-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
mru replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
i ja sie ciesze i czekam na wiesci:) -
[quote name='Alicja'] a ślinę zostawił ??;)[/QUOTE] zostawił :):):)
-
pikietowa maskotka jest super, mimo że musiał się z nami tłuc tyle km a potem go przełożyliśmy do samochodu, który jak się okazało nie chce ruszyć i psiak się woził po stacji benzynowe jak panicz. boski był też moment, kiedy gdzieś w połowie drogi stwierdził, że się nudzi w bagażniku i wylądował łapami i głową na mnie :) "sześć mała szo tam?"
-
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
no takie super foty ze ja nie wiem, i ogłaszam nimi Tigera i cisza :/ szkoda ze Sylwia ukryła krzywa noge :) niestety normalne psy nie maja szans heh -
dzięki wszystkim :) [quote name='malawaszka']mój boże Mru a mamusia nie ma zapalenia sutków? takie czerwone jakieś?[/QUOTE] kurcze, nie wiem. Jola nic nie mówiła, zapytam czy przyglądała się temu! [quote name='madcat1981']Magda jestem, napisałam więcej w emailu. Postaram się pomóc jakoś rodzinie, takie zachowania trzeba po prostu nagradzać. Tylko ja w tej chwili jestem uzależniona od pomocy męża, jak mi spakuje paczkę i wyśle, to.... to gdzie ma ją wysłać???????????[/QUOTE] pewnie do Joli :) to zaraz poczytam maila i Ci odpiszę :) będę jeszcze Joli pytać dokładniej czego potrzeba tym ludziom i czy wezmą :) [quote name='Ashaski']Cześć, jestem i postaram się pomóc, podnieść chociaż sprawę. Czekam na rozkazy.[/QUOTE] dzięki :) będę na facebook wrzucać niedługo, będzie też chyba jakaś zbiórka na jakimś portalu, to trzeba będzie rozsyłać :)
-
pierwsze zdjęcia tyle nas jest... [CENTER] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/IMGP0554.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/IMGP0556.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/IMGP0557.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/IMGP0572.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/IMGP0570.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[B]22 stycznia 2011 roku [/B][CENTER][B]WSZYSTKIE MALUSZKI MAJĄ JUŻ DOMY[/B] [B]dziś Jola pojechała do ludzi zobaczyć co u suni - co zastała?[/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]PUSTĄ POSESJĘ A NA NIEJ PORZUCONĄ SUNIĘ![/B][/COLOR][/SIZE] sąsiadka powiedziała jej, że ludzie wyprowadzili się [B]dwa tygodnie temu[/B] [B]a SUKĘ ZOSTAWILI![/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY! :([/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B]POTRZEBNE DEKLARACJE![/B][/SIZE] [B]sunię trzeba zabrać,[/B] ona nie jadła dwa tygodnie - dziś dopiero dostała jeść Jola przecież nie może jej dokarmiać codziennie! :( [B]postępowanie ludzi pozostawię bez komentarza[/B] - jako fundacja oczywiście nie zostawimy tak tego nie taka była umowa i przykro mi, bo wiele osób chciało pomóc także ludziom a Jola nawet jeździła do pani do szpitala! :/ [SIZE=3][B]przypominam nasz nr konta![/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa dopisek [B]"sunia z sarnówka" bannerek dla suni: [/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/195015-maluchy-maj%C3%84%C2%85-domy%21-ludzie-porzucili-SUNI%C3%84%C2%98%21-nie-jad%C3%85%C2%82a-2-tygodnie%21-potrzebne-deklaracje"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3323/sunka.