-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie uda się :( bece mówiłam już -
dotychczasowe wpłaty na maluszki :) 2010-10-25 AGNIESZKA K. 150,00 zł 2010-10-25 DOROTA Z. 200,00 zł 2010-10-25 AGNIESZKA K. 40,00 zł 2010-10-25 ANNA P. 50,00 zł 2010-10-25 C. MAŁGORZATA 2,00 zł 2010-10-26 DANUTA R. L. 50,00 zł 2010-10-27 ANNA O. 40,00 zł 2010-11-02 K. JACEK 100,00 zł 2010-11-02 KRYSTYNA P. 100,00 zł razem:[B] 732,00 zł [/B]
-
no i najważniejsze: [SIZE=4][B]RAZEM![/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4274.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4271.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4269.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4265.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4287.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]Majunia[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4212.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4196.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4192.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4260.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4242.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
już po sesji :) samotnie psiaki smutne... [SIZE=4][B]Gutek[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4164.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4161.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4149.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4174.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/GucioMaja/IMG_4173.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
problem w tym, ze tamte tereny to zupełnie mnie nasz rejon a nie jesteśmy w stanie zabrać nigdzie maluchów. może ktoś jest bliżej Błonia? no jest tam trochę osób... je trzeba tam karmić, zwieźć słomę itp. -
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
maluchy z tego co widze spore całkiem, podobno juz coś same jedza... mogłyby iść do DT :( -
tak, zima z pasem a pod Błoniem w pustostanie mama i 8 szczeniaków całkiem już sporych... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195756-B%C5%81ONIE-suka-i-8-roz%C5%82a%C5%BC%C4%85cych-si%C4%99-szczeniak%C3%B3w-w-pustostanie-%28-POMOCY-CO-ROBI%C4%86%21?p=15664741#post15664741"]http://www.dogomania.pl/threads/195756-B%C5%81ONIE-suka-i-8-roz%C5%82a%C5%BC%C4%85cych-si%C4%99-szczeniak%C3%B3w-w-pustostanie-%28-POMOCY-CO-ROBI%C4%86!?p=15664741#post15664741[/URL] czy mogłybyście to ogarnąć? maluchy trzeba dokarmiać, zawieźć im tam słomy czy coś jeśli nie ma dokąd ich zabrać..!
-
dzwoniła do mnie dziewczyna, która w pustostanie znalazła sukę i 8 szczeniaków... nie wiem skąd miała mój nr... ja nie mam dokąd ich zabrać. my mamy pod swoją opieką teraz 11 szczeniaków :( i suki oczywiście... psów dorosłych nie liczę nawet... mamy długi za sterylki... nasze szczeniaki nie [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/blonie/kamy2.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/blonie/kamy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/blonie/kamy.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mru replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ah, zapomnialam! kontakt: [B]729 119 454[/B] [B]; [B]790 102 273 ; 790 102 272 ;[/B] [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mru replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]KUDŁACZ AFRO[/B] w naszym przytulisku od niedawna, ale czasu ma mało tu jest loteria - co tydzień kilka psiaków przepada na giełdzie samochodowej pod Grójcem... jest to alternatywą dla Korabiewic, z którymi gmina ma umowę. Jednak mimo wszystko nie jest to super wyjście.... dlatego[B] AFRO [/B]prosi o pomoc, już tak wiele psów nam przepadło :( przy każdym boli tak samo i tak samo się po każdym odechciewa... [B]AFRO[/B] to pies dość młody, bardzo kudłaty :) sięga do kolana, waży około 20 kg. jak siedzi w klatce to można się go przestraszyć, bo on sie boi i stara trzymać dystans ale wyjęty z klatki na spacer cieszy sie ogromnie, skacze do człowieka na metr wysoko. jest niesamowicie żywiołowy i ekspresyjny. kochany... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/afro/SDC14322.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/afro/SDC14320.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/afro/SDC14319.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/afro/SDC14324.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/afro/SDC14311.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]wątek przytuliska:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85!-POMOCY[/url]! -
4 szczeniaki w niedziele trafią na łańcuch!uff juz na swoich kanapach
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
zrobiłam im cafeanimal i wrzuciłam na stronkę... [url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=2833[/url] -
no i maluszki, ale one mają fajniejsze foty :) wrzuce też tamte. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/maluszki/SDC14388.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/maluszki/SDC14384.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/maluszki/SDC14386.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/maluszki/SDC14383.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/maluszki/SDC14391.jpg[/IMG] [/CENTER]