-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']nie wiem jak Miecio zachowuje się do dzieci, nigdy nie miałam okazji sprawdzić :-([/QUOTE] Jeśli ogólnie do ludzi jest ok - nie jest agresywny, nie skacze itp to i z dziećmi nie powinno być problemu ;) Chyba, że dziecko jakieś wyjątkowo dokuczliwe... wtedy każdy pies potrafi pokazać zęby. [B]Blacky764[/B] próbowałaś namówić mamę na DT? Zaglądamy do Mietka... ale niestety brak pomysłów, jak mu pomóc :shake: Hoteliki dla psów kosmicznie drogie, te tańsze znów zajęte.. :-( -
Super! :) Dobrze dogaduje się z pudlem?
-
Młody TRZYłapek wciąż łaknący życia(schron-TOZ-adopcja zagran.)
Cudak replied to Enigma79's topic in Już w nowym domu
Biedny :-( Szkoda, że łapki nie udało się uratować, miałby większe szanse... :shake: -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Super wygląda! :multi: i fajne dziury kopie :razz: [SIZE=1]Zajrzyjcie proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNE-WSPARCIE-na-karmAE-sterylkAE-aborcyjnAE[/URL][/SIZE] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Karma to podstawa. Dziękuję :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Lara[/B] dziękuję :loveu: [quote name='A.R.S.']Obecnie mogę wpłacić tylko 30zł.. Dalej na Kocią Dolinę?[/QUOTE] Jeśli uda mi się kupic proszek do odrobaczania, to powinno spokojnie wystarczyc :) Na Kocią Dolinę tylko na suchą karmę. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Czy ktoś zechciałby się dołożyć do odrobaczania kotów? Niestety nigdy odrobaczane nie były i najwyższy czas to zrobic... -
Biały owczarek szwajcarski w potrzebie
Cudak replied to martka1982's topic in Biały owczarek szwajcarski
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNE-WSPARCIE-na-karmAE-sterylkAE-aborcyjnAE"]Zapraszam na wątek: http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNE-WSPARCIE-na-karmAE-sterylkAE-aborcyjnAE[/URL] Baster w typie BOS szuka DS. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach a także finansową - na zakup karmy, szczepienia, kastrację... [IMG]http://1.1.1.4/bmi/i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz007-5.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.4/bmi/i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz008-4.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.1/bmi/i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz005-4.jpg[/IMG] -
[quote name='Irma32']Pytanie techniczne - jak sobie wsadzić banerka? ;-) [/QUOTE] W IE powinno się udac na kopiuj-wklej, czyli klikasz prawym przyciskiem myszy na banerek z czyjegoś podpisu, później wchodzisz w "ustawienia" (są u góry) i "edytuj sygnaturę" (po prawej stronie), potem wklejasz banerek, sprawdzasz podgląd i jeśli wszystko jest ok klikasz "zapisz sygnaturę" ;)