-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Lila, jak szybko :) ciesze sie! -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie, zupełna cisza. on za dużo nie ma, trzeba mu spreparować tekst:) -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
cały czas wiem to samo i chyba więcej się nie dowiem. pozostaje mi wierzyć, że tak jest faktycznie i że sąsiedzi po prostu mimo, że mogli wziąć psiaki - czekali że może znajdą się domy... a że się nie znalazły to wzięli psiaki. wiem też, że właściciel przed śmiercią zostawił sąsiadom jakieś środki na karmienie psiaków, czyli poprosił ich, żeby się psami zajęli. wiem, że faktycznie pomagali no i poprzygarniali je. -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
mru replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hasiu, byłeś cudowny :( spij spokojnie -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jaanka, powiedz więcej :) fakt, Big swoje lata ma, swoją dumę, doświadczenie też no i o zyciu wie wszystko :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u Kąska nie tak źle, chociaż mogłoby być lepiej - w domu, gdyby był jednym z dwóch np. lub w ogóle jedynym... byliśmy u niego w sobotę, tym razem od razu jak zrobił się hałas to Kąsek schował się do budy poszłam do niego, weszłam do boksu z kabanosami (fuj...) w ręku wychylił się z budy zaciekawiony - mną, nie jedzeniem :) wyjrzał, jakby spodziewał się kogoś innego (lubi pana domu, pewnie kojarzy mu się on z Markiem) był zawiedziony, że to tylko ja ;) popatrzył jak rzucam mu jedzenie , poczekał chwilę i znów się schował ale... potem znów wyszedł, jak byliśmy daleko od boksów w ogóle podobno dużo wychodzi, nie szczerzy się już no i... UWIELBIA być polewany WODĄ :D opiekunowie fundują psom czesto w upały takie kąpiele szlaufowe, Kąsek je kocha, wystawia się specjalnie :) podsumowaując - Kąsek nadal się boi, szczególnie obcych (lub tych, którzy go kiedyś na siłę skądś wyciągali), ale nie reaguje już agresją. dom, własny dom... to by go odblokowało... -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
mru replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']tu można poczytać trochę o rasie [url]http://www.wilczaki.eu/[/url] .Ja nie jestem opiekunem i nic nie wiem o Wolterze,ale z tego co czytałam o nim,nie bardzo nadaje się on do bloku.Nie decyduję,nie wtrącam się więcej.Decydujcie. . . .Ja przepraszam,ale będę czytać,co z nim dalej. . . . . . Ciotki,a czemu Was tu nie ma?[/QUOTE] nie no o wilczakach to coś tam słyszałam ;) dlatego właśnie pytam, ale skoro do bloku się nadaje to już wiem, że nie :) dobra, dziś wieczorem napiszę jak było! -
[quote name='mru']ostatnio na Paluch trafila taka sunia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189014-stara-sunia-jak-p%C3%B3%C5%82-kota-porzucona-na-ulicy.-trafi%C5%82a-na-Paluch...-POMOCY[/url]! [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_Urs/IMGP2987.jpg[/IMG] ma nr [B]1703/10 [/B][/QUOTE] podobno odnalazł się właściciel, podobno jest aż z Filtrowej (więc skąd sunia na Ursynowie?) - czy wiecie coś na ten temat?
-
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
albo może APSA Ty coś wiesz? -
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziwna sprawa... podobno znalazł się właściciel i podobno jest on aż z ul. FILTROWEJ... na razie nnie wiem nic więcej, czy ktoś ma kontakz z Korą? mi nie odpowiada... może Kora by coś wiedziała. APSA czy Kora nadal działa? -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
mru replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
my się do Daniela wybieramy w poniedziałek, napiszcie mi do tego czasu na pw jakim psem jest Wolter (z charakteru tez saarloos lub wilczakl;)) no i czego oczekujecie jako opiekunowie od domu :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no jak synowi się podoba, to Henowi też będzie:) -
przeprowadź sie gdzieś bliżej ;)
-
Smoluś jest BOSKI :D przy nas raz do domu aż do przedpokoju wszedł ;) (i za chwilę uciekł haha) poza tym kilka razy był widziany (lub jego pupa) na parapecie wewnętrznym przy balkonie ;) oraz do góry brzuchem leżąc w ogródku kilka razy, kryjąc się w krzakach no i na spacerze z nami i Gusiem! Białka spokojnie wchodziła i w przedpokoju coś wcinała :) z nami spała Łapka, Bartusia i nieśmiało Misia kilka razy weszła na łózko (a systematycznie wnosiła na nie moje buty!) wpadniemy wieczorem, opowiecie co ten Mickiewicz tam, czy zgrabnie romantyczną wiarę krzesał?
-
napiszcie jak tam zwierzaki :) czy Smoluś Was powitał? ;) latałam za nim z aparatem ale nic z tego :P jutro wpadniemy!
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
mru replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
hej, może byśmy dali radę tylko napiszcie mi na pw gdzie dokładnie na Mokotowie :) -
dokładnie, a psy które zamiast budy mają eternit oparty o stodołę? lub psy upalowane na polu? Misia zestresowana, bo się nią interesowałam akurat ;) generalnie nie było aż tak źle z tym jej smutkiem :) potrafiła i się rozluźnić i ogonkiem zamachać ;) a wczoraj nas wrobiła w dodatkowy spacer! :P
-
i jeszcze... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12584.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12573.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12571.jpg[/IMG] [/CENTER] i strachulec ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12599.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12606.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
kotów ciąg dalszy! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12490.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12556.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12559.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12526.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12533.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
nie mogłam się oprzeć, więc zrobiłam kilka fotek głównie kotom oczywiście ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12428.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12436.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12437.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12439.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Hoh/SDC12502.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
bał sie, bo wiedział co myslimy ;) dobra, wybacz emocje. na spokojnie wyjaśnimy, nie ma co sie wkurzac -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
hmm no dobra, ale czemu on nic nam nie powiedział? kontaktuję się z G. stale w innej zupełnie sprawie i on ani słowem o tym, że Omen idzie do domu nie wspomniał.