Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Avec Moi']To dobre pytanie, bo tutaj, w poście #86 blacky pisze, że koszt operacji to 1500zł (+ 500zł za prześwietlenie i dojazd do Szczecina)... Blacky w tym poście pyta, czy ktoś mógłby przeznaczyć 2yś. złotych na leczenia Bruna.[/QUOTE] Że też musiałam pokasować pw :angryy: W każdym razie zrozumiałam/myślałam, że wszystko zamknęło się w 1 tys.
  2. [quote name='Avec Moi']Cudak, ja nie wiem skąd, powiedziała mi ta pani, że Monika prowadziła zbiórkę dla Bruna, [B]że zebrała 2tyś.[/B] i że psiak jest po operacji oraz adoptowany do nowego, dobrego domu... Bardzo zdziwiła mnie ta informacja, że Bruno jest w schronie, oraz wątek blacky, że szuka domu dla niego.[/quote] Operacja nie kosztowała 1000 zł? (pytanie do blacky... chyba pisałaś mi na pw, że 1000?)
  3. [B]Jasza [/B]super by było :loveu:
  4. [quote name='Avec Moi']Katlis, a ja w rozmowie z kierowniczką kojców w Gryfinie usłyszałam, że Bruno ma nowy, dobry dom... To już nic nie rozumiem![/QUOTE] Skąd kierowniczka ma informację, że znalazł nowy, [U]dobry[/U] dom? [SIZE=2][COLOR=Black]http://www.gryfino.info/viewtopic.php?t=5008&postdays=0&postorder=asc&start=350[/COLOR][/SIZE] 02. marca br blacky napisała: [SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=Black]"No ale kończy się pobyt Bruna u nas w kojcu. Ale nie ma co się martwić ! Jeszcze nie wiem jak z transportem, ale Bruno jeszcze w tym miesiącu pojedzie do niemieckiej fundacji, gdzie będzie mieszkał u wolontariuszki, a ta znajdzie mu nowy dom i nie trafi trafi do żadnego schroniska ![/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [COLOR=red] [SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2] Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu wolontariuszce Monice z TOZ w Szczecinie ! To ona załatwiła Brunowi wyjazd [IMG]http://www.gryfino.info/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]"[/SIZE] [SIZE=2]28. marca br:[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/COLOR]"Nie będę się rozpisywać bo mam serce złamane, rycze cały dzień, po prostu kilka słów... [COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=Black][B]BRUNO ZOSTAŁ WYWIEZIONY DO SCHRONISKA W SZCZECINIE[/B][/COLOR] [IMG]http://www.gryfino.info/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR]" [COLOR=red] [/COLOR]Szybko znalazł dom... :roll:
  5. Ja też zaglądam i podziwiam zdjęcia:loveu: Puszkowi jest u Was dobrze, może zostanie na zawsze? ;) [SIZE=1]Zapraszam na mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183283-Wielki-KSIAE-A-KOWY-bazar-dla-licealistA-w-i-nie-tylko-na-BEZDOMNE-KOTY-Kup-Teraz[/url][/SIZE]
  6. [B]NaamahsChild[/B] poszło pw ;)
  7. Ja dostaję zestawienie wpłat z Fundacji, a że wpłaty są na różne koty i cele, to mogło zostać przeoczone... Zapytam ;) W takim razie mamy obecnie [B]62,29 zł[/B] i nadal prosimy o wpłaty na karmę...
  8. [quote name='__Lara']Cudak, ja wpłacałam dwa razy po 10zł, a widzę siebie tylko jako raz - Aleksandra R.[/QUOTE] Pamiętasz, kiedy wpłacałaś?
  9. Zestawienie wpłat na konto Fundacji Kocia Dolina - z dopiskiem "na koty z portu w Stepnicy" 03-03-2010 Justyna M., Stepnica 40 PLN 04-03-2010 Anna N., Bierawa 30 PLN 22-03-2010 Patrycja A., Słupsk -bazarek [B][B]zyta555[/B][/B] 37 PLN 22-03-2010 Walentyna T., Szczytno 40 PLN 22-03-2010 z bazarku Cudak 100 PLN 22-03-2010 Agnieszka P., Wrocław 25 PLN 25-03-2010 z bazarku Cudak 30 PLN ________________________ SUMA: 302 PLN Wydano: 299,71 (zakup suchej karmy) [B]Pozostało:[/B] 2,29 07-04-2010 Aleksandra R., Katowice 10 PLN 07-04-2010 Sylwia P.-Z., Magnuszew 40 PLN ___________________________________ [B]SUMA:[/B] [B]52,29 zł[/B] Dziękujemy :loveu: Mam nadzieję, że nikt nie został pominięty? ;) Bardzo ważny jest dopisek w tytule przelewu.
