-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Viris, Jolu dzięki :) na Jolę to ja zawsze mogę liczyć, jest niesamowita dzięki za foty, czekam :) i zacznę ogłaszać primo - szukamy domów secundo czy jakoś tam - szukamy tymczasów umowa była taka, że Jola pośredniczy bezpośrednio ;) na miejscu i nam w ten sposób pomaga a ogłaszamy i wyadoptowujemy my. my oczywiście się będziemy martwić o sprawdzanie domów i umowy. oczywiście jeśli zdarzy się, że któryś maluch będzie miał szansę na dom przez Was to proszę bardzo - wtedy także umowa może iść na Was, jak wolicie :) w każdym razie będę ogłaszać :) czekam i dziękuję za pomoc! mamy ponad 700 zł na maluchy, musze odjac faktury od Joli, to ponad 100 zł będzie i zostanie k. 500 na dalsze zajmowanie się nimi. zawsze coś, pamietajcie o tym i w razie co bierzcie karme na FV :)
-
mamy! dziewczyny można szykować do zabiegów! 2010-10-21 AGNIESZKA T. 25,00 zł 2010-10-21 ANNA C. 50,00 zł 2010-10-21 ANNA DZ. 20,00 zł 2010-10-21 KAROLINA D. 10,57 zł 2010-10-21 KATARZYNA S. 15,00 zł 2010-10-22 K. JACEK 50,00 zł 2010-10-22 ANNA O. 30,00 zł 2010-10-27 DOROTA Z. 80,00 zł 2010-11-02 BOGUMIŁ F. 20,00 zł 2010-11-02 DOROTA M.-G. 50,00 zł 2010-11-02 MILENA SZ. 20,00 zł 2010-11-03 MAJA F. 50,00 zł 2010-11-03 BARBARA N. 25,00 zł 2010-11-03 KATARZYNA P. 14,00 zł 2010-11-03 C. MAŁGORZATA 3,03 zł 2010-11-04 NATALIA M. 50,00 zł 2010-11-04 JUSTYNA R. 20,00 zł razem:[B] 532,60 zł[/B] bzam, dajcie znać czy wystarczy? po zabiegu trzeba antybiotyk jeszcze wykupić...!
-
zaraz zerknę czy sa nowe wpłaty...:)
-
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Lunka była dziś gwiazdą poranną w kawie czy herbacie ;) słodko się prezentowała na kanapie oczywiście. było trochę telefonów, Magda robi sekelcję :) jest jedna Pani chyba najfajniejsza z Łodzi... będziemy sprawdzać :) trzymajcie kciuki... -
Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!
mru replied to magda_'s topic in Już w nowym domu
Miś był dziś w kawie czy herbacie. biedak bał się kamery, ale wyszedł słodko cudnie :) niestety nie było telefonów :( poza jednym być może... trzymajcie kciuki :( -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekamy cały czas, Kąsek w każdej chwili gotowy, żeby jechać! :) -
boze a ponoć mamusia szczyli w złym stanie przez to ich ssanie :( trzebaby małe zabrać a nie ma dokąd. mamy teraz 4 szczyle w DT, jakoś nie idą. już mają po 2 mce. Problem w tym DT jest taki, ze opieka jest słaba, nie chciałabym tam już maluchów dawac. te nasze ciągle robią coś, czego nie powinny. łażą po terenie duzymi psami, wyjadaja resztki z puszek, ogolnie nie podoba mi się to, coagle ludzi upominam i nie sa to dobre warunki, jasna cholera a kto weźmie tyle szczeniakow na DT :/ boże, coś strasznego. czekam na Viris.
-
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
matko matko :( -
wiecie, jestem po 24 godzinach bycia na nogach (sunię do TV musiałam jeszcze zawieźć no i tak się złożyło, że nie było kiedy spać), ale napisze, ze dla tej chwili kiedy Afro i Myszka wpadły do Mantis i zaczęły się cieszyć - warto było ;) Afro jest boski, ten jego klatkowy strach zniknął wraz ze zdjęciem kołnierza haha. Był kochany, bardzo grzeczny, strasznie miły. u Mantis zaraz się rozgościł sam ;) haha niesamowity Myszka - całą drogę przerażona, taka biedna kołtuniasta - a u Mantis nagle zaczęła wariować, bawić się... :) Akrum, nie ma sprawy. super, Że Mantis wzięła Afro, on marnie by skończył... :(
-
dowiem się jutro ile dni po on jest :) no i ja mam samych chłopaków, więc powiem co wiem. on z tego, co widziałam czuje się nieźle! aaah i słuchajcie - jego można zachipować na koszt gminy, tylko trzeba czyjeś dane (może Matis?) - dane można po adopcji zmienić spokojnie, już to robiliśmy. chyba warto nie! Mantis, jeśli się zgadzasz to imie nazwisko, adres, telefon(mam) i pesel mi na pw :)
-
dziękujemy :) ostatnio jak patrzyłam dziś było 460! :)
-
Jamniczka. Mix. Wysoka ciąża. Znaleziona na stacji benzynowej. Ma dom.
mru replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
sunia bardzo fajna, niestety w ciąży :( poza tym sunia mix jamnika, taka domowa, wiedziała co to samochód i że się w nim śpi :) kochana -
wrzucam naszą nierozłączną parę - [B]Maję i Gutka[/B] [CENTER]Maja i Gucio to być może rodzeństwo, być może mama i syn, a być może po prostu przyjaciele, którzy w pewnym momencie bezdomnego życia - spotkali się i tak już zostało. Ona nie może żyć bez niego - on bez niej. Ona, gdy straci go z oczu rozgląda się nerwowo. On gdy jej nie widzi, kręci się niespokojnie. Kiedy znów się spotkają, choćby po kilku minutach - radości nie ma końca... On wołał o pomoc, kiedy ona czuła się źle. Ona nakrywała go kocem, kiedy po zabiegu on był jeszcze nieprzytomny. Razem śpią, razem jedzą, razem chorują, razem się bawią. Nie mamy serca ich rozdzielać... [B]wątek na dogo:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195688-nieroz%C5%82%C4%85czne-maluszki-Maja-i-Gucio-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie-%28-jednak-bezdomno%C5%9B%C4%87-to-za-ma%C5%82o[/URL]... [B]cała historia Mai i Gucia:[/B] [URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=2850[/URL] Maja już po sterylce, Gucio po kastracji! [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4271.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4265.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to wie tylko ta Pani, podam Ci na pw jej nr! -
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
problem w tym, ze nasz samochód jest na wykończeniu. :( w kółko jeździmy z Abrą lub golf gdzieś, już do przesady. masakra. też prosiłam panią, żeby psy karmiła w miare możliwości. no i odrobaczyła jesli może. załamka. jakbym miała foty i opisy czy to pies czyy suka to ogłaszać pomogę na pewno!