-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję bardzo :loveu::loveu::loveu: [B] W tym miesiącu Kocia Dolina została wybrana, jako wspólny kandydat miau i dogo. Głosowanie na Krakvecie już się rozpoczęło:[/B] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=10974&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL] (rejestracja na forum Krakvetu trwa tylko chwilę i od razu po aktywacji można głosować) [B] Bardzo proszę o Wasze głosy dla Kociej Doliny (poz 2)[/B], która pomaga mi zbierać pieniądze na suchą karmę dla kotów z portu i jeśli wszystko dobrze pójdzie podzieli się z nimi wygraną karmą, która jest nam bardzo potrzebna, bo zbiórka pieniędzy niestety bardzo słabo idzie.. [IMG]http://proequo.pl/forum/img/smilies/sad.png[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='sylwija']jakie sa koszty transportu? przeleje znów kilka złotych, inaczej nie pomogę :( za daleko jestem..[/QUOTE] Już podaję nr konta na pw. Nie mam pojęcia ile wyjdzie... W razie, gdyby udało się to jakoś inaczej załatwić zwrócę Ci pieniążki. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='mysza 1']Cudak, wysłałam Ci maila, moze chociaż taka pomoc się przyda.[/QUOTE] Już odpisałam :) Taka pomoc BARDZO się przyda! [quote name='__Lara']:/ tzn. mamy zbierać deklaracje?[/QUOTE] Tak. Potrzebne są deklaracje. Nie wiem ile wyjdzie za całość, bo nie wiem ile kursów trzeba będzie wykonać, żeby je wszystkie załatwić... W razie czego wyłożę/pożyczę, ile trzeba będzie, ale trzeba będzie to jakoś spłacić, jeśli nie uda się nic załatwić. Nastawiłam dziś pułapki. Trzymajcie kciuki, żeby złapały się niewysterylizowane kocice... Jak dobrze pójdzie pojadą jutro rano, a jak nie uda się jutro, to pojutrze. Najważniejsze, żeby się złapały. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[B]Katlis[/B] pokaż efekt końcowy przeprowadzki ;) [quote name='Greven'] Miałam maila o niewidomego psa, ale w domu są dwie, czy trzy suki. Więc Mietek raczej odpada.[/QUOTE] Oślepić Bastera? :diabloti: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Tysiek [/B]obiecała pomoc w transporcie :multi: (tzn Jej TŻ ma wozić koty...mam nadzieję, że nie zniechęci się po jednym wyjeździe, bo zapachy w samochodzie mogą być niemiłe, jeśli kociaki się posikają :shake:). Teraz znów osoba, która obiecywała pokryć koszty transportu, wykręca się brakiem kasy... Ja zwariuje przez te koty i durne, puste deklaracje... :angryy: [B]Czy, gdyby faktycznie nie udało się nic załatwić, będę mogła liczyć na Waszą pomoc?[/B] Będę robiła wszystko, żeby nie była ona potrzebna... ale różnie może być :( Ja już mam naprawdę dość, ale trzeba skończyć z tymi sterylkami, jak najszybciej... -
Wunia, konto jest w 1. poście ;) [B][SIZE=3]Fundacja Pro Equo [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]ul. Sądecka 22, 71-019 Szczecin [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]NIP 8522568206 REGON 320805842 [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]KRS 0000335716 [/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=navy]ING BANK ŚLĄSKI [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=navy]13 1050 1559 1000 0090 7243 3395[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]dla wpłat z zagranicy: [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]PL 13 1050 1559 1000 0090 7243 3395 [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]SWIFT (BIC) INGBPLPW[/SIZE][/B] Dziękujemy! :)
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[B]Katlis[/B] podasz tu swoje dane kontaktowe? Wstawiłam go na miau, mogę wrzucić na nk, ale musi być chociaż tel/mail. