-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Gdzie jest ogłoszona? Podstawa to allegro, alegratka i infoludek...
-
[quote name='Greven']Napisz do LAZY.[/QUOTE] Napisałam. [B]Czy w razie czego możemy liczyć na pomoc finansową na transport?[/B] [quote name='Greven']Pani Beata przekazała mi wiele informacji. Z kotami nie powinno być problemu.[/QUOTE] Podziel się z nami informacjami ;) [quote name='Greven']No i weźmie naszą Myszkę na wymianę :loveu:[/QUOTE] Ale super!
-
Co u Eski?
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
...więc tylko TOZ lub ewentualnie jakaś fundacja może wyciągnąć psa ze schronu, po to by szukać mu domu? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Kontrolują to jakoś? Co w przypadku, kiedy ktoś weźmie ze schroniska psa i z jakichś powodów jest zmuszony go oddać? Nie może wtedy szukać mu domu na własną rękę, tylko odwozi go z powrotem do schronu...? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Czyli w sumie TOZ w żaden sposób pomóc nie może? (poza ogłoszeniami) Ciężko im też przejść na tą drugą stronę ulicy, by załatwić formalności... Jest w takiej sytuacji w ogóle jakiś sens zabierać go ze schroniska (jak znajdziemy tańszy tymczas...) na TOZ? -
Zajrzyjcie proszę:http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-sznaucerka-miniatura-i-szczeniak-ZBIERAMY-DEKLARACJE Greven będzie miała trzech nowych tymczasowiczów (rocznego puchatego białego psa, sznaucerkę miniaturkę i szczeniaka kundelka), potrzebne są deklaracje na karmę, szczepienia, sterylkę...
-
Zajrzyjcie proszę: [B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-sznaucerka-miniatura-i-szczeniak-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/URL][/B][B] [SIZE=1]Greven[/SIZE][/B][SIZE=1] będzie miała trzech nowych tymczasowiczów (rocznego puchatego białego psa, sznaucerkę miniaturkę i szczeniaka kundelka), potrzebne są deklaracje na karmę, szczepienia, sterylkę...[/SIZE]
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Ale super!! Taka błyskawiczna akcja i domek o jakim inne psy mogą tylko pomarzyć :loveu: Zajrzyjcie proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-sznaucerka-miniatura-i-szczeniak-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/URL] [B] [SIZE=1]Greven[/SIZE][/B][SIZE=1] będzie miała trzech nowych tymczasowiczów (rocznego puchatego białego psa, sznaucerkę miniaturkę i szczeniaka kundelka), potrzebne są deklaracje na karmę, szczepienia, sterylkę...[/SIZE] -
MA DOM!!! Młoda suka ONka,dom-schronisko-dom-poniewierka...ZOSTAJE W DT :-)
Cudak replied to LAZY's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-sznaucerka-miniatura-i-szczeniak-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/url] [B] Greven[/B] będzie miała trzech nowych tymczasowiczów (rocznego puchatego białego psa, sznaucerkę miniaturkę i szczeniaka kundelka), potrzebne są deklaracje na karmę, szczepienia, sterylkę... -
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-sznaucerka-miniatura-i-szczeniak-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/url] [B] Greven[/B] będzie miała trzech nowych tymczasowiczów, potrzebne są deklaracje na karmę, szczepienia, sterylkę... -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:-( Trzeba mu szybko coś znaleźć! Na kwarantannie wiecznie siedział nie będzie, a jak dadzą go do boksu ogólnego, to sobie nie poradzi :placz: Zajrzyjcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-sznaucerka-miniatura-i-szczeniak-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/url] [B] [SIZE=1]Greven[/SIZE][/B][SIZE=1] będzie miała trzech nowych tymczasowiczów (rocznego puchatego białego psa, sznaucerkę miniaturkę i szczeniaka kundelka), potrzebne są deklaracje na karmę, szczepienia, sterylkę...[/SIZE] -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Hoteliki dla psów są bardzo drogie :( Lepiej szukać tu: [url]http://www.dogomania.pl/forums/937-Domy-tymczasowe[/url] u dogomaniaków zawsze taniej... Może u Pani Danusi się uda ;) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Masakra! Może zapytacie [B]mariamc, [/B