Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='fergilka']nie wiem jak Miecio zachowuje się do dzieci, nigdy nie miałam okazji sprawdzić :-([/QUOTE] Jeśli ogólnie do ludzi jest ok - nie jest agresywny, nie skacze itp to i z dziećmi nie powinno być problemu ;) Chyba, że dziecko jakieś wyjątkowo dokuczliwe... wtedy każdy pies potrafi pokazać zęby. [B]Blacky764[/B] próbowałaś namówić mamę na DT? Zaglądamy do Mietka... ale niestety brak pomysłów, jak mu pomóc :shake: Hoteliki dla psów kosmicznie drogie, te tańsze znów zajęte.. :-(
  2. Super! :) Dobrze dogaduje się z pudlem?
  3. [B]Igiełka[/B], [B]Maruda666[/B] dziękujemy :loveu: Poznałam dziś Bastera. Jest uroczy :loveu: i bardzo wesoły :evil_lol:
  4. Biedny :-( Szkoda, że łapki nie udało się uratować, miałby większe szanse... :shake:
  5. [quote name='hesia']A z transportem suni cos ruszylo? [/QUOTE] Cały czas szukamy :shake: [quote name='hesia']Wplacilam z dopiskiem "Puchata kulka i sznaucer".[/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
  6. Super wygląda! :multi: i fajne dziury kopie :razz: [SIZE=1]Zajrzyjcie proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNE-WSPARCIE-na-karmAE-sterylkAE-aborcyjnAE[/URL][/SIZE]
  7. Karma to podstawa. Dziękuję :)
  8. [B]Lara[/B] dziękuję :loveu: [quote name='A.R.S.']Obecnie mogę wpłacić tylko 30zł.. Dalej na Kocią Dolinę?[/QUOTE] Jeśli uda mi się kupic proszek do odrobaczania, to powinno spokojnie wystarczyc :) Na Kocią Dolinę tylko na suchą karmę.
  9. Czy ktoś zechciałby się dołożyć do odrobaczania kotów? Niestety nigdy odrobaczane nie były i najwyższy czas to zrobic...
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNE-WSPARCIE-na-karmAE-sterylkAE-aborcyjnAE"]Zapraszam na wątek: http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNE-WSPARCIE-na-karmAE-sterylkAE-aborcyjnAE[/URL] Baster w typie BOS szuka DS. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach a także finansową - na zakup karmy, szczepienia, kastrację... [IMG]http://1.1.1.4/bmi/i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz007-5.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.4/bmi/i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz008-4.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.1/bmi/i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz005-4.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Greven']U mnie na IE się nie udaje niestety.[/QUOTE] U mnie się udało bez problemu, Ty coś musiałaś namieszać :diabloti:
  12. [quote name='Irma32']Pytanie techniczne - jak sobie wsadzić banerka? ;-) [/QUOTE] W IE powinno się udac na kopiuj-wklej, czyli klikasz prawym przyciskiem myszy na banerek z czyjegoś podpisu, później wchodzisz w "ustawienia" (są u góry) i "edytuj sygnaturę" (po prawej stronie), potem wklejasz banerek, sprawdzasz podgląd i jeśli wszystko jest ok klikasz "zapisz sygnaturę" ;)
  13. [B]hesia ..... Gonia13 20zł Irma32 20 zł Maruda666 30zł Igiełka 10 zł [/B]Nikogo nie pominęłam?
  14. Już szukam, kto deklarował wpłaty i spróbuję to jakoś ogarnąć. Stałych deklaracji chyba nie było? Zresztą, taki piękny pies nie będzie długo czekał na nowy domek :loveu:
  15. Każda pomoc jest dla nas [B]bardzo[/B] ważna :loveu: Zachęcam do wstawiania naszego tymczasowego banerka ;)
  16. Dziękujemy [B]Igiełko [/B]:loveu: Przyda się każdy grosik! 10 zł to już np odrobaczenie jednego z psiaków ;)
  17. Na pewno przydałaby się zbiórka na weta (diagnozę i ewentualne leczenia). Pewnie ta jej choroba zadecydowała o tym, że ci ludzie zdecydowali się ją oddać, całkowicie za darmo... :-(
  18. [B]Tysiek[/B] jedzie już po psiaki :loveu: Potrzebne kciuki! :kciuki: Mam nadzieję, że nie będzie problemu ze złapaniem psów... [B] Nadal prosimy o deklaracje i nawet najdrobniejsze wpłaty, bazarki, później pomoc w ogłoszeniach...[/B]
  19. [quote name='tysiek']Możemy jutro przyjechać po pieski - czy ktoś je złapie?[/QUOTE] Super! :multi: Psy są łagodne i...głodne, więc nie powinno byc problemu ze złapaniem ich ;)
  20. Koszmar! :angryy: [quote name='Greven']Tymczaswoy banner [B]nie[/B]podlinkowany, czy ktoś mógłby podlinkować? Poprosimy o lepszy, jak będzie więcej zdjęć ;) [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/puchatykopiajpgok.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja niestety nie potrafię :(
  21. A szczeniaczek w jakim wieku, piesek/suczka? Od tego samego "właściciela", co sznaucerka?
×
×
  • Create New...