Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='morepig']rehehehe wykropkowalo mi faka :D[/QUOTE] no bo tu jest kulturalny portal :P
  2. eeh damn, no ale nie było możliwości sprawdzić (znaczy oduczać) czegoś takiego, niestety... on na razie nie kapuje o co chodzi, w końcu przywyknie, że wychodzicie i że tak jest i że trudno - trzeba siedzieć i się chłodzić/grzać
  3. dobra, pozmniejszałam zdjęcia, teraz muszę uciekać z pracy, zuploadowałam je, powrzucam linki wieczorem! zdjęcia mają wszystkie psiakai chyba poza tymi z Dalekich... tam jest San i kto? a co z Lizakiem?
  4. [quote name='mru'] [CENTER] jambi i inne sznaucerowe ciotki: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0011.gif[/IMG][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0038.gif[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] jambi, Ty to ta pierwsza :P pompony masz! :D jak to dlaczego tańczy? impreza jest, to tańczy :lol:
  5. [quote name='jambi_'] o rrajciu, o mnie mru też pamiętała, jak miło :)[/QUOTE] no ba! a fajne masz pompony? i zauważ, że przewodzisz reszcie sznaucerowych :P [quote name='jambi_'] a dlaczego dla Dr. R. tańczy banan??? nie chodzi mi o to dlaczego tańczy, ale dlaczego banan??? [/QUOTE] nie DLA :) to JEST dr R.! :D on jest wysoki, stąd banan ;)
  6. fakt, długi do podawania, ale na samym FB łatwo bym nas rozpropagowała... myślę, że warto. tylko, że stronę swoją droą warto... :/ ja mam ze str taki problem jak z pierwszym postem - jest mi cholernie ciężko nadążyć, te psy normalnie znikają w takim tempie... ja się załóżmy 3 dni mmęczę, wsrzucam foty, obrabiam, piszę teskty a potem "pies trafił do pilnowania" eh eh :(
  7. tak pomyślałam, że strona była słabym pomysłem, ciężko mi z nią walczyć i aktualizować, ale może... profil na facebooku bym naszym psom założyła, co wy na to? cholera teraz FB na topie, dużo się tam dzieje...
  8. no tak, wierny malutki przyjaciel :)
  9. miał odłowić i w koncu jakoś się wykręcił a psów już nie ma. Sylwia była, zrobiła ponad 90 zdjęć :) wrzucam i lecimy, co? każdego psiaka opisać trzeba lub dopasować istniejący już opis! pobieram foty!
  10. maluch... właściciel się nie znalazł? [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3739.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3740.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3741.jpg[/IMG] [LEFT]czy R. nic nie mówił o tcyh dwóch ONkach, co miał je odłowić? [/LEFT] [/CENTER]
  11. sunia... ciekawe jakie szczeniaki rodziła :/ sama jest mieszanką wszystkiego, co możliwe chyba... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3725.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3727.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3728.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/sunia_szczeniak/DSCF3729.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. pod? to tam jest jak? łomatko!
  13. tylko bez imion z tym krzyczeniem!
  14. [quote name='morepig']heheh a ja mam pytanie- Dana (ruda) przychodzi do niego, on powarkuje a ona zamiast odejsc to podchodzi. ingerowac czy olac? a moze wlasnei wyjsc na pol dnia? jutro ma byc pierdylion stopni, chce na moczydlo na pol dnia, i tak z nimi o 13 nie wyjde... HEEEEEELP[/QUOTE] sama se idź, wyjdź i się nie przejmuj a z Daną to wrzasnąć, że spokój kur** i tyle!
  15. [CENTER]oczywiście[B] Hen [/B]też zaproszony! [/CENTER] [CENTER][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0033.gif[/IMG] my i [B]morepigi[/B], pani Zuzanna i Czak: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0003.gif[/IMG] [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0001.gif[/IMG] malawaszka, figa z Pawłem, Bliss, Kociabanda i zerduszko: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0047.gif[/IMG][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0048.gif[/IMG] [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0049.gif[/IMG][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0016.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmiley.net/freesmiley.php?smiley=party/party0004.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmiley.net/freesmiley.php?smiley=party/party0024.gif[/IMG][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0014.gif[/IMG] jambi i inne sznaucerowe ciotki: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0011.gif[/IMG][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0038.gif[/IMG] szef Vivy i Agata-air, dzięki którym otrzymaliśmy pomoc dla Hena :D [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0009.gif[/IMG][IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0053.gif[/IMG] dobroczyńcy Hena, dzięki którym było go stać na hotel :) [img]http://serve.mysmiley.net/party/party0023.gif[/img] Beata, opiekunka hotelowa Hena: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0039.gif[/IMG] oraz wszyscy, o których w tych emocjach zapomnieliśmy - przepraszamy! [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0028.gif[/IMG] dr R. :cool3: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0010.gif[/IMG] i były właściciel Hena: [IMG]http://serve.mysmiley.net/party/party0015.gif[/IMG] [/CENTER]
  16. no naprawdę powinna być teraz cała impreza z czapeczkami na gumki i konfetti i trąbkami (takimi wiecie) aaaaa [CENTER]:cunao::cunao: :knajpa::knajpa: :BIG::BIG: :beerchug::beerchug: :drinking::drinking: :chlup: :drinka::drinka: :popcorn: [/CENTER]
  17. noo :) na fejsa mojego wejdź!
  18. a na kanapie nie? :) kochany Hen, pozdrów!
  19. Izusia, wysel Ci na pw nr do Pawła!
  20. z tego, co rozumiem to za wszystko około 100
  21. aaa i dajcie znać, czy pani Zuzanna ma trzymać to miejsce u fryzjerki? bo umówiła Was, to co ma robić?
  22. Bliss, jakbyście kąpali Hena to pamiętajcie, że on jest duży, czarny i teraz żyje w ciągłym cieple, w sensie nie ma mowy o kąpaniu go w zimnej wodzie, musi być w najgorszym wypadku letnia! generalnie nie powinno się myć od razu psa ze schroniska, bo może zgłupieć. powinien mieć coś swojego, właśnie zapach, na początku w nowym miejscu. Ja pierwszego psa, którego wzięłam ze schroniska (Mojżesza, starego sznaucera) wykąpałam pierwszego dnia i on całą noc płakał nie potrafiąc się odnaleźć. Teraz zawsze doradzam kąpanie po kilku dniach, na początek jak bardzo jest się wrażliwym (chociaż Hen w schronie nie siedział) to można psiaka wilgotną szmatką przetrzeć.
  23. aaaa i w razie co 24 lipca rusza kurs podstawowy!
×
×
  • Create New...