-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a zapomnieliśmy o mamie - [B]Lence[/B] :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14276.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14274.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14272.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14287.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14286.jpg[/IMG] [/CENTER] -
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nmo szukam, chciałabym szybko. mam na druga połowę tygodnia, ale szukam na pierwszą może :) pisałam do natalia_aa, czekam. -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie to jest Ali, Syed Ali :) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Lola[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna11.jpg[/IMG] [B]Diva[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna22.jpg[/IMG] [B]Pluto[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak14.jpg[/IMG] no i[B] Ali[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak22.jpg[/IMG] [/CENTER] -
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szukamy dla Luny wizytatora w Gdyni :) -
POSZUKIWANI DOGOMANIACY Z OKOLCY LECHOWA - 82 km od WARSZAWY!!
mru replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
rany, wczoraj z tej samej trasy pod Rawą odławialiśmy psa :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195068-Wychudzony-pies-b%C5%82%C4%85kaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-drodze-okolice-Tomaszowa-Mazowieckiego-POMOCY%21/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/195068-Wychudzony-pies-b%C5%82%C4%85kaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-drodze-okolice-Tomaszowa-Mazowieckiego-POMOCY!/page3[/URL] matko, nie wiem co robić, ale jak już go namierzono to trzeba zabierać mamy na niego jakiś pomysł? łapać możemy pomóc! -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
bytom, bobrek :) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER]no i[B] chłopaczek ciemny[/B] :) słodziak, spokojniejszy niż brat, chyba najspokojniejszy z miotu. baaardzo uroczy, tylko się wtulić w ludzia i spać! :cool3: [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak21.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak22.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak23.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]piesek a la mama ;)[/B] rudy krótkowłosy, z chłopaków bardziej ekstrawertyczny [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak12.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak14.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak15.jpg[/IMG] "jak ulosne to bede kielowcą tyra" [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]sunia ze skarpetami [/B]:) jest śliczna a do tego spokojna, taka bardziej stateczna. [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna22.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna23.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna24.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mama jeszcze ma resztki laktacji, dlatego nie została jeszcze zaszczepiona. maluchy mają już około 8 tygodni i dziś zostały zbadane i zaszczepione :) w końcu wyglądają zupełnie różnie od siebie! każdy inny z wyglądu i charakteru :) chłopaki są mniejsze, pewnie będą wielkości mamusi dziewczynki trochę większe, mogą docelowo być do kolana max. a teraz fotki :) [CENTER][B]sunia "leonbergerka"[/B] hihi :) "pierwsza" z miotu ;) taka najważniejsza, wszędzie jej pełno, nawet pan wet powiedział, że za dużo je - pewnie objada chłopaków :eviltong: [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna11.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna12.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna13.jpg[/IMG] [/CENTER] -
sunia złapana choć nie bez przygód :) wiecie jak to jest - pies miesiącami koczuje w danym miejscu a jak zjawiamy się, żeby go zabierać to zjawia się również niby-właściciel i nagle każdy ma jakiś problem :P na szczęście wszystko poszło dobrze! sunia już bezpieczna, jest fajna ok. 25 kg. czarna z brązowymi i białymi znaczeniami jak berneńczyk :) sierść taka krótka, ale baranek :) sunia około roczna. niestety nie miałam ręki by robić zdjęcia :( ale Adam ma przesłać, czekam
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już dojechał. wszystko ok :) chyba... i tak się boję, bo to duży silny wymagający pies... [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=15110&postdays=0&postorder=asc&start=90[/url] -
podniose, a co!
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
płaczę, pojechał :(:(:( czy ktoś z Bytomia mógłby niedługo tam wpaść...? -
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, Szkoci :) od Koreanki do Szkotów! światowa ;) -
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
niby spoko, ona ma w sobie huskiego, ale jednak teraz powinna mieć lepiej. zasypywac jej strzeba też sutki, żeby wilgoć się nie zbierała. -
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Lulu ma dom, mówi teraz bardzo ładnie po szkocku ;) śpi pewnie długo. adoptowała ją rodzina z dwójką dzieci z Warszawy. case closed. -
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikogo u Luny a Luna już w kojcu. -
kurcze ale cisza :(
-
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam Lunki fotki i info w 1post. taka jest cuda, tak pogodna. taka bieda, szkoda mi jej jak nie wiem... Lunka jeszcze dziś druga noc w cieple. jutro od rana czeka ją hotelowy boks, mimo, że porządny i blisko weta... wciąż:( pomocy! ona jest tak niekłopotliwa....!!!