Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. kurcze, jestem teraz uziemiona telefonicznie i netowo praktycznie tez, trzeba szukac innego hotelu!!! na gwałt!
  2. zajmuje sie, hycel. zabiera a psy w tych schroniskach dostaja w łeb i tyle.
  3. [quote name='kagome19']A kto u was zajmuje sie odwozeniem psow do schroniska? u mnie powiadamia sie straz miejska. moze sprobowac ja zlapac na dlugi sznur? cos w stylu lasso[/QUOTE] tam nikt nie odławia, a jesli już pies bardzo przeszkadza to hycel przyjezdza i odwozi do mordowni (lub do lasu, depends) ze sznurem by chyba nie wyszło, bo ona jest w szoku ta psina. z resztą to by musiał ktos wprawny rzucać. moim zdaniem mniej stresu podać sedalin.
  4. oby Astaroth się podjęła... w sumie z dzikością u tego psa to niewiadomo. może być tak, że wcale nie jest dzika tylko po prostu ktoś ją wywalił z pociągu lub w tym miejscu i ona nie wie co robić i jest w szoku. to nie jest tak, że ona tam jest od dawna. mam nadzieje, ze ona żyje... przecież nocą też kursją pociągi :/
  5. o mamo :) dobra, trzeba się za to wziąć. piszemy, dzielimy się, co Wy na to? zeby szybko 9 psów wyslać!
  6. [quote name='Ania-tygrysiczka']Czy ona jest czarno-biała, trochę kudłata? Widziałam takiego psiaka na peronie z podkulonym ogonkiem...[/QUOTE] niestety na razie nie wiem, jaka jest. foty ew. maja byc dzis...
  7. nie było mnie, wybaczcie! już się odzywam do Astaroth!
  8. do jedzienia podchodzi, nie do niego jak jej wystawi to przychodzi zjada i ucieka :( czyli łapać trzeba konkretniej
  9. [B]słuchajcie, w tym samym miejscu, gdzie była MIłka inny pies czeka na śmierć: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zej%C5%9B%C4%87-z-tor%C3%B3w-dzikawy-pies-w-nieszcz%C4%99snych-okol.-Mi%C5%84ska-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]..!
  10. podnoszę i proszę o pomoc!!
  11. założyłam wątek psu z torów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zej%C5%9B%C4%87-z-tor%C3%B3w-dzikawy-pies-w-nieszcz%C4%99snych-okol.-Mi%C5%84ska-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]..! Cywilowi się tak ładnie udało :( tak szybko i bez fotek nawet... proszę i ja o pomoc :(
  12. [B]29 grudnia... [/B]psów chwilowo na torach nie ma, [B]są za to koty w potrzebie... [/B][CENTER][B]kotki. wiosenne.[/B] dwa młode i mama. te na fotach to młode. kocurek nie ma stópki - załatwiły go pewnie wnyki... [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/thory/SDC14910.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/thory/SDC14925.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/thory/SDC14915.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red]Szukamy [B]domu tymczasowego[/B] dla któregokolwiek kotka![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE][/CENTER] [CENTER]Maluchy są młode – mają [B]pół roku[/B]. Kotka jest do nich bardzo podobna – niewielka i buro-biała. Wszystkie są dzikawe, ale do niektórych dróżników podchodzą! :) [/CENTER] [CENTER]* [/CENTER] [B] 15 grudnia 2010 roku[/B] nowości na stronie 5... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zej%C5%9B%C4%87-z-tor%C3%B3w-dzikawy-pies-w-nieszcz%C4%99snych-okol.-Mi%C5%84ska-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87..%21/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zejść-z-torów-dzikawy-pies-w-nieszczęsnych-okol.-Mińska-czeka-na-śmierć..!