-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurcze, jestem teraz uziemiona telefonicznie i netowo praktycznie tez, trzeba szukac innego hotelu!!! na gwałt! -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zajmuje sie, hycel. zabiera a psy w tych schroniskach dostaja w łeb i tyle. -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Astaroth nie ma miejsca -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='kagome19']A kto u was zajmuje sie odwozeniem psow do schroniska? u mnie powiadamia sie straz miejska. moze sprobowac ja zlapac na dlugi sznur? cos w stylu lasso[/QUOTE] tam nikt nie odławia, a jesli już pies bardzo przeszkadza to hycel przyjezdza i odwozi do mordowni (lub do lasu, depends) ze sznurem by chyba nie wyszło, bo ona jest w szoku ta psina. z resztą to by musiał ktos wprawny rzucać. moim zdaniem mniej stresu podać sedalin. -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oby Astaroth się podjęła... w sumie z dzikością u tego psa to niewiadomo. może być tak, że wcale nie jest dzika tylko po prostu ktoś ją wywalił z pociągu lub w tym miejscu i ona nie wie co robić i jest w szoku. to nie jest tak, że ona tam jest od dawna. mam nadzieje, ze ona żyje... przecież nocą też kursją pociągi :/ -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania-tygrysiczka']Czy ona jest czarno-biała, trochę kudłata? Widziałam takiego psiaka na peronie z podkulonym ogonkiem...[/QUOTE] niestety na razie nie wiem, jaka jest. foty ew. maja byc dzis... -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie było mnie, wybaczcie! już się odzywam do Astaroth! -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
do jedzienia podchodzi, nie do niego jak jej wystawi to przychodzi zjada i ucieka :( czyli łapać trzeba konkretniej -
[B]słuchajcie, w tym samym miejscu, gdzie była MIłka inny pies czeka na śmierć: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zej%C5%9B%C4%87-z-tor%C3%B3w-dzikawy-pies-w-nieszcz%C4%99snych-okol.-Mi%C5%84ska-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]..!
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podnoszę i proszę o pomoc!! -
[B]29 grudnia... [/B]psów chwilowo na torach nie ma, [B]są za to koty w potrzebie... [/B][CENTER][B]kotki. wiosenne.[/B] dwa młode i mama. te na fotach to młode. kocurek nie ma stópki - załatwiły go pewnie wnyki... [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/thory/SDC14910.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/thory/SDC14925.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/thory/SDC14915.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red]Szukamy [B]domu tymczasowego[/B] dla któregokolwiek kotka![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE][/CENTER] [CENTER]Maluchy są młode – mają [B]pół roku[/B]. Kotka jest do nich bardzo podobna – niewielka i buro-biała. Wszystkie są dzikawe, ale do niektórych dróżników podchodzą! :) [/CENTER] [CENTER]* [/CENTER] [B] 15 grudnia 2010 roku[/B] nowości na stronie 5... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zej%C5%9B%C4%87-z-tor%C3%B3w-dzikawy-pies-w-nieszcz%C4%99snych-okol.-Mi%C5%84ska-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87..%21/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zejść-z-torów-dzikawy-pies-w-nieszczęsnych-okol.-Mińska-czeka-na-śmierć..!/page5[/URL] * krótko (bo tyle na razie wiem): [SIZE=4] [B]NA torach kolejowych[/B] koczuje pies![/SIZE] [B]1. pies nie chce zejść z torów[/B] - nawet przeganiany wraca na tory. staje na nich i się wpatruje w dal. [B]2. pies jest dzikawy [/B](a nawet być może dziki)... [CENTER] [/CENTER] dróżnik podobno spoko gość, stara się jak może. dokarmia psy żyjące w krzakach, wystawił im nawet budę. pomógł też kotce z małymi. chce pomóc i temu psu, ale nie ma już jak no i kiedy stara się psa przegonić - ten wraca i tak na tory... :/ [CENTER][SIZE=4][B]TAM NORMALNIE KURSUJĄ POCIĄGI![/B] [/SIZE] [LEFT]złapać to się go jakoś złapie... ale najważniejsza sprawa - [B]co z nim zrobić?[/B] ktoś wie o jakimś miejscu w hotelu? jestem w trakcie ustalania (niestety jestem w pracy) jaki to pies i czy pies czy suka... zbieram pomysły, ktoś chętny się dołączyć? [SIZE=4] [B]WIEM WIĘCEJ![/B][/SIZE] Pies (chyba suka) jest [B]nieduża[/B] (ok 7 kg) [B]na jedzenie przychodzi,[/B] więc sedalin i w ciacho - spoko problem w tym, że jest [B]cholerny dzikus i to w szoku jakimś[/B] chyba, w amoku jakby jest [B]tragicznie zalękniona[/B] (może to ma coś wspólnego z pociągiem?) - biega po torach jak wściekła, ani chwili wytchnienia... [B]jutro mają być zdjęcia![/B] [/LEFT] [/CENTER]
-
rany, dziewczyny, mam kolejna bide :( gdzieś niedaleko Stanisławowa[B] po torach lata pies :( lata po torowisku i nie chce zejść z niego! jest dziki...[/B] koleżanka psa obczaiła jak jechała pksem. gadała z drużnikiem. facet dokarmia okoliczne bidy, tego psa też i też go próbuje zgonić z torów... niestety nic to nie daje :( pies stoi i wypatruje pociągu... facet jest niezły, wystawia psom żarcie, zabrał kotkę z małymi i postawił psom budę.. ale nie ogarnia już (tam to nie trudno...) prosi o pomoc :(
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a u Pixi wszystko ok... :) cytuję: Moja Bunia ma się dobrze - zdrowa i wesoła , tylko nadal ma lęki ! Nie chce łazić po mieszkaniu , boi się mojego męża . Natomiast na podwórzu czuje się swobodniej , biega i urządza dzikie gonitwy z suką sąsiadki ! Pięknie aporuje piłeczkę . Boi się wiatru i mego parasola w czasie deszczu. Nie wiem jak jej pomóc ! Bardzo ją kocham, śpi ze mną w łóżku, niestety :) Serdecznie pozdrawiam ! Małgosia. -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
malibo, nie spóźniłaś się. było już za późno. ja z resztą dopiero wczoraj do Ciebie napisałam. fajnie, że wpadłas! -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
o to nie jest problem :) -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
no i Tigerek :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4267.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4261.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4256.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
to samiec w końcu, tak? fajny :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4289.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4280.jpg[/IMG] [/CENTER]