-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[SIZE=4][B]Łyżew[/B][/SIZE] chociaż dla mnie bardziej wilczarz ;) po sierści... od obu ras mniejszy, sięga do kolana bardzo fajny psiak, spokojny, wesoły i kontaktowy nie ciągnie na smyczy nawet no i ta sierść :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4351.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4350.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4349.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4346.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]Szach[/B][/SIZE] też na wydaniu niestety :( i pójdzie, bo sami zobaczcie samiec, młody dość, nakręcony :/ głównie przez siedzenie w klatce oczywiście trochę tchórzliwy taki, rottkowato-ONkowaty (charakter raczej rottka) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szach/IMG_4332.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szach/IMG_4333.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szach/IMG_4334.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szach/IMG_4335.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szach/IMG_4338.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B][SIZE=4]Czajnik[/SIZE][/B], czyli benek właśnie jak pisałam - bardzo dominujący, uparty trzeba zdecydowanie się z nim obchodzić to dla niego fatalnie :( [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek2/IMG_4317.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek2/IMG_4318.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek2/IMG_4321.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek2/IMG_4326.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek2/IMG_4327.jpg[/IMG] [LEFT]trochę mały jak na benka [/LEFT] [/CENTER]
-
i bliżej... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4360.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4361.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4363.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4364.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4365.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
nowe psiaki [SIZE=4]jamnisia[/SIZE] bardzo przestraszona, ale łagodna :) urocza naprawdę, ma może 3 lata tak po zębach patrząc... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4354.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4355.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4356.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4357.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4358.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no, strasznie a jeszcze ta jego waga :/ mimo to on jest tak radosny, że jejku czuje się już jak u siebie i bardzo kocha panią Grażynę -
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wczoraj był spacerek :) Pikuś jest kochany... nikt go oczywiście nie chce i musimy się na nim skupić z drugiej strony nikt go nie weźmie na giełzie, także jest w miarę bezpieczny. ale trzeba coś z tym zrobić -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, Carprodyl - to jest przeciwzapalne i przeciwbólowe -
i dalej fotki... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0387.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0391.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0395.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0398.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0399.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
fotek cd....... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0376.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0377.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0380.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0384.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0385.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wieści od Moniki: *** przesyłam fotki psiaka po ostrzyżeniu. Dobrze by było znaleźć mu dom z ogrodem, bo psiak jest bardzo żywiołowy i niestety sika w domu :( Nie jest przyzwyczajony do spacerów, nie reaguje na zawołanie, ale na szczęście robi postępy, jeżeli chodzi o chodzenie na smyczy. Rana na plecach ładnie się goi, w sobotę powinien mieć zdejmowane szwy. Podejrzewam, że był wyrzucony z samochodu, bo się ogląda za samochodami. Lubi spać w łóżku i jest naprawdę słodki. Potrzebuje jednak dużo ruchu. Z kotami trochę lepiej, nie jest wobec nich agresywny jak są spokojne, tylko jak kot ucieka lubi go pogonić. Z dziećmi i nnymi psami nie ma problemu, zresztą widać na zdjęciach :) *** z tym sikaniem słabo, ale to do nauczenia jest jeśli chodzi o wołanie to trzeba po prostu dać mu imię i go uczyć przywoływania. Monika mówi, że tymczasowo można dać mu Laki... moim zdaniem lepiej by było dać mu jakieś imię, żeby się go już uczył i reagował na nie... no ale to już wola Moniki... nadal [B]szukamy DT!!! [/B] może takiego, który go nauczy siesiusiania? kurcze, bo jak napiszemy, że sika to lipa... a przecież spokojnie mogłby mieszkać taki psiak w bloku...[CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0332.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0338.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0341.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0356.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ozarow/IMG_0358.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pani mi w niedzielę napisała, że między psami już lepiej czyli myslę, że bedzie między nimi dobrze :) rezydent to stary jamnikowaty hihi podobno skubaniec :) -
na giełdzie, która odbyła się jednak mimo żałoby (widac jakiego pokroju to ludzie heh) poszły: Vasco... rudy kocurek... sunia jamniczka... chyba tyle. dobre wieści są takie, że w sobotę do domu poszła Miki (jeszcze nie wiem, czy nie wróci...) oraz Tinka :) przyjechali po nią ludzie z waszych ogłoszeń! :p
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[B]stan konta po nowych wpłatach:[/B] [FONT=Arial][SIZE=2]13.04 ogonek2 [B]10 zł.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [B]BAZAREK ogłoszeniowy [/B] Lilo [B]20 zł.[/B] 13.04 Lika1771 [B]20 zł. [/B]14.04 elik [B]30 zł.[/B] 14.04 salibinka [B]20 zł [/B]16.04 [B]razem[/B]: [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B]1316 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]286 zł.[/COLOR][/SIZE] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja aktualizuję listę mniej-więcej co tydzień - jeszcze nie zdążyłam zapisać Twojej wpłaty, ale już zapisuję! :) dzieki!!! -
już zmieniam tytuł :P wybaczcie, rzdko bywam na dogo niestety
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wiem, że pierwsze chwile ciężko, bo pani mi po nocy w sobotę napisała, że będzie musiała Miki oddać wiadomo - pierwsze chwile z rezydentem były trudne rezydent broni swego a Miki jako wyga bezdomności nie daje sobie dmuchać w kaszę spać nie mogłam w sobotę, bo kurcze wiem, że pani ma zamiar z Miki iść na kurs trenerski no i ogólnie ma pojęcie... więc w sumie powinna rozumieć, że nie da się psa ocenić po pierwszym dniu, trzeba mu dać czas w niedzielę rano dostałam smsa, że Miki dostanie jeszcze szansę od tej pory nic... czekam na rozwój wydarzeń i nie zmieniam jeszcze tytułu :( kurcze oby Miki nie musiała wracać w te kupy do kojca...