Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='blacky764']Ale co Wy mi tutaj piszecie ? Psa chyba zabrał TOZ i znalazł on nowy dom... To on ? [URL]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy_end[/URL] Bingo - 2 od góry...[/QUOTE] Zajrzałam na stronę i.... :D Przy Bingo: Oferta TOZ, dodano 26.03.2010r. [B]Adopcja 31.03.2010r[/B]. - przecież dopiero jutro jest 31.03 :evil_lol: przy następnym: dodano 24.03.2010r. Adopcja zagraniczna 01.03.2010r. :roll: Rozsyłam wątek... może więcej osób tu zajrzy, bo na razie cisza :(
  2. Czyli sporo wyjdzie.... ale zawsze to taniej niż płatny DT, a dla niego tymczas to teraz jedyna szansa...
  3. To mów, że jest cichutki, grzeczny, nie hałasuje, nie piszczy, nie niszczy :evil_lol: Same ogłoszenia dla niego i Bastera to już 40 zł... Kto pomoże?
  4. [quote name='mysza 1']Myślicie, że on by hałasował, piszczał?[/QUOTE] Masz coś dla niego? ;)
  5. Z DT niestety bardzo ciężko.. zresztą sama wiesz :( Enigma, ogłoszenia warto wykupić na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182034-OgA-oszenia-dla-psA-w-w-potrzebie-Zbieramy-na-dA-ugi-benkA-w-Do-01-04[/url] 20 zł/57 ogłoszeń.
  6. Ogólnie brak słów na nich... ale samo narzekanie na schronisko psom nie pomoże. [COLOR=Black][URL="http://www.dogomania.pl/members/104334-goosya"] [B]Goosya[/B] [/URL][/COLOR]oferowała na wątku trzyłapka, że napisze mu tekst do ogłoszeń. Prosiłam, żeby i tu zajrzała. Jak będzie dobry tekst, będzie można zacząć go ogłaszać, bo takie lakoniczne ogłoszenia, jak zamieszczone na infoludku przynoszą efekt jedynie w przypadku pięknych, zdrowych, młodych i rasowych piesków... a nie biedaków ze schroniska :(
  7. [quote name='mysza 1']Dzisiaj wznowię Weronowi allegro.[/QUOTE] Może tym razem mu się poszczęści...
  8. Oni ogólnie mają problemy z aktualizacją strony... Nie wiem, czy to brak czasu, czy po prostu im się nie chce? Szczeniaki umieścili tylko w aktualnościach, tak ogólnie, choć mają na stronie dział "szczeniaki do adopcji" :roll: Ten szczeniaczek też tam jest: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7093/1pochliwypiesek.jpg[/IMG] Zdjęcia jak zwykle "mistrzowskie"... [url]http://szczecin.schronisko.net/aktualnosci-3112.html[/url]
  9. No to super. Rasowa zagadka zostanie dziś rozwiązana ;)
  10. [quote name='goosya']Biedactwo, jak dlugo jest w schronie? [/quote] Od 11. lutego, czyli już drugi miesiąc... [quote name='goosya']Jutro wieczorem moge pomoc z tekstem?[/QUOTE] Super by było. Dobry, chwytający za serce tekst to podstawa do ogłoszeń, szczególnie w przypadku kalekiego kundelka.... Plus oczywiście zdjęcia ;) Zajrzyj też tu, jak będziesz miała chwilę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182715-Pech-trauma-od-dzieciA-stwa-szczeniaczek-schronisko[/url] Tekst do ogłoszeń również bardzo się przyda.
  11. [B]Greven [/B]przecież ja nie potrafię robic banerków ;) Poprosiłam na miau. [B]Gonia13[/B] dziękujemy :loveu:
  12. Bardzo proszę o podlinkowanie :oops: [IMG]http://tnij.org/_sb3b[/IMG]
  13. [quote name='mtf zalesie']ja slyszalam o pani zofii w tv pare lat temu ,nikt ze szczecina tu nie zaglada,moze powies ogloszenie na wydzilale weterynarii w szczecinie[/QUOTE] Ogólnie warto poprosić o pomoc w szkołach średnich, na uczelniach... ewentualnie w gimnazjach.
  14. [quote name='Igiełka']Czy ja muszę być aż tak daleko?:roll:[/QUOTE] Chyba powinnaś zacząć myśleć o przeprowadzce do Szczecina :evil_lol:
  15. Byłam dziś w porcie zawieźć karmę, ale koty były już najedzone, więc uciekały w popłochu... Tylko Kić nam nie odpuścił i domagał się głaskania ;) [img]http://img90.imageshack.us/img90/3414/sdc10698k.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/4579/sdc10697.jpg[/img] [img]http://img697.imageshack.us/img697/4981/sdc10699.jpg[/img]
  16. Nie wiem, jak jest w końcu z tymi ogłoszeniami psów ze szczecińskiego schronu... niby tylko na płatnych nie można ogłaszać?
  17. Miejmy nadzieję, że osoba, która będzie Eskę odwiedzać ma doświadczenie i zauważy, jak będzie coś nie tak. Tak, czy inaczej moim zdaniem wątek nie powinien zostać zamknięty - zwykle, jak pies trafia do adopcji staramy się nadal śledzić jego losy. Miło jest co jakiś czas popatrzeć na zdjęcia szczęśliwego psiaka z nowego domku ;)
  18. [quote name='Igiełka']Cudak bardzo dziękuje Ci za wszystko. Tytuł już zmieniłam.:lol::lol:[/QUOTE] Nie ma sprawy ;) [quote name='Igiełka']Cudak A może się jeszcze wstydzi Basterek głośniej odzywać...:evil_lol: Jak się rozkręci to pewnie Greven nie będzie mogła spać w nocy.[/QUOTE] Całkiem możliwe :evil_lol:
  19. [quote name='fergilka']Tyle tych postów nagle, że nie nadążam :-) [/QUOTE] Haha, ja też nie nadążam. Dopiero od koni wróciłam, a tu tyle do nadrobienia :multi: Trzymam kciuki! Musi się udać! To dla Mietka jedyna szansa....
  20. Super :multi: Zostanie u Was ile będzie trzeba, aż znajdzie nowy domek?
  21. Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcia od razu skojarzył mi się z moim huskim Igorem [*] Ma bardzo podobny wyraz twarzy. Opis spaceru też nie pozostawia wątpliwości. I śmierdzi podobnie ;) Jeszcze tylko wyć powinien :evil_lol:
  22. [quote name='Greven']Ta, przez pierwsze 3 minuty. Potem ma się go ochotę zamordować.[/QUOTE] No, ja go widziałam chyba krócej niż te 3 minuty, dlatego zrobił na mnie dobre wrażenie :evil_lol: [quote name='Greven']Niestety, muszę stwierdzić, że charakter ma raczej huskiego, albo innej pierwotnej rasy. [/QUOTE] Miny też robi podobne do huskiego ;)
  23. [quote name='blacky764']Zaraz będzie w domu to obgadam z nią tą kwestie. Trzymajcie kciuki.... :)[/QUOTE] Trzymamy cały czas... Jak będzie mówiła, że Mietek za duży, to chociaż na tego bez łapki Ją namów ;)
  24. [quote name='blacky764']Mieciu musiałby dniami siedzieć ze mną w moim pokoju... Co o tym myślicie ?[/QUOTE] Siedzenie w pokoju byłoby o wiele lepsze od siedzenia w boksie...w tym smrodzie i hałasie :( Postaraj się... może akurat się uda i Twoja mama się zgodzi...
×
×
  • Create New...