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę kociaki... i [SIZE=4][COLOR=Red][B]ponawiam swoje pytanie o karmę Pedigree. [/B][/COLOR][/SIZE] -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Możemy iść z Basterem na działki, tam też podobno dużo kotów - niewysterylizowanych, albo gdzieś na kury (tylko to zbyt ryzykowne, zapłacę więcej niż w sklepie, jak nas przyłapią :shake:). W każdym razie powinniśmy jakoś sobie poradzić. -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Od razu problem sterylek się rozwiąże ;) Może i na jakąś rybkę się załapiemy? (mój śp hasior - Igor uwielbiał kraść ryby z portu :diabloti:, zawsze jak był puszczony na plaży, to najpierw leciał po rybę, zjadał i dopiero się bawił) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Wiesz, nie chcę go tak nagle i gwałtownie wyrywać z sanatorium, niech chłopak odpoczywa, wdycha jodowane powietrze, cieszy się ciszą i spokojem, obserwuje ptactwo wodne i smakowite kucyki na okolicznych łąkach... :diabloti:[/quote] Dla kucyka to Baster byłby smakowity! :diabloti: (wredny rudzielec wpędził mi dziś Morionka na ogrodzenie :shake:) [quote name='Greven'](zapomniałam Ci zostawić jedzenia dla Bastera, wrr)[/QUOTE] Zapolujemy na kaczki, albo pójdziemy do portu na koty. Nie zdechnie ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ty to zrób i Ty się tłumacz :diabloti: [SIZE=1] (ja już tam miałam kilka "akcji" i zupełnie mi to wystarczy, tym bardziej, że wiem, że nikt tam się nie znajdzie do pomocy)[/SIZE] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Greven']Mnie się wydaje, że te ciachnięte zbyt świeżo mają w pamięci traumę klatkowo-łapkową i będą te zielone skrzyneczki przez jakiś czas dużym łukiem omijać :diabloti: [/quote] Oby... [quote name='Greven']Natomiast martwi mnie, że najdziksze i najostrożniejsze mogą się nie złapać, a wtedy niestety kolejne mioty będą nieuniknione...[/QUOTE] Te, co się złapały też są dzikie i ostrożne. Najgorsze, że w dzień jeżdżą w porcie jakieś sztaplarki i płoszą koty...:shake: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Szczęściarzem będziesz, jak znajdziesz DS/DT dla Bastera :diabloti: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Póki co łapią się świetnie! Później pewnie będzie gorzej, bo będą łapały się te już ciachnięte... [quote name='Greven']Justyna, a jakiś odzew na miau jest w sprawie transportu? Muszę tam później zajrzeć, ale najpierw się ogarnę, dziś cały dzień za kółkiem..[/QUOTE] Na miau nawet nie próbuję szukać transportu, bo będzie podobnie, jak wtedy, kiedy szukaliśmy transportu dla kociaków, które miały jechać do DT... Nie mam siły się tłumaczyć, dlaczego nie pojadę z nimi busem/autobusem i dlaczego jeszcze nie wysterylizowane wszystkie... -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/item1003570178_laki_boksery_do_adopcji_fundacja_sos_bokser_om.html[/URL] A Lakiemu po co nowe allegro? ;) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
A kontakt do ogłoszeń, do kogo? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę. Może ktoś będzie mógł pomóc? :shake: -
Młody TRZYłapek wciąż łaknący życia(schron-TOZ-adopcja zagran.)
Cudak replied to Enigma79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Enigma79']Dlaczego "wykrakałyśmy " ??? [/QUOTE] Wykrakałyśmy, że pojedzie do Niemiec ;) [quote name='Enigma79']Ja miałam z TOZ-u nawet propozycję, że jeśli chcę mogę jechać razem z psami/psem do Niemiec sprawdzić dokąd jadą (to było jakieś 2 tygodnie temu chyba) Tylko ze nie miałabym raczej jak wrócić... no i w tygodniu pracować trzeba do tej 16.00. Jeśli ktoś chce tam jechac, to dzwoncie do TOZ-u po info.[/QUOTE] Oglądać Niemieckie schroniska? Wierzę, że jest tam ładnie, czysto i ogólnie bez porównania lepiej niż u nas... a Trzyłapkowi życzę szczęścia. -
Racja... Cuda się zdarzają, ale w tym przypadku nie ma co liczyć na cud... Bardzo ciężko będzie znaleźć doświadczony DS, który będzie z nim pracował i go nie "zgubi". Tak, czy inaczej pies u [B]Greven[/B] zostać nie może. Problemem jest TYLKO brak porządnego kojca, bo Greven chęci do pracy z Basterem ma. No i oczywiście pieniążki, a raczej ich brak - na jedzonko i leczenie, później kastrację...:shake:
-
Młody TRZYłapek wciąż łaknący życia(schron-TOZ-adopcja zagran.)
Cudak replied to Enigma79's topic in Już w nowym domu
Wykrakałyśmy... -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Katlis, a może wstawiłabyś go tutaj? Żeby każdy mógł sobie pobrać/zapisać i wydrukować? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Są jacyś chętni do robienia ogłoszeń Mieciowi? :razz: