawet przekonana, że on już kiedyś u nich był... ale ten trop się rozmył, bo w danych nie było telefonu czy coś, z resztą pani Beata nie była pewna (ona często kręci hihi) Okęcik [B]był już wykastrowany [/B]jak trafił do lecznicy! wiek nie wiem, ale dorosły. 6-7 spokojnie może być on jest w kojcach po świniach tam 2 ulice od lecznicy - wiesz gdzie?
  15. Kubuś? nie, to na pewno nie on
  16. ah tam... wiem gdzie :( fajny, pójdzie na giełdzie...
  17. hahaha o maaaatko :D bardzo mi się podoba: [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/user.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/handy.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bubblegum.gif[/IMG][/QUOTE]
  18. Hen 275 wejść na allegro... ani PÓŁ telfonu :/
  19. możemy iść na 18stą tylko musiałby Idolek nie jeść dziś w ogóle, pewnie jadł?
  20. najgorsze jest to, że nie wyrabiamy z tym ogłaszaniam wszystkich :( przecież Gwizdek nie musiał jechać na giełdę :( miał szanse na dom :( już wiecie, w ten weekend miałam już dość...
  21. dzis będę wiedziała na kiedy możemy do Lancetu jechać na to RTG tylko Idolek MUSI być na czczo jesli chodzi o jutro to Paweł pracuje jakimś popołudniem... kurcze! środa ew. nie będzie za późno?
  22. dzieki kochana :) moja siostra też ogłasza psiaki, ale kurde nie wyrabiamy!
×
×
  • Create New...