Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [B]GRATULACJE [/B]:multi::multi::multi: Uroczy chłopak :loveu: Czekamy na więcej zdjęć ;) Powiedzcie mi drogie Mamy, czy któraś z Was miała taką wanienkę (profilowaną): [url]http://www.allegro.pl/item945017820_profilowana_wanna_wanienka_z_odplywem_prima_baby.html[/url] i czy warto ją kupić?
  2. Jak nie wolno?! Wszyscy kciuki trzymaliśmy! :diabloti:
  3. [quote name='Soema']śliczny jest :):loveu:[/QUOTE] Masz zdjęcia? :razz:
  4. ile brakuje?
  5. Super! [SIZE=1]Ile waży?[/SIZE] :evil_lol:
  6. Prosimy o wpłaty na jedzonko dla kotów :multi: [COLOR=#804080][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty z portu w Stepnicy[/B]"[/COLOR]
  7. [quote name='gameta']Dzięki za trzymanie kciuków i proszę o jeszcze! Według najnowszego info od ordynatora tego całego cyrku będę się rozdwajać w czwartek :-) I mam nadzieję, że to już ostateczny termin, bo zacznę zabijać..[/QUOTE] Jeszcze tylko 2 dni ;) ale i tak współczuję, że musisz leżeć w szpitalu... Kciuki trzymamy cały czas! :multi:
  8. [quote name='Greven']P.S. Dowiedziałam się dzisiaj, że pomiędzy jamnikiem, a spanielem, była pańcia Rity miała... owczarka. Ale się go pozbyła, bo "zostawiał sierść"... a co bardziej przerażające - dziewczyna podobno jest w ciąży. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Psa łatwiej odebrać, niż dziecko...[/QUOTE] Może, jak będzie miała dziecko nie będzie miała czasu na szukanie nowych zwierząt...
  9. Zapraszam na bazarek, (na miau) z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na karmę dla kotów: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=108679[/url]
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181358-ZBIERAMY-NA-STERYLKAE-DLA-SUNI-Amstaffka-do-oddania-starsi-PaA-stwo-nie-mogAE-jej?p=14258011#post14258011[/URL] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NjM1MDk5OTksNDU0ODUxMzM%3D&f=ycqbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/64e3qw.jpg[/IMG]
  11. Kurcze... może by jakąś zbiórkę zrobic, bazarki..?
  12. Jest wysterylizowana?
  13. I ja podbiję, w samo południe ;)
  14. Adres poszedł na pw. Dziękujemy ;)
  15. Cudeńko :loveu: Dlaczego w kolczatce? Będzie wysterylizowana przed adopcją?
  16. [quote name='kamilqax95x']podobno biedna jeszcze tam siedzi ale nie jestem pewna na 100 %[/QUOTE] Jak się dowiesz, że jest, to załóż jej wątek. Jest śliczna, w typie posokowca. Szkoda, żeby się dzieciak marnował w schronie.
  17. Kamila, a ta suczka jest jeszcze w schronisku: [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/44087.jpg[/img] ?
  18. Niestety ze względu na pogodę (wczoraj spadł śnieg, do połowy marca mają być mrozy, nawet do -9 st, a odczuwalna temperatura będzie jeszcze niższa) musimy wstrzymać się ze sterylkami [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_neutral.gif[/IMG] Znów będzie im zamarzać woda [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Dobrze, że chociaż mają budki, w których mogą się ogrzać i nie wieje...
  19. [quote name='ata']Może jakieś allegro cegiełkowe ktoś by im wystawił... ?[/QUOTE] A jak jest z tym allegro cegiełkowym? Aukcję może wystawić tylko fundacja, czy może osoba prywatna?
  20. Ja też trzymam! Będzie dobrze! :multi:
  21. Poprawione ;) Powinien już działać.
  22. [quote name='LAZY']Dopiero teraz zobaczyłam, ze ten najstarszy kociak ma imię mojego męża[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Wcisnę mu, ze to na jego cześć to będzie chętniej kolejne bidy ze mną woził[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Marcinek znalazł domek. Nie przeszkadzała nowym właścicielom grzybica, zostali zaopatrzeni w leki i będą kontynuować leczenie :multi::multi::multi: [quote name='LAZY']Ja niestety finansowo nie pomogę.[/QUOTE] Pomogliście już bardzo odwożąc kociaki do DT :loveu: [quote name='LAZY']Nieco sie zakopałam w psich deklaracjach ale podrzucić mogę![/QUOTE] Podrzucanie również bardzo mile widziane :razz:
  23. Podnoszę... [SIZE=1] Przy okazji - zajrzyjcie proszę na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk[/url] Kociaki potrzebują wsparcia na leczenie grzyba i szczepionki[/SIZE]
  24. Podnoszę.. [SIZE=1] Przy okazji - zajrzyjcie proszę na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk[/URL] Kociaki potrzebują wsparcia na leczenie grzyba i szczepionki[/SIZE]
  25. Faktycznie piękna, nie będzie długo czekała na nowy domek :loveu: [SIZE=1] Przy okazji - zajrzyjcie proszę na wątek: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk[/url][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk?p=14230172"][/URL] Kociaki potrzebują wsparcia na leczenie grzyba i szczepionki![/SIZE]
×
×
  • Create New...