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/Zdjcie0053jpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ostr_mal/Zdjcie0055jpg.jpg[/IMG] [/CENTER] [B] 23 listopada [/B][CENTER][SIZE=4][B]na gwałt trzeba je zabrać. [/B][/SIZE]One sa tak żarłoczne, że nie nadążamy z kupowaniem jedzenia. Wprawdzie nie tylko ja tam zawożę żarcie ale to wszystko mało. [B]Nie ma szans ,żeby one czekały na domy u tych ludzi bo [COLOR=Red]facet stracił pracę i wyjechał gdzieś pod Warszawę do pracy. [/COLOR]Została tylko ta dziewczyna w ciąży z dzieckiem. W każdej chwili może się wydarzyć coś ,że nie będzie miał kto dać jeść całej grupce.[/B] Wystarczy ,że ona źle sie poczuje i wtedy kicha. [B]Jest jeszcze jeden problem [/B], o którym ja nie pomyślałam a zwrócili mi uwagę ci ,którzy tam byli ze mną:[B] [COLOR=Red]jak się zrobi zima i zasypie śniegiem to tam jest odcinek drogi ,którego sie ne przejedzie. [/COLOR]Wtedy sie do nich nie dostaniemy z jedzeniem czy nawet po szczeniaki.[/B] Być może jest jakaś inna droga ale ja jej nie znam i się boję. One rosną jak na drożdżach , są śliczne ale chyba nie bardzo damy radę żeby ich tam przetrzymać. [SIZE=4][COLOR=Red][B]kto może POMÓC???[/B][/COLOR][/SIZE] kontakt w sprawie adopcji: [B]790 102 273 ; 790 102 272 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [/CENTER] [B] * Kolejna porzucona mama i jej dzieci...[/B] :shake: Sunia przybłąkała się do ubogiej rodziny z woj. świętokrzyskiego już w ciąży. Urodziła osiem szczeniaczków... Jeden maluszek nie przeżył, umarł następnego dnia. Nad pozostałymi ludzie roztoczyli opiekę, mimo że naprawdę nie stać ich na to... ludzie nie wiedzieli co robić, gmina ich olała (oh, może i lepiej?) - a oni mimo wszystko postanowili maluchy odchować! Dziś maluszki mają około [B]czterech-pięciu tygodni[/B]: widzą - rozłażą się i urządzają sobie zapasy :) Wszystkie są do siebie bardzo podobne: czarna sierść, białe krawaty i białe skarpety. [B]Mama[/B] - dość spora sunia w (daleko idącym;)) typie leonbergera, dzielnie opiekuje się swoimi maleństwami - widać, że macierzyństwo przepłaca utratą kondycji... Państwo robią co mogą, aby dobrze ją odżywiać. [B]Państwo poprosili nas o pomoc[/B], nie chcą wydać psiaków byle gdzie, byle komu. Nie chcą, żeby maluchy skończyły jak ich mama. [B]Proszą także o pomoc w sterylizacji suni[/B], którą chcieliby zatrzymać Maluszki zostały już przez nas odrobaczone, [B]u Państwa była wczoraj Jola z TOZu :)[/B] (także znamy ludzi osobiście, że tak powiem), która mimo wszystkich bid jakie ma pod swoją opieką, znajduje czas aby pomóc nam na odległość zająć się psią rodziną... Jola organizuje nawet wśród swoich znajomych zbiórkę jakichś ciepłych ubrań dla tych ludzi i zabawek dla ich małego dziecka... - takim ludziom trzeba pomagać! (Jeśli ktoś z Was jest z Ostrowca Św. czy okolic, też może pomóc!) [CENTER][SIZE=3]Pierwsze odrobaczenie psiej rodziny to koszt [B]50 zł[/B]. - a czekają ich kolejne. Koszt szczepień to [B]35 zł. od maluszka[/B]... do tego dojdzie [B]sterylizacja suni[/B] (dużej suni) [B]karma dla całej gromadki i mam[/B]y... no i inne wydatki związane z opieką do czasu znalezienia domków... siedmiu :([/SIZE] [SIZE=4][B]Dlatego właśnie bardzo prosimy o pomoc![/B][/SIZE] * [SIZE=4]nasze konto: [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/SIZE] [SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa kod SWIFT dla przelewów zagranicznych: MHBFPLPW[/SIZE] [SIZE=4] z dopiskiem [/SIZE] [SIZE=4][B]PSIA RODZINA[/B][/SIZE] * [CENTER] [/CENTER] [B][SIZE=4]ROZLICZENIE[/SIZE][/B] [U][B]WPŁATY:[/B][/U] 2010-10-25 AGNIESZKA