Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. o szóstej było już ciemno, ona jest mała - jest jakaś szansa ze nikt jej jeszcze nie zauważył... :( matko :(
  2. damy rade, na pewno! już tak blisko... u nas wczoraj zgłoszenie - sunia w ciąży :( wczoraj transport 100 km i sterylizacja :( koszmar... tak mi szkoda tych suń
  3. koszt poznam przy odbiorze, dziś sunia ONkowata (stary typ), ale mała do kolana młoda, spokojna, trochę przestraszona ma różnokolorowe oczy :)
  4. mamy 280 zł... zaraz wrzucę rozliczenie... potrzeba jeszcze[B] min. 220![/B]
  5. tak, sobota prawdopodobnie :) bo będzie od razu transport do Oławy.
  6. [CENTER] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/DSC00228.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/DSC00237.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/DSC00241.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/DSC00243.jpg[/IMG] [/CENTER] sunia po sterylce nie wiem tylko z czego zapłacimy... miała dużo sporych szczeniaków :(:(:(
  7. ahaha ale słodka ;)
  8. chyba tłumaczył, nie wiem na pewno, zobacze TZta wieczorem
  9. andzia dzieki :):):) poprosiłam o przeniesienie do akcje/sterylizacje... no i wysyłam gdzie się da! 200 to już zawsze coś!
  10. ma? bywa tam ktoś? mam od tej Pani nowe wieści, złe... pani złożyła zawiadomienie o przestępstwie ws. tego pieska do prokuratury. sprawa umorzona. ALE gmina zerwała umowę z Pawłowem...
  11. ja wiem, że już około 5 lat temu były problemy i że jedna gmina sprawdzała co się z psami tam dzieje. jechało 12, następnego dnia był jeden. jechało kilka szczeniaków, za chwilę nie było. i to bardzo mało samego morbitalu używano... w takich miejscach problem jest od samego początku. to jest puk, wszędzie gdzie jest puk czy mpo to jest czyszczenie miasta przecież!
  12. [B]Lunka po zabiegu![/B] Sunia, którą roboczo nazywam Lunka, jest już po zabiegu :(:(:( Mimo ciężkich przeżyć j[B]est pogodna, garnie się do ludzi. Jest spokojna, nieabsorbująca... piękna :)[/B] aha - [B]z innymi psami i sukami super, zero problemów[/B] nawet jak one coś teges :) do [B]kotów w lecznicy też nic nie miała[/B] :lol: [B]jest czysta,[/B] wie co to dom, co to legowisko. podejrzewam, że była domowa, ale niestety zaszła w ciążę i się skończyło... Lunka [B]ma rok-dwa.[/B].. max. [B]sięga do kolana[/B], [B]waży 25 kg (ale jest spasiona)[/B] i... jest cudna! :loveu: [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/IMG_6819.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/IMG_6814.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/IMG_6818.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/IMG_6831.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lunka/IMG_6854.jpg[/IMG] [SIZE=4]tu można wpłacić grosik na Lunkę:[/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4]z dopiskiem[B] „Luna”[/B][/SIZE][/CENTER] * ludzie no już dzwonię gdzie mogę i nic w Ciechanowie jest suka w zaawansowanej ciąży - trzeba zabierać i ciąć :( pokryjemy koszty transportu i oczywiście sterylka na nas, tylko proszę o pomoc w zabraniu suni! my po 1. najwcześniej możemy jechać w czwartek a po 2. nie mamy czym :( POMOCY!
  13. nie, on nie. to było już takie stado, wiesz :(
  14. podniose, moze nas ktos zauwazy...
  15. boze, jak sie ciesze! czyli nic mu nie jest, pewnie na laski poszedł, o rany! o tym z torów zero wieści :( Kasia nie dzwoni, czyli nie ma... nie sądzę jednak, żeby coś go zabiło... nie wiem... aha, ostatnio kilka km. dalej w stronę warszawy na ulicę wyszkoczyło Kasi z lasu... mówi, że 20+ psów...
  16. nie wiem czy sie damy rade z ocelot umowic, moze zrobimy tak ze my zadzwonimy do Pana Adama i się spróbujemy sami umowic, dopasować to jakos czasowo.
