Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mam ja :D po drodze Miś i jego nowa rodzina mieli wypadek :-o wpadli w poślizg i wypadli z zakrętu... i wpadli w pole! na szczęście nikomu nic się nie stało. Państwo dostali zastępczy samochód i pojechali do domu ;) w domu Miś chciał ruszyć za jednym z kotów, ale zatrzymał się jak zobaczył całą resztę, czyli łącznie 9 :diabloti: suka (16 letnia praktycznie bez zębów) się obraziła, nie chce z nikim gadać, na razie nie akceptuje Misia, no ale zakocha się jak i my :P ja wiedziałam, że to jest wyjątkowy pies i zasługuje na wyjątkowy dom, który normalnie spadł na niego z nieba nagle i niespodziewanie :D nooo inaczej być nie mogło, on po coś tyle miesięcy czekał... :multi: w ogóle trzeba Panią zaprosić na wątek :)
  2. one tak zawsze z tymi spaniami haha
  3. no byłam widziałam i jestem na TAK i przekazałam Madallenie i czekamy :P
  4. trzymajcie jutro kciuki za Misia, odwiedzą go fajni ludzie :) ludzie sprawdzeni przez Weronie dziś - Weronia kochana zgodziła się na wizytę na godzinę przed :D dziękuję! aaaah!
  5. a to mod sam przeniesie :) zmieniłam tytuł i jak beda robić porządki to przeniosą.
  6. golf dzieki! dopisze to wszystko!!! zrobiłam WSZYSTKIM psom cafeanimal, nisetty nie mamy fot Sana i Lulu aha - czyli Dex jest?
  7. zrobiłam stronkę na FB dla konstancińskich: [B][url]http://www.facebook.com/pages/Bezdomn*****-i-Koty-z-Konstancina/134157366623127?v=photos&ref=mf#!/pages/Bezdomn*****-i-Koty-z-Konstancina/134157366623127[/url][/B]
  8. [quote name='beka']możesz, jasne że możesz[/QUOTE] fajnie! podam wszystkie nasze telefony :)
  9. czy mogę w kontakcie podawać też wasze telefony? golf i beka? bo często jest tak, że Paweł odbiera, ktoś go pyta o jakiegoś psa a Paweł musi pytać mnie a ja jeszcze czasem Was ;) no a człowiek czeka...
  10. beka, dziekuje, uzupełnie dzis to wszystko i nawet moj szef mnie nie powstrzyma bounty - podesle tym ludziom Dorke:) (tylko oni są aż ze śląska, to znajomi tej Iwony od Luzaka)
  11. [quote name='figa33'] aaaa przeczytałam teraz ,że Dianka ew domek może mieć , to by było super ![/QUOTE] znaczy ludzie chcieli owczarkowatą sunię od nas, ale tamta sunia goni koty a oni mają kota chciałam im Diankę ew zaproponować, ale to czy im się ona spodoba to inna sprawa :(
  12. oraz psiak z krawatem [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3635.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3645.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3652.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3672.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3656.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. jakś grubcio :P [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3589.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3600.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3602.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3606.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3622.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. tego pana znamy, Pikuś uciekinier [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3562.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3567.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3570.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3573.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3585.jpg[/IMG] [LEFT]Dianę i Pikusia trzeba na koty sprawdzić, mam potencjalne domy dla nich... spróbujemy w sobotę podjechać. [/LEFT] [/CENTER]
  15. kotek :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3497.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3498.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. ta sunia taka mix wszystkiego [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3315.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3271.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3281.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3290.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3305.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. Dianka! :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3523.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3530.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3538.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3542.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3545.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. owczarek II [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3476.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3492.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3441.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3451.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3474.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. owczarek I [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3428.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3373.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3383.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3386.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3410.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. to chyba Gąska? [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3200.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3172.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3177.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3187.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3198.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. drugi psiak :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3237.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3230.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3255.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3249.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3248.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. dobra, wrzucam: ja wrzucam w jeden post jednego psa a wy proszę podawajcie ich imiona ([B]post: imię[/B]) i jeśli nie ma jeszcze opisu to jakieś 23 zdania o tym psie! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3364.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3324.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3336.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3360.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Sylwia_lipiec/IMG_3356.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. są są, zaraz wrzuce nie Lizak, pomyliłam się - chodzi mi o Dextera!
×
×
  • Create New...