-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[CENTER][SIZE=4]:multi: Grafit dojechał! :multi: [/SIZE][/CENTER]
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mama na wilczakach: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177620-ADOPTUJ-WILKA-czyli-wAE-tek-zbiorczy-wilczakA-w-do-adopcji?p=14217280#post14217280[/url] -
Pilnie potrzebna pomoc dla jednego z wilków. Prosimy o deklaracje!
mru replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
- [B]Diana[/B] - [B]samica[/B] - [B]około 3 lat, nie więcej[/B] - [B]Warszawa[/B] -[B] Diana przybłąkała się do pewnego gospodarstwa pod Warszawą[/B], państwo zaczęli ją karmić i tak została u nich na podwórku... kiedy okazało się, że jest szczenna a potem urodziła, państwo zadzwonili do przytuliska i kazali zabrać sunię jako bezdomną. Ją i jej szczeniaki. Los chciał, że zanim interwencja się odbyła maluchy pootwierały oczka i nie można było ich już uśpić. Ludzie, którzy wcześniej przygarnęli sukę zostawili sobie szczeniaczka... a sukę i 4 młode oddali. Zarowno mama jak i dzieci szukają domów. Diana jest jeszcze trochę wylękniona, ale to kochana mloda sunia :) SIęgo do kolana, jest smukła, ma stojące uszka. - [B]Diana pilnie szuka tymczasu :( każdy dzień w przytulisko to dla niej ryzyko wywiezienie na wieś na podwórko... powtórka z rozrywki...[/B] - [B]604 129 008 lub 509 075 051 a także [email][email protected][/email] [/B] - [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni[/url][/B] [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3625.jpg[/IMG][/CENTER] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale moje zdjęcia to mogą np. zupełnie nie wyjść :) lub będzie to coś w stylu tego co w drugim poście lepiej lepiej ale zależy od czau - kto kiedy będzie miał, bo mieliśmy się z Felą umówić. (my mamy też inne psy po hotelach i też kosztują... a czasu ledwo co starcza na wszystko...) nikt nie może wcześniej jechać? -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja nie mam dobrego aparatu - tylko cyfrwkę ew... my jedziemy do Seda w ten lub przyszły weekend :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja nie mam pojęcia czy się da :) jakbym była ja lub TZ to spokojnie ale jak już są wybrane, to nie ma co namawiać -
[QUOTE][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f]12. lutego w okolicach ul. Pomorskiej w Piasecznie zaginął pies. Ma ok. 80 cm wzrostu, jest czarny z beżowymi elementami na pyszku i łapach. Jeśli go ktoś widział proszę o kontakt. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#22364f]kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]/ 728810453 [/COLOR][/SIZE][/FONT] na [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f]11. lutego, w okolicach ul. Orężnej w Piasecznie zaginął pies. Ma 5 lat, czarną, podpalaną sierść i około 60 cm wzrostu. Proszę o pomoc! [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#22364f]kontakt: 603923762 / 728810453 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]ten pies miał adresówkę wysłałam zdjęcie... pani zapytala czy miał obrożę z adresem (numerkiem) nie mógł miec - jakby miał nie pojechałby do lecznicy... - ale odpowiedziałam, że nie wiem pani ma się "potem skontaktować" z lecznicą... :roll:
-
[quote name='Kora']Tripti i Mru miejcie na uwadze [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f]26.02 wieczorem w Zalesiu Górnym pod Warszawą zginał 16-letni pies, mieszaniec. Pies waży ok. 15 kg, nie ma ogona, wyglada jak wilczur "chowany pod szafą". Wabi sie Gagat, niedowidzi,sla bo słyszy, czasem kuleje. W domu czekają na niego dzieci. Kontakt: 0 508 342 084. Nagroda!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] jak R takiego psa znajdzie to duża szansa, że uśpi... muszę dać im cynk, że ktoś takiego szuka...!
-
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikt! i zupełnie tego nie rozumiem!!!!!!!! -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rudzik śpi :) -
Tripti, to zadzwon :) ja wiem tyle co mówiłam dadaM zadzwoniła do mnie i o nim powiedziała. dałam jej nr do straży i do dr R no i potem to już Ty do mnie dzwoniłaś, po twoim telefonie zadzwoniliśmy do R. powiedział, że pojedzie tylko najpierw na Jaśminową jedzie no i zdaje się, że potem przyjechał właśnie i pojechał i jeszcze raz :P w tygodniu jakoś podjadę zapytam o niego, dziś niestety nie dam rady :( może beka by mogła? fajny, wyglada na czyjegoś. tylko wiecie... taki pójdzie na giełdzie szybciutko.
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
super! kochana mała :D to tera reszta! moje krzywizny :P -
o matko ale fajneee... jestem!
-
Wilanek już od soboty w nowym domu :) państwo przyjechali, posłuchali wykładu o rehabilitacji nauczyli się masować :) i zabrali Wilanka! od dziś Wilanek to Nero... :) może w sobotę się zobaczymy na szczepieniach ;)
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
mru replied to red's topic in Już w nowym domu
Odynek jaki słodki.... :) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kochany Rudzik... Aniu, dziękuję Ci że mu podarowałaś dom na starość, kiedy inni go porzucili... a Ty Rudziku śpij, odstresuj się :) odeśpij lecznicowe przeżycia - już Ci będzie tylko dobrze :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Hen to niesamowity pies... :) ehhh... -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mamie chyba ulżyło ;) wydaje się mniej zmartwiona :) Ewa - dzięki za karmę (Ellig chyba Tobie też:)) odbiorę jakoś w tygodniu! zdaje się, że sunia Tripti ma domek... :)