Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mały kroczek, ale do przodu :)
  2. moim zdaniem spokojnie mógłby iść do bloku, to by nawet było dla niego fajne - żeby być blisko ludzi ale tylko do kogoś, kto wie co i jak i kto sobie poradzi, będzie pracował no i był niezależny
  3. Macio, bliźniak Makro... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3629.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3628.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3627.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. mama maluchów: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3631.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3630.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3626.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3625.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. mama maluchów: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3631.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3630.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3626.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3625.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. Kąsek powoli przełamuje strach, szkoda że nie mamy dla niego czasu codziennie... wczoraj wyszedł do mnie z budy :) i jadł z ręki :) nawet przy otwartej tej wewnętrznej kracie :)
  7. agata, dziękujemy!!!! [img]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/happy/happy0030.gif[/img]
  8. ta większa suka trochę zajęczo stawia przednie łapki
  9. niedźwiedzia, co ja gadam! :) (powinnam juz spać)
  10. zapłaciłam dziś za tydzień w hotelu (105) i preparat (około 40 zł.) dałam 200, bo jeszcze małym szczepienia trzeba zrobić :) i bóg wie co tam jeszcze :P
  11. byłoby cudnie... :) dr R chciał brać sunię na giełdę w ogóle... ale pani dr R mu ten pomysł wyperswadowała (pani dr R jest w ogóle bardzo fajna) i zapowiedziałam już, że są chętni i się zgłoszą!
  12. szczyle 6 :lol: [CENTER]malutka: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3584.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3585.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3586.jpg[/IMG] tu widać niedźwiedzią łapkę :( [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3589.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3591.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. szczyle 5... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3579.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3580.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3581.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3582.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3583.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. szczyle 4 :roll: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3571.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3572.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3574.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3576.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3577.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. szczyle 3! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3565.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3566.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3567.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3568.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3570.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. szczyle 2 ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3560.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3561.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3562.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3563.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3564.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. szczyle 1 :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3553.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3554.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3555.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3556.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3557.jpg[/IMG] większa sunia [/CENTER]
  18. najpierw filmik :) [CENTER][video=youtube;bqf9InyWvfI]http://www.youtube.com/watch?v=bqf9InyWvfI[/video] [/CENTER]
  19. szczegóły zna NiJaSe, ale tak - do domku :)
  20. oh jutro nie bede w ogóle :( mam 2 wizyty po... :( znaczy jedną po a druga rzecz to taka, że wiozę psa do domu :) były kiedyś takie chustki na bazarku... moja siostra takie robiła, ale tylko kilka sztuk i już nie mam :( te trzy pozostałe maluchy też brudzą tam gdzie stoją na razie ;) hehe cały czas mają trochę wzdęte brzuszki (chociaż zostały jeszcze odrobaczone) :( ale i tak mniejsze niż tydzień temu!
  21. no i jeszcze ruszający się :) [CENTER][video=youtube;cprDEtvN0Og]http://www.youtube.com/watch?v=cprDEtvN0Og[/video] [/CENTER]
  22. akurat jest 15 ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3612.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3613.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3614.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3615.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3616.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. i jeszcze... :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3606.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3608.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3609.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3610.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3611.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. takie słabe, ale to tylko dla nas, żebyśmy się cieszyły i wzdychały ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3599.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3600.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3601.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3602.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3603.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...