/page5[/URL] * krótko (bo tyle na razie wiem): [SIZE=4] [B]NA torach kolejowych[/B] koczuje pies![/SIZE] [B]1. pies nie chce zejść z torów[/B] - nawet przeganiany wraca na tory. staje na nich i się wpatruje w dal. [B]2. pies jest dzikawy [/B](a nawet być może dziki)... [CENTER] [/CENTER] dróżnik podobno spoko gość, stara się jak może. dokarmia psy żyjące w krzakach, wystawił im nawet budę. pomógł też kotce z małymi. chce pomóc i temu psu, ale nie ma już jak no i kiedy stara się psa przegonić - ten wraca i tak na tory... :/ [CENTER][SIZE=4][B]TAM NORMALNIE KURSUJĄ POCIĄGI![/B] [/SIZE] [LEFT]złapać to się go jakoś złapie... ale najważniejsza sprawa - [B]co z nim zrobić?[/B] ktoś wie o jakimś miejscu w hotelu? jestem w trakcie ustalania (niestety jestem w pracy) jaki to pies i czy pies czy suka... zbieram pomysły, ktoś chętny się dołączyć? [SIZE=4] [B]WIEM WIĘCEJ![/B][/SIZE] Pies (chyba suka) jest [B]nieduża[/B] (ok 7 kg) [B]na jedzenie przychodzi,[/B] więc sedalin i w ciacho - spoko problem w tym, że jest [B]cholerny dzikus i to w szoku jakimś[/B] chyba, w amoku jakby jest [B]tragicznie zalękniona[/B] (może to ma coś wspólnego z pociągiem?) - biega po torach jak wściekła, ani chwili wytchnienia... [B]jutro mają być zdjęcia![/B] [/LEFT] [/CENTER]
  13. choleraaa, założę mu wątek. ktoś ma jakiś pomysł? jizas!
  14. rany, dziewczyny, mam kolejna bide :( gdzieś niedaleko Stanisławowa[B] po torach lata pies :( lata po torowisku i nie chce zejść z niego! jest dziki...[/B] koleżanka psa obczaiła jak jechała pksem. gadała z drużnikiem. facet dokarmia okoliczne bidy, tego psa też i też go próbuje zgonić z torów... niestety nic to nie daje :( pies stoi i wypatruje pociągu... facet jest niezły, wystawia psom żarcie, zabrał kotkę z małymi i postawił psom budę.. ale nie ogarnia już (tam to nie trudno...) prosi o pomoc :(
  15. a u Pixi wszystko ok... :) cytuję: Moja Bunia ma się dobrze - zdrowa i wesoła , tylko nadal ma lęki ! Nie chce łazić po mieszkaniu , boi się mojego męża . Natomiast na podwórzu czuje się swobodniej , biega i urządza dzikie gonitwy z suką sąsiadki ! Pięknie aporuje piłeczkę . Boi się wiatru i mego parasola w czasie deszczu. Nie wiem jak jej pomóc ! Bardzo ją kocham, śpi ze mną w łóżku, niestety :) Serdecznie pozdrawiam ! Małgosia.
  16. no pewnie :) ale to Ola niech napisze. ja mysle, ze jest dobrze. fajny pies, tylko lękliwy i potrzebuje chwili w nowej sytuacji. tak to boski dzieciak :) no i ma przodozgryz (mmm:))
  17. Agnieszka z lecznicy zrobiła [B]allegro[/B] Sonikowi: [url]http://allegro.pl/pekinczyk-po-przejsciach-daj-szanse-na-nowy-dom-i1221954375.html[/url] kotka czarna nadal ma łapkę, starają się ją ratować...!
  18. Ola, co u Liska? :) zapisuję się, jako wielka fanka robienia bachuska! Lisek dał się dotknąć, nie robił awantur. fajny jest:cool3:
  19. jezus taki był dzieciak a teraz...??? :D cudny! :)
  20. malibo, nie spóźniłaś się. było już za późno. ja z resztą dopiero wczoraj do Ciebie napisałam. fajnie, że wpadłas!
  21. jeee :) super, że tak szybko. tak powinno byc!
  22. no i Tigerek :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4267.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4261.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4256.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. to samiec w końcu, tak? fajny :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4289.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4280.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...