-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
maluchy w sobotę... te jasne to dziewczyny, czarny to chłopak :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3528.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3522.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3523.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3524.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3525.jpg[/IMG] [/CENTER] -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zrobiłam to allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=932699704[/url] dzieki, Plicha! tak naprawdę nie wiem, co więcej pisać o Miki :( ona chce człowieka, chce biegać i no strasznie sie tam musi nudzić -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no :) dokładnie eh kurde wiem tylko, że to był chyba Wilanów? tak jak Gajowa pisała... może wiszą tam plakaty jakieś chociaż... tylko jak go jakiś facet przywiózł do nas i twierdził, że go znalazł na Okeciu to ja nie wiem :P to śmierdzi... teoretycznie mógł przewędrować sobie na Okęcie, ale... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jejku idusiek, okej no rozumiem - może :P pytam tylko... bo mam przerażonego psa i się okazuje że to Sed... ja nie wiem, kto to jest milady -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie mieli namiarów na stwowarzyszenie? a bo myslałam ze umowa była na stowarzyszenie TZ pojechał do lecznicy po dane faceta, który przywiózł Okęcika (niby z Okęcia ha ha ha... :/) ale lecznica zamknieta na patyk, bo jest zebranie lekarzy... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Gajowa widziała go - to Sed. czyli potwierdza... to co już wiemy. -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no mielone "skóry wieprzowe" czyli świnskie ryje, krowie wymiona i kurze pazury - ftw... fuj! stoi w miarę normalnie, tył ma tak trochę skulony, ogon trochę pod sobą, ale porusza się nieźle i jesli jest skulony to raczej z ciągłego stresu :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to czemu go nie szukają? z reszta nieważne, to trzeba ustalić. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oprócz tego, że on tam siedzi w kojcu betonowym to co tydzień grozi mu Słomczyn -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'] nie rozumiem czemu p Maria miałaby go jeszcze weryfikować i po i kto miałby ją ciągnać 50 km, zeby zobaczyła Seda jak to przeciez widać gołym okiem ze to Sed :([/QUOTE] o matko, ja nie wiem kim jest pani maria i gdzie mieszka przeciez.... :P po fotach moim zdaniem na 100% to Sed znam Okęcika i jestem pewna, że to Sed trzeba go zabrać, to przede wszystkim -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jeszcze trzy :) wrzucam wszystkie :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a teraz nasz bohater... -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kolejne wplaty na Kąska: sylwija 30 zł. 18.02 (jednorazowa) kakaicezar 20 zł. 18.02 (miesięczna) LAZY 10 zł. 22.02 (miesięczna) razem wpłat 705 zł. dziękujemy!!!!! -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Okęcik chipa nie ma - sprawdzano to psiak jest po kastracji a ta pani Maria - czy mogłaby to zweryfikować? -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już je zaprosiłam na watek wysle jayo smsa bo nie moge w pracy gadac niestety (a juz na pewno nie o kundlach!) jutro Gajowa podejdzie zobaczyć Okęcika, czy to Sed... -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kto ma dane tych ludzi? trzeba jechać! jak można takiego psa zgubić? nawet jeśli tylko zgubili to dawno minął tydzień i dwa a nawet już trzy i powinni byli powiadomić! -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hmm tak to można do nich jechać i pytac gdzie pies a jak już się dowiedzą, że my wiemy to se możemy... coś trzeba zrobić no i... nie można go tam zostawić dziewczyny on siedzi w ciemnym betonowym boksie po świniach zero socjalizacji praktycznie, cały czas takie przerażone oczy -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to on idusiek, na pewno ja mam pewność sluchaj nie pisałam u Seda na wątku bo nie wiem czy właściciele nie czytaja -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh znam nawet osobiście :( Ewa napisała mi dziś, że Idolek cały czas kaszle i że może by mu od razu zrobić rtg klatki piersiowej moim zdaniem nie ma na co czekać, skoro on tak kaszle i to nie przechodzi... :( poza tym to zawsze jeden głupi jaś mniej... dowiadywaliśmy się o ceny rtg na Sadybie premedykacja 50 zł. każde zdjęcie 60 zł i ew. konsultacja 60 zł. do tego jeszcze trzeba zapytać o tę klatkę piersiową jesteśmy umówieni na jutro na 18 Idolek nie może od rana nic jeść -
Chinek równie dobrze może pójsć... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz133.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz137.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz139.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz141.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz142.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Makro... boję się, że on będzie nastepny. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz149.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz150.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz152.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz154.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz155.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i takie :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz226.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz223.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz222.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz220.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz219.jpg[/IMG] [/CENTER] -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już wszystkie foty Miki :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz240.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz238.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz236.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz234.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz233.jpg[/IMG] [/CENTER]