Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Nie w Toruniu :) W zachodniopomorskim, w porcie nad Zalewem Szczecińskim.
  2. Zestawienie wpłat na konto Kociej Doliny: po zamówieniu karmy 26.03 zostało 2,29 zł 29-03-2010 Aleksandra R., Katowice 10 PLN 31-03-2010 Patrycja A., Słupsk 25 PLN 07-04-2010 Aleksandra R., Katowice 10 PLN 07-04-2010 Sylwia P.-Z., Magnuszew 40 PLN 13-04-2010 Agnieszka P., Wrocław 40 PLN ___________________________________ [B]SUMA:[/B] 127,29 zł Mam nadzieję, że teraz wszystko się zgadza...? Dziękujemy za wpłaty na suchą karmę dla kociaków :loveu::loveu::loveu: i prosimy o dalsze wsparcie... Musimy jeszcze trochę uzbierać, żeby złożyć kolejne zamówienie, a tym razem musimy kupić trochę lepszą karmę niż ostatnio... (Purina, ok 125 zł za 15 kg), bo koty nie wyglądają najlepiej :shake:
  3. :happy1: :happy1: :happy1: Mam nadzieję, że się uda...
  4. [quote name='karjo2'](...)ale na tym etapie to nie jest pies adopcyjny, i nie ma tego czlowieka na razie..[/QUOTE] Nie pisz tak, bo Greven go z terapii nie odbierze :diabloti: "Tego człowieka" mimo wszystko warto szukać - zamieszczając w ogłoszeniach informacje o jego zachowaniu i o tym, że [U]trzeba[/U] z nim pracować.
  5. Jak będzie już ładny tekst, będzie można "podzielić się" ogłoszeniami: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2[/url] Każdy zrobi po kilka i nie trzeba będzie płacić ;)
  6. Kolega zza płotu podobny do Miecia :loveu:
  7. [quote name='irenaka']Informację mam z Forum Collie. Popytam, może ktoś jest z nich na dogo. Zobaczcie jakie cudo: [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6192/87857369.jpg[/IMG] [/QUOTE] Przepraszam za OT. [B]irenaka[/B] - Co z nią? Ma już wątek na dogo?
  8. [quote name='Greven']P.S.' Obecnie jest leczony na kaszel kennelowy i w ramach terapii pojechał do senatorium w Stepnicy :diabloti: (zawsze to bliżej morza),[/QUOTE] Mam nadzieję, że ta terapia będzie krótka i Baster szybko odzyska zdrowie :diabloti: Póki co nauczył się wyć (w stawie pływają takie smaczne kaczki... a on nie może ich złapać :evil_lol:) i jeść suchą karmę. Pewnie chętnie by popływał... [quote name='Greven']Aha, był też dziwny i śmieszny zarazem telefon o niego :evil_lol:[/QUOTE] Baster też jest dziwny i śmieszny ;) Tel z allegro? Bo chyba nie ma więcej ogłoszeń?
  9. Czasem trzeba się poświęcić :) (najbardziej przerażające było to mięsko dla Bastera...)
  10. [quote name='Greven']Na świętego Mikołaja trochę za późno, więc może to od Zajączka? ;)[/QUOTE] Możliwe... Mam nadzieję, że ten "Zajączek" się ujawni ;)
  11. Podnoszę Basterka... Pilnie potrzebny DT! Przeraziłam się, kiedy wczoraj zobaczyłam mieszkanie Bastera-samochód Greven.. :shake:
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/members/75948-NaamahsChild"][B]NaamahsChild[/B][/URL] przed chwilą doszła paczuszka od Ciebie. Dziękujemy :loveu: Wczoraj kurier przywiózł mi paczkę z karmą Pedigree dla psów, tylko na kartonie nie ma żadnej kartki i nie wiem od kogo... :roll: Czy to od kogoś z dogo, dla kotów? Naprawdę nie mam pojęcia, kto mógł to wysłać...
  13. Już piszę pw, żeby nie zaśmiecać Basterkowi wątku ;)
  14. (jeśli można dawać karmiącej kocicy, to raczej tak..)
  15. [quote name='tysiek']zamiennik scanomune - immunodol - skład identyczny, a koszt ok. 40 zł /a koci jeszcze taniej/.[/QUOTE] Ile kosztuje koci? Nie ma jeszcze tekstu do ogłoszeń?
  16. Może hotelik? Tylko potrzebne byłyby deklaracje...
  17. W takim razie proszę o podnoszenie książkowego bazarku ;) Może ktoś jeszcze coś wypatrzy...
  18. [quote name='NaamahsChild']Mam nadzieje, że się przyda![/QUOTE] Przyda się na pewno :) Dam je jednej osłabionej kocicy, bo dla wszystkich to by ton tego trzeba było... [quote name='gazzy']Zapytam pani z zoologicznego czy by mi za darmo nie dawała karmy dla kociaków, której zbliża się koniec terminu ważności. Ja też nie mam kasy. NICZEGO NIE OBIECUJE !! NIE CHCĘ ROBIĆ NADZIEI NA COKOLWIEK!!![/QUOTE] Dziękuję i trzymam kciuki, może się uda :loveu:
  19. A jak z ogłoszeniami u Miecia? Trzeba go rozreklamować ;) Jest piękny, ktoś na pewno się w nim zakocha :loveu:
  20. Jest szansa na więcej zdjęć?
  21. [quote name='NaamahsChild']Paczuszka nadana przed południem, karmy wyszło cosik więcej, koło 2 kg.. ale to chyba lepiej:) Dołączyłam do tego nieco napoczętą pastę CaloPet, jest ważna co prawda do końca marca, ale dzwoniłam do weta rano i mówił, że spokojnie do końca kwietnia można zużyć:)[/QUOTE] Super :) Ta pasta to witaminy? Dziękujemy :loveu: [quote name='__Lara']No i bazarek się nawet nawet kręci ;)[/QUOTE] Bazarek jutro się kończy...nie wiem, czy przedłużać go? Chyba już nikt nic nie kupi :(
  22. Znalazłam ciekawy artykuł o karmieniu piersią: [url]http://www.figa.pl/Jak-dlugo-nalezy-karmic-piersia-a236[/url] :roll: Ja już się na nic nie nastawiam, ale postaram się spróbować... Kto w kolejce przede mną? :diabloti:
  23. Może jest jakaś osoba, zaangażowana w sprawę, która mogłaby założyć i poprowadzić jej wątek? Inaczej może być ciężko.
  24. [quote name='irenaka']Wiem, że szukam igły w stogu siana, ale potrzebuję DT dla młodej, łagodnej i niestety niewidomej:-( suni collie w Szczecinie. Nie wiecie, czy ktoś będzie mógł mi pomóc?[/QUOTE] Załóż jej nowy wątek.
×
×
  • Create New...