Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. chociaż lepsze to niż słomczyn! to zawsze nasza gmina, niedaleko i jakby coś to wrócą do przytuliska...
  2. nie, luzem na terenie, jakimś dużym dużym terenie. ludzie podobno ok... no ale wiesz, nie tak powinno być :(
  3. dzięki ludzie, że jesteście u Biga. niby nic a jednak to wiele... trzeba uratowac tego psiaka - nalezy mu się coś od zycia teraz, kiedy już zaufal ludziom, bo przecież na początku nie chciał do nas podejść! teraz już musi być dobrze.
  4. nie nic nie musisz :D dziękuję!!!
  5. domu, do którego gdyby chciał mógłby wejść, czyli miałby 2-3 schodki i już - na więcej go pewnie nie stać (w lecznicy są 3 schodki i daje radę) malibo - do psów on ok, do samców tak neutralnie a do suk macha ogonem o łapie nic nie wiem i nie bede wiedzieć dopóki jest gdzie jest :( to nie wypadek, to ze starości - czy stawy, kręgosłup, cholera wie co... jesli chodzi o budę to spokojnie mógłby mieszkać w ogrodzie z budą tylko żeby miał ludzi wokół, bo to jedyna radość jaka go czeka
  6. przytulisko wydaje mame i synka ludziom, którzy maja szkółkę kwiatów ozdobnych... do pilnowania. w pakiecie z ONką Kamą po amputacji stopy :(
  7. agat na które konto? :) odnotowałam: [FONT=Arial][SIZE=2] 26.03 madcat[B] 10 zł. [/B] 26.03 jostel5 [B]40 zł. [/B] [B]BAZAREK ogłoszeniowy (koosiek, dzięki kochana!!!)[/B] bianka0 [B]30 zł.[/B] Yogi [B]10 zł.[/B] [B]razem[/B]: [B]640 zł.[/B] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B]640 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]10 zł.[/COLOR][/SIZE]
  8. ostatnie wpłaty i stan konta Kąska: kakaicezar 20 zł. 25.03 (mar) AniaGucio 10 zł. 25.03 (kw) gochadrozdek 20 zł. 26.03 (mar) Israel 10 zł. 29.03 (kw) w sumie: 1380 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. = 350 zł.
  9. zaraz zerkam na konto i aktualizuje!!
  10. takiego maleństwa się bali i chcieli zabic? no to co by powiedzieli na Kąska??? aaaa przerażające...! takie coś to bym na ręcę wzięła.
  11. ale ja nie mogę dać do metra-gazety :) powiedziałam ze byc moze Grafit bedzie w metrze na ekranach, albo w autobusach ale to ciężko przebić sie, zobaczymy foty dostałam tylko w weekend prawie na dupie nie siedziałam dziś wrzucę dziś okropny dzien, psy z lecznicy w okropnych ilosciach idą do pilnowania w Słomczynie super, człowiek reszti zycia traci na to a oni wydaja gdzie popadnie nawet suke ON z amputowaną łapą a co tam...
  12. beka, Ty nie masz miejsca gdzieś na Kamę? przecież ona się tam zmarnuje z tą łapą :( już się marnuje, widziałam wczoraj -siedzi w niesprzątanym boksie :( przecież ta łapa jej się rozbabra a ci ludzie nie zauważą, że ją boli czy że krwawi :(
  13. kaukaz poszedł na giełdzie czyli jego życie teraz to pewnie łańcuch metrowy i tyle astka nie wiem Kama ma iść bez buta, panowie maja obserwować stopę... jasne! na pewno będą patrzeć.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( poddaję się
  14. jestem załamana, okazuje sie że na nic tam jeżdżę w sumie.
  15. on nie mieszka w budzie, mieszka wewnątrz zuzia, moim zdaniem on się nie nadaje na takie podróże :( poza tym jak trafi do Ciebie to juz tam zostanie na to nie ma środków a jeszcze trzeba go będzie leczyć, diagnozować... eeeh
  16. ciekawe dokąd trafią te wszystkie pilnujące psy jak się zestarzeją...
  17. Kama siedzi w gównach z tym swoim kikutem w syfie na betonie! R mowił, że musi w bucie chodzic i niby ktoś w szkółce założy jej but? haha a mama Pedro i Pedro się nie nadają do pilnowania, bo się boją :P
  18. o nie :( a ja mam taki super dom dla kaukaza :( w środku... z ludźmi :( Kama pilnować.... w bucie????
  19. ominął!!! [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/Ona/IMG_5916.jpg[/IMG] [B] więcej zdjęć: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-proszAE-o-POMOC-t*****-naprawdAE-nie-majAE-czasu?p=14383275&viewfull=1#post14383275"]http://www.dogomania.pl/threads/1756...1#post14383275[/URL] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/Pedro/IMG_5955.jpg[/IMG] [B]więcej zdjęć:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-proszAE-o-POMOC-t*****-naprawdAE-nie-majAE-czasu?p=14383261&viewfull=1#post14383261"]http://www.dogomania.pl/threads/1756...1#post14383261[/URL]
  20. jeszcze akcja plakatowa będzie nie wiem jak Wy ale ja dziś zrobię nowy plakat wydrukuję i poroznoszę trochę mialam jedno zapytanie o Biga... ale jest jedno ale i stwierdziłyśmy, że na razie czekamy co jeszcze wypłynie :)
  21. szkolić w każdym wieku można ;) Vasco za stary, dziad stary ma ponad 3 lata!
  22. na razie tyle :) robimy akcję podmieniania zdjęć i robienia ogłoszeń z nowymi :)
  23. [quote name='Kociabanda2']Mru czy my mamy aktualnie jakiegoś ONka w lecznicy? Znalazłam na dogo taki wątek: [U][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/182419-ONek-poszukiwany[/IMG][/U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/182419-ONek-poszukiwany[/URL][/QUOTE] tylko Vasco mamy, ale pewnie za bardzo kundel....
  24. dalej Vasco... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_6017.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_6023.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_6024.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_6025.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_6027.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...