  10. [quote name='ageralion']Stajnia pomysl dobry na chwile, bo widze jeden minus. Jak mamy mu znalezc DS, skoro nie bedzie wiadomo jak sie zachowuje w mieszkaniu? [/QUOTE] W międzyczasie można by szukać domowego, [B]doświadczonego [/B]DT... Teraz trzeba działać szybko :shake:
  11. Moim zdaniem stajnia to bardzo dobry pomysł (o ile właściciel się zgodzi...). Pies chodziłby na spacery, miałby kontakt z ludźmi, a przy okazji mógłby szybciej znaleźć domek (poczta pantoflowa :razz:). W schronisku był jednak w kojcu, nie wiadomo, czy kiedykolwiek mieszkał w domu... i jeśli, co chwila ma wracać z domowych tymczasów, to chyba lepiej spróbować z kojcem...
  12. [quote name='magdola']cholewa........ile Miecio moze wazyc? z 10-15 kg? Mysle, mysle.......[/quote] Myśl, myśl ;) Ja chyba też będę potrzebować DT dla 2 psiaków, oddawanych z powodu przeprowadzki, więc jak nie Miecio to może inny się załapie? :evil_lol: [quote name='magdola']"zaopiekuję się psiakiem zanim nie znajdzie tego docelowego domku... Może to być każdy psiak byleby zgadzał się z moją suczką staruszką...i najlepiej żeby był aktywny bo dużo spaceruję i żeby kochał dzieci. a i co do rozmiarów ani za mały ani za duży [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Co jeszcze? Pytajcie o co chcecie odpowiem na każde pytanie!"- [URL="http://www.dogomania.pl/members/107236-albinka"] [B]albinka[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/statusicon/user-offline.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/members/107236-albinka"] [/URL][/QUOTE] Nie wiesz, skąd Ona jest? W jakim temacie to pisała? W sumie na dogo jest od 5.04 br, więc trzeba by najpierw przeprowadzić wizytę...
  13. Super, że Miecio wyszedł już z "więzienia" :multi: Przy okazji - zapraszam na mój książkowy bazarek dla bezdomnych kotów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183283-Wielki-KSIAE-A-KOWY-bazar-dla-licealistA-w-i-nie-tylko-na-BEZDOMNE-KOTY-Kup-Teraz[/url] :loveu:
  14. Przepraszam Andrzeja za OT i zapraszam na mój bazarek dla bezdomnych kotów: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183283-Wielki-KSIAE-A-KOWY-bazar-dla-licealistA-w-i-nie-tylko-na-BEZDOMNE-KOTY-Kup-Teraz"]http://www.dogomania.pl/threads/183283-Wielki-KSIAE-A-KOWY-bazar-dla-licealistA-w-i-nie-tylko-na-BEZDOMNE-KOTY-Kup-Teraz :oops: [/URL]
  15. Zapraszam na książkowy bazarek dla kociaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183283-Wielki-KSIAE-A-KOWY-bazar-dla-licealistA-w-i-nie-tylko-na-BEZDOMNE-KOTY-Kup-Teraz[/url] :)
  16. [quote name='sylwija']a pewnie będzie coraz więcej jak nie sa sterylizowane :([/QUOTE] Mamy już klatki-pułapki i załatwiony transport do weta. Jak wszystko dobrze pójdzie, zostaną wysterylizowane, zanim się okocą :) [quote name='sylwija']ale swoja droga - slicznoty same :)[/QUOTE] Śliczne są. Szkoda tylko, że takie dzikie i nie dają sobie pomóc (wiele z nich ma grzybicę, wszystkie mają pchły/wszy i nic nie da się z tym zrobić :( )
  17. Jest ich mnóstwo... W zimę pracownik portu naliczył 32 koty, które przychodziły do jedzenia (część z nich ma swoje domy, a część jest tu na stałe) :( [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5716/sdc10808c.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6060/sdc10804u.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6166/20366243.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7302/sdc10815q.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1623/sdc10817f.jpg[/IMG] [img]http://img65.imageshack.us/img65/7452/79268522.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/7199/sdc10820d.jpg[/img]
  18. Ciąg dalszy zdjęć: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2076/sdc10792.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9192/sdc10793h.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2818/sdc10799w.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9984/sdc10800r.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3590/sdc10796b.jpg[/IMG]