  17. Miś ma fajny DT, ale cisza w sprawie adopcji :( był w tv ostatnio, niedawno - był jakiś odzew?
  18. kochani, no właśnie nie bo postanowił wcześniej stracić jajka :) teraz dopiero jest gotowy i [B]mógłby jechać np. czwartek-piątek :)[/B] (nie wiem jak weekend, czy ludzie nie jada nigdzie, ale jakby ktoś w weekend jechał to proszę o znak!) może ktoś będzie jechał na groby? :)
  19. mam :) [FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]nie chce tak na forum opisywać, może każdego zainteresowanego proszę o maila na [email][email protected][/email][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] - tam Wam napiszę szczegóły :) aha - od nas z Warszawy chce jechać jedna osoba! więc może osobom z Wwy podam od razu do niej kontakt? dajcie znać :) [/SIZE][/FONT]
  20. Apeluję o pomoc! :( Poprosiła mnie o pomoc dla nich Pani, która adoptowała od nas starszego psiaka. Ludzie mieszkają w zachodniopomorskim i Pani zna ich osobiście. [B]Prosimy o wparcie dla ubogiej rodziny w wysterylizowaniu ich dwóch przygarniętych suczek… [/B] Rodzina ta posiada [B]trzy pieski[/B] – dwie sunie i samca. Psiak, już dość z resztą wiekowy, został przez nich przed laty przygarnięty. Trzy lata temu przybłąkała się do nich sunia [B]Sonia[/B], która była już ciężarna… wszystkie jej szczeniaczki zostały rozdane (miejmy nadzieję, że w dobre ręce, ale wecie jak to jest...) Została tylko jedna – [B]Milka, która ma teraz 1,5 roku.[/B] Mimo pilnowania, w tym roku Milka już się oszczeniła… :-( na szczęście urodził się tylko jeden piesek i udało się go wydać (też miejmy nadzieję, że w dobre ręce...) [B]Właściciele psiaków to bardzo dobrzy ludzie[/B], którzy mają wielkie i hojne serca – wszystkie psy są szczepione i odrobaczane. Mimo, że ich dziewięcioletnia córka ma silną alergię i astmę – nie pozbyli się psów, zbudowali dla nich kojec w ogródku, a na zimę zabierają je do mieszkania. [B]Nie stać ich tylko na sterylizację.[/B] Żona nie ma pracy od dawna – ale właśnie rozpoczęła kurs pielęgniarski i chce wrócić do zawodu. Wcześniej musiała zrezygnować z pracy ze względu na chorującą dość poważnie córkę. Mają dwoje dzieci w wieku szkolnym. Mąż zarabia bardzo nędznie, skazany jest na różnie płacącego szefa i przestoje w firmie. Finansowo jest tam dramatycznie… [CENTER]Podsumowując – Państwo chcą opiekować się tymi trzema psami do końca ich psiego życia. Ale [B]potrzebują pomocy w sterylizacji dwóch suczek, aby zapobiec kolejnym nieszczęściom [/B]w postaci maluszków, które będzie trzeba oddawać w tzw. „dobre ręce”… [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sonia_milka/DSCF1383.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sonia_milka/DSCF1376.jpg[/IMG] [B]Koszty sterylizacji [/B]dwóch suczek to[B] około 500-600 zł. [/B]- dla nas wspólnie może być to niewiele, dla tej rodziny to często wszystkie pieniądze jakie mają na miesiąc utrzymania… [/CENTER] [CENTER]Możecie pomóc wpłacając pieniążki na nasze konto: [/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa [/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=3]z dopiskiem[/SIZE][B][SIZE=3] SONIA I MILKA[/SIZE] [/B][/CENTER] [LEFT]Rozsyłajcie, gdzie możecie :( to ważne, liczy się czas my jesteśmy w kontakcie z weterynarzem, który zajmuje się psiakami. [CENTER][B]wpłaty:[/B] 2010-10-21 AGNIESZKA T. 25,00 zł 2010-10-21 ANNA C. 50,00 zł 2010-10-21 ANNA DZ. 20,00 zł 2010-10-21 KAROLINA D. 10,57 zł 2010-10-21 KATARZYNA S. 15,00 zł 2010-10-22 K. JACEK 50,00 zł 2010-10-22 ANNA O. 30,00 zł 2010-10-27 DOROTA Z. 80,00 zł 2010-11-02 BOGUMIŁ F. 20,00 zł 2010-11-02 DOROTA M.-G. 50,00 zł 2010-11-02 MILENA SZ. 20,00 zł 2010-11-03 MAJA F. 50,00 zł 2010-11-03 BARBARA N. 25,00 zł 2010-11-03 KATARZYNA P. 14,00 zł 2010-11-03 C. MAŁGORZATA 3,03 zł 2010-11-04 NATALIA M. 50,00 zł 2010-11-04 JUSTYNA R. 20,00 zł [SIZE=4]razem:[/SIZE][B][SIZE=4] 532,60 zł[/SIZE][/B] [/CENTER] [/LEFT]
  21. wczoraj tej pani odpisywałam, cisza na razie... a już się cieszyłam...
  22. cały czas czekam na info od Joli, jutro bede wiedziała :) podnosze!
×
×
  • Create New...