-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam ja :D po drodze Miś i jego nowa rodzina mieli wypadek :-o wpadli w poślizg i wypadli z zakrętu... i wpadli w pole! na szczęście nikomu nic się nie stało. Państwo dostali zastępczy samochód i pojechali do domu ;) w domu Miś chciał ruszyć za jednym z kotów, ale zatrzymał się jak zobaczył całą resztę, czyli łącznie 9 :diabloti: suka (16 letnia praktycznie bez zębów) się obraziła, nie chce z nikim gadać, na razie nie akceptuje Misia, no ale zakocha się jak i my :P ja wiedziałam, że to jest wyjątkowy pies i zasługuje na wyjątkowy dom, który normalnie spadł na niego z nieba nagle i niespodziewanie :D nooo inaczej być nie mogło, on po coś tyle miesięcy czekał... :multi: w ogóle trzeba Panią zaprosić na wątek :) -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zuzia, miałaś jakieś wieści? -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
one tak zawsze z tymi spaniami haha -
Lila - najpiękniejsza mała sunia dogomanii ma wspaniały DOM!!!
mru replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
no byłam widziałam i jestem na TAK i przekazałam Madallenie i czekamy :P -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
trzymajcie jutro kciuki za Misia, odwiedzą go fajni ludzie :) ludzie sprawdzeni przez Weronie dziś - Weronia kochana zgodziła się na wizytę na godzinę przed :D dziękuję! aaaah! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a to mod sam przeniesie :) zmieniłam tytuł i jak beda robić porządki to przeniosą. -
Lila - najpiękniejsza mała sunia dogomanii ma wspaniały DOM!!!
mru replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
dziś wpadam o 18 :) haa! -
oraz psiak z krawatem [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3635.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3645.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3652.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3672.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3656.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
jakś grubcio :P [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3589.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3600.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3602.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3606.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3622.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
tego pana znamy, Pikuś uciekinier [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3562.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3567.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3570.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3573.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3585.jpg[/IMG] [LEFT]Dianę i Pikusia trzeba na koty sprawdzić, mam potencjalne domy dla nich... spróbujemy w sobotę podjechać. [/LEFT] [/CENTER]
-
ta sunia taka mix wszystkiego [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3315.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3271.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3281.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3290.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3305.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Dianka! :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3523.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3530.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3538.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3542.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3545.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
owczarek II [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3476.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3492.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3441.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3451.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3474.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
owczarek I [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3428.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3373.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3383.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3386.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3410.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
to chyba Gąska? [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3200.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3172.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3177.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3187.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3198.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
drugi psiak :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3237.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3230.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3255.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3249.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3248.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
dobra, wrzucam: ja wrzucam w jeden post jednego psa a wy proszę podawajcie ich imiona ([B]post: imię[/B]) i jeśli nie ma jeszcze opisu to jakieś 23 zdania o tym psie! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3364.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3324.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3336.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3360.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3356.jpg[/IMG] [/CENTER]