  19. Przy okazji - mam prośbę do osób zarejestrowanych na miau o głosy dla Kociej Doliny: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=109662&start=15[/URL] w głosowaniu do Krakvetu. [SIZE=1]Ci niezarejestrowani także mogę zarejestrować się i pomóc[/SIZE] ;) I wstawiam nowe zdjęcia: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5626/sdc10777c.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5461/sdc10781f.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7791/sdc10785h.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8828/sdc10789z.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6224/29426291.jpg[/IMG]
  20. [B]Sylwija[/B] dziękuję :) Zbiórka bardzo słabo idzie, a kotom trzeba będzie zamówić teraz lepszą-droższą karmę, bo wyglądają kiepsko...
  21. [quote name='__Lara']Smutne to :( podeślę jeszcze jakiś grosz na karmę... powysyłam Pw, może ktoś jeszcze pomoże.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='__Lara'] Cudak, a one śpią, siedzą w tych domkach?[/QUOTE] Tak. Domki im się podobają. Fajnie to wygląda, jak z jednego wyjścia ''wysypuje się'' 5 kotów ;)
  22. Tu widać kilka odważnych, które same wychodziły z ukrycia, żeby zobaczyć, co im dobrego przyniosłam: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9176/sdc10744.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3316/sdc10745a.jpg[/IMG] i zbiorowe, robione z ukrycia, z przybliżeniem (niestety wiele kotów mnie widziało i robiło w tył zwrot... jutro się lepiej schowam): [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1090/sdc10753r.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8259/sdc10769mv.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2192/sdc10770n.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1474/sdc10771j.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7812/sdc10772k.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8391/sdc10774.jpg[/IMG] Generalnie koty wyglądają kiepsko. Na pewno przydałoby się lepsze jedzonko (obecnie dostają kiepskiej jakości suchą karmę - dibaq + kitekat i jakieś resztki - ziemniaki, kości, stare zupy itp). Trzeba kupić mięso, makaron, puszki, witaminy, żeby je odkarmić (samo odrobaczanie nie wystarczy, choć i tak powinno pomóc, bo nigdy odrobaczane nie były), tylko jak zwykle nie ma za co...
  23. Wczoraj zaczęłam odrobaczać koty. Dostają Fenbenat wymieszany z makaronem i mięsem z puszek, w sumie muszą dostawać to przez 4 dni, więc jeszcze jutro i pojutrze muszę do nich iść. Codziennie staram się robić zdjęcia, ale niestety nie idzie mi to dobrze, bo koty w większości są BARDZO dzikie. Na mój widok uciekają, chowają się, obserwują mnie i czekają aż pójdę, dopiero wychodzą z ukrycia i rzucają się na jedzonko :roll: Najpierw pojedyncze ;) [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/166/sdc10743v.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/383/sdc10752.jpg[/IMG] Kilka kotów wygląda kiepsko, są chude i mają bardzo matowa sierść. Możliwe, że mają grzyba :( [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/139/sdc10741r.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5454/sdc10746.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8593/sdc10749w.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/6815/sdc10750.jpg[/IMG] c.d.n.
  24. O trójłapka chyba nie ma się co bać ;) tylko życzyć mu powodzenia w nowym domku. On jest jeszcze na kwarantannie, że ta pani nie mogła go od razu zabrać? [quote name='kamilqax95x']dostały książeczkę zdrowia ze szczepieniami pamiętam[/QUOTE] Szczeniaki od razu są szczepione? Bo inne psy chyba dopiero po kwarantannie? Przy Mietku jest: [B]"sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] nie" Nie szczepią wszystkich..?
×
×
  • Create New...