Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [B]łaciata [/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4244.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4245.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. [B]maluch :)[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4229.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4223.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4219.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. golf:Okazalo sie ze nie tylko stawy ma skorodowane tak ze nie moze chodzic, ale takze przetracony kregoslup, a organizm za slaby zeby walczyc. zeby w fatalnym stanie, wrecz zgnite. Widzialam ja, i naprawde trzymanie jej przy zyciu i meczenie nie mialoby sensu...chyba ze mialaby dom i kochajacych wlascicieli, na ta ostatnia zyciowa prosta.nie miala tego, wiec chociaz odeszla godnie.
  4. sunia uśpiona :( zapalenie i przetrącony kręgosłup... :(:(:( żyła marnie i marnie umarła.
  5. jesli ma opuchniete łapy to zapalenie jakies pewnie foty mam, wrzuce potem!
  6. może to tylko jakieś zapalenie
  7. rany, martwie sie tą suką :(:(:( co to może być...
  8. aa rozumiem, czyli mi sie psy nie pomyliły, dobrze.
  9. [quote name='sleepingbyday'] nie wiadomo, czy sunia żyje, czy szzceniaki zyją.[/QUOTE] kurcze, myslalam ze ktos tam jest kto ja karmi. gubie sie w psach pewnie :) dobra, zrobimy co sie da. kontenerek mam tylko taki ogromny co sie do samochodu nie miesci :/ (nie pytajcie kto go kupował haha)
  10. no to mozna jej założyc kaganiec :) ja nie ma pojecia jak przekonac suke, zeby pokazała dzieci, na to nie ma sposobu :( moze nas wywieźć w pole wrecz, to od suki zalezy. predezj pokaze komus, kogo zna.
  11. tak, odwieczny problem :( no i domowego hotelu/płatnego tymczasu dla tej suni, która nie wstaje prawie :(
  12. powiedz ze na opieke chcesz, hotelowanie czy cos
  13. w gminie próbowac trzeba, to ich obowiazek. tylko trzeba uwazac zeby wiesz, nie zrobili nic dziwnego. w razie co daj znac jak rozmowa wygladala, pomyslimy. cos sie moze uda wytargowac haha do ochrony środowiska idz:)
  14. dziwi mnie tylko, ze nikt w ten weekend co był nie mogł pojechać szukać i łapać... przecież wystarcza dwie rece i smochód, a kazdy chyba rece ma i samochód też jest z tego co wiem. dziwi mnie to i wkurza, ze trzeba czekac na nas z tym. jesli jest miejsce i wiadomo gdzie moga byc psy to nie wiem czemu trzeba 2 tygodnie czekac. my oczywiscie o ile pozycza nam samochód pojedziemy, tylko cholera P próbował cos poradzic adze a to tak wyglada ze po prostu my to mamy zrobic i juz. a psy czy zyja w ogole wiadomo? ja wiem, Ola ze wina nie Twoja i przepraszam za ton, akuurat nie kieruje go personalnie. tylko wiesz sama no. ah tego wszystkiego jest za duzo.
  15. ja nie moge jechac wczesniej, pracuje po 18 a to jest 150 km stąd ;/ poza tym nasze auto ma sprzęgło na wykończeniu i do poznania musieliśmy pozyczać inne :( nie hop siup, ale naprawde jesli to jest kwestia tego ze suka sie boi wejsc do samochodu (tak mowiła aga) to nie ma sensu czekac na niewidomo co. trzeba jechac, psa zabierac i wieźć, bo inaczej trupy przywieziemy
  16. gmine zawsze mozesz zapytac, tylko nie mow gdzie jest pies bo moga hycla przywiesc heh powiedz ze chcesz mniej niz hycel ;) eh kurde widze ze widoki zadne :(
  17. Ola, leje jak nie wiem. powiedz mi czy to jest sens, zeby czekac do weekendu? to nie ma sensu. jest suka, sa małe, jest tam ktoś tez podobno... suka sie nie boi, wiec nie wiem czy jestesmy potrzebni? podobno tak... bo suka sie boi wejsc do samochodu. no ale czy to az taki problem zeby tyle czekac i tyle km jechac?
  18. koszmar. trzeba tez psom z dalekich zrobić foty... ja przyszły tydzień bede miała luźniejszy...
  19. golf, ale mowilas ze siedzi w lecznicy, to jak?
  20. [quote name='golf']Pies, roboczo nazwe go Tiger, bo ma podobne umaszczenie ;p [/QUOTE] hehe Tiger Woods jak dla mnie może być Tiger :) [quote name='CatAngel']Dziewczyny mogę dać ogłoszenie na Naszą Klasę daję tak kociaki z miau już od paru miesięcy i to nawet pomaga :razz:[/QUOTE] oczywiście daj jak możesz! [quote name='golf'] Bedzie duzym psem. Nie bardzo godzi sie z innymi psami...i jest kłopot... [/QUOTE] Tigera nie zje? ;) [quote name='golf']i czwarta sunia ,ta schorowana. Bylam wczoraj u niej w kojcu, ale nie wyszla z budy do mnie.Wolalam ale tylko łepek podniosła, ale zero ruchu. Opiekun mowi ze chodzi po kojcu i zalatwia sie regularnie, ale do mnie wyjsc nie chciala. [/QUOTE] biedaczka :( a jakieś leki bierze teraz? co? eh kurcze, trzeba będzie ją zabrać, ale nie mam pomysłu dokąd :(
  21. zrobicie jakies nowe fotki Jasperkowi? niestety z tymi moze byc ciezko :(
  22. no wlasnie podobno ma dom ale skad jaki i czy na pewno?
×
×
  • Create New...