K. 150,00 zł 2010-10-25 DOROTA ALICJA Z. 200,00 zł 2010-10-25 AGNIESZKA K. 40,00 zł 2010-10-25 ANNA P. 50,00 zł 2010-10-25 C. MAŁGORZATA 2,00 zł 2010-10-26 DANUTA R. L. 50,00 zł 2010-10-27 ANNA O. 40,00 zł 2010-11-02 K. JACEK 100,00 zł 2010-11-02 KRYSTYNA P. 100,00 zł 2010-11-04 KATARZYNA M. 60,00 zł 2010-11-08 C. MAŁGORZATA 3,25 zł 2010-11-08 ANDZIA69 24,00 zł 2010-11-08 EWELINA N. 16,00 zł 2010-11-08 IZABELA BEATA D. 15,00 zł 2010-11-12 RAJMUND N. 12,16 zł 2010-11-15 P. ANNA MARIA 11,00 zł 2010-11-24 DOROTA ALICJA Z. 100,00 zł 2010-11-24 MAGDALENA W. 11,00 zł 2010-11-24 TOMASZ JACEK K. 5,00 zł 2010-11-26 ANNA Ś. 30,00 zł [SIZE=4]razem: [B]1 019,41 zł[/B][/SIZE] [U] [B]WYDATKI:[/B][/U] karma I 101,14 zł ryż 26,57 zł odrobaczenie szczeniaków,suki,szczepienia p/wirusom, odpchlenie 314,58 zł karma Purina 18 kg dla szczeniat 117,00 zł leczenie szczeniąt po zatruciu z dojazdem 107,00 zł karma Purina Puppy dla szczeniat 15 kg 105,00 zł [SIZE=4]razem:[B] 771,29 zł[/B][/SIZE] [U][SIZE=4][COLOR=Red]zostało: [B]248,12[/B][/COLOR][/SIZE][/U] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TNRoOFkedhI/AAAAAAAABrc/0J8ahagEaR8/matka5.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][SIZE=4]słuchajcie, na gwałt potrzebny DT dla jednego kilkutygodniowego malucha z ulicy :( [/SIZE][/CENTER] [B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/194977-jeszcze-2-DT-...7MALUCH%C3%93W-KOCZUJE-POD-CMENTARZEM-W-BROKU-ONE-ZGIN%C4%84-TRAGICZNIE-!?p=15592994&posted=1#post15592994[/url][/B] [CENTER]Brok - tam się sprawy takie załatwia w Bugu lub waląc o mur cmentarza, nikt sie nie pieprzy. POMOCY! mama też czeka :(:(:( [/CENTER]
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
mru replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Tego lata- przy okazji łapania bezdomnej suczki Śnieżki dowiedziałam się od ludzi, że niedawno obok nich oszczeniła się suczka, miała 5 maluchów, już jadły, mogły szukać domów. Ktoś zawiadomił gminę- poprosił o pomoc.[COLOR=red][B] „Pomoc” przyjechała... rozwaliła prowizoryczną budę suczki, zebrała maluchy do worka po kartoflach i odjechała nad rzekę Bug...[/QUOTE] takie same rzeczy dzieją się np. gminie położonej jakieś 50 km od Wwy, której główną atrakcją z resztą są zakłady mięsne... władze co mogą same zabiją - to się nazywa samozaradnosć! szukam, pytam, cholera... -
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
mru replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
o wow, myślałam ze wygra Sadyba :) ale cieszę się, fajnie! jakby coś to pojadę Maję za jakiś czas odwiedzić! :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, trzymajcie teraz mocniej kciuki, żeby Kąskowi się udało... -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki... :) strasznie mi przykro, że Ciapka nie ma :( czytam wątek codziennie i nie wiem naprawde co robic :( -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, niestety ta sama ciągle od samszefa :( -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o mamo :) Kamila dziękuję Ci jejku nawet nie wiesz ile to dla mnie, aaaaaaaah -
to dane by sie jeszcze przydały jak tak cudnie jest :P
-
aha - od razu przypominam się o dane nowego domu Mani! nie dostałam jeszcze...
-
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahahaha moje robią tak samo :) Gacek leży a Hazmat podchodzi zaczepia go, trąca łapą, nadstawia się ;) no to w końcu gacek ulega i go zaczyna lizać ... -
na razie jest rozkoszny :)