Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='mru']jest jeszcze coś, co muszę pokazać :) pamiętacie Odynka? starego wyrzuconego ONka, który 2 dni koczował przy głównej ulicy w Gołkowie... nasz stary Odynek w hoteliku: [CENTER][URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc3804.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1848/dsc3804.jpg[/IMG][/URL][INDENT]Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.[/INDENT]— [B]Paulo Coelho[/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Owczarki-ze-A-mietnika-w-Radomiu-oraz-staruszek-Odyn-z-Konstancina-juA-w-hotelu?p=13922880&viewfull=1#post13922880"]więcej tu[/URL][/B] [/CENTER] [/QUOTE] Odynek nie żyje nie mógł już iść, nie miał sił
  2. on już w styczniu był w bardzo słabym stanie, widać było teraz siadło mu wszystko... wątroba, nerki, nie może chodzić, może tylko leżeć i stać... nie może brać leków na okropnie bolące stawy, bo wszystko zwraca... czekam na wieści od malibo :(
  3. dzieki dziewczyny:) wejść ma prawie 140 na psiegranych...
  4. Stefanku! :thumbs: i ja czekam na wieści!
  5. sunia ponad 100 wejść na forum o starszych psiakach... może z tego cos bedzie...
  6. wszystko mu juz padło, chodzić nie może, nerki wątroba padły... podobno bardzo się męczy. on ma jak w domu. eh :(
  7. tak, 14 dni trwa. czyli jeszcze tydzień.
  8. rozgłaszać tylko możemy :( liczyć na to, że ktoś ją zabierze... :( przecież to może być dom z psami, z kotami, spokojnie... to niewymagająca sunia.
  9. pisałam do Kory w tej sprawie, ale milczy LittleMy - wiesz może keidy? kiedy została sunia znaleziona?
  10. dzieki siek! no nie można jej tam zostawic, tam jest i tak za dużo tego nieszczescia :/
  11. ostatnio na Paluch trafila taka sunia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189014-stara-sunia-jak-p%C3%B3%C5%82-kota-porzucona-na-ulicy.-trafi%C5%82a-na-Paluch...-POMOCY[/url]! [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_Urs/IMGP2987.jpg[/IMG] ma nr [B]1703/10 [/B]
  12. Imię: nie ma... Plec: sunia Wiek: kilkanaście lat? Waga: 2-3 kg. Miejsce: Warszawa Sterylizacja: pewnie nie Stosunek do dzieci: łagodna! Stosunek do innych psow: łagodna! Stosunek do kotow: nn Dodatkowe informacje: Sunia została znaleziona na Ursynowie (Warszawa). Trafila na Paluch... Charakter: przytulanka Kontakt: [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/189014-stara-sunia-jak-p%C3%B3%C5%82-kota-porzucona-na-ulicy.-trafi%C5%82a-na-Paluch...-POMOCY!
  13. taka delikatniejsza karma, Pit nie jest na nic chory, ale ma jakby wrazliwy przewód pokarmowy :) na sensitivie mieszanym z adultem ma się cudnie :)
  14. to odpada :( ta staruszka może zaraz zacząć chorować, wiadomo... nie wiemy ile ma lat :( matko, co za bida :(
  15. Wiek: kilkanaście lat Płeć: sunia Wielkość: maleńka Województwo: mazowieckie Szuka domu: 2. tymczasowy lub stały Stan zdrowia: na oko wszystko ok, ale nie wiadomo Kastracja: nn Stosunek do zwierząt: dobry Stosunek do dzieci: dobry Dla kogo: dla każdego, jest mało wymagająca! Gdzie przebywa: na Paluchu... Kontakt: [email protected] Link: http://www.dogomania.pl/threads/189014-stara-sunia-jak-p%C3%B3%C5%82-kota-porzucona-na-ulicy.-trafi%C5%82a-na-Paluch...-POMOCY!
  16. eh, zapraszam Was na watek ratlerkowatej suni porzuconej na Ursynowie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189014-stara-sunia-jak-p%C3%B3%C5%82-kota-porzucona-na-ulicy.-trafi%C5%82a-na-Paluch...-POMOCY[/url]! sunia jest na Paluchu... nie ma tam szans :(
  17. dostałam taką wiadomość od koleżanki: Piesek jest stary i malutki a la ratlerek - trochę zaniedbana sierść, zaćma słabo widzi. taki mały przytulak... ma krótki ogonek jest bardzo łagodna. Została wyrzucona na skrzyżowaniu na Ursynowie, trafiła na Paluch, jest na kwarantannie. Taka starsza sunia [B]nie ma żadnych szans na Paluchu[/B], bardzo proszę, ogłaszajcie ją, przekażcie dalej. To ona :( no sami zobaczcie... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_Urs/IMGP2987.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_Urs/IMGP2986.jpg[/IMG] [/CENTER] UWAGA sunia ma numer: [B]1703/10[/B] na razie jest na kwarantannie [SIZE=4]Jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt ze mną: na [B]pw[/B] lub [B][email protected][/B][/SIZE]
  18. nie no, wątek zostanie i będziemy na bieżąco wiedzieć co u Hena! :)
  19. Uboczowie wyjechali, Misia tęskni, ale daje radę :) już wczoraj pierwszego dnia sie przełamała i wyszła do nas spod łóżka ;) przyszła do salonu i z nami usiadła. Najpierw na miejscu Timura, potem w kocim koszyku :cool3: na spacerach z nami jeszcze się trochę stresuje, ale uciekać nie zamierza. Nie spotkaliśmy żadnych kolegów ze zdjęć :( ale nie wiem, czy Misia by się z nimi bawiła, bo jak spotykamy psa na spacerze to ani mysli się z nim nawet witać. Może dziś-jutro... :)
  20. my sie postaramy miec czas kiedy Wy tam bedziecie mieli :)
×
×
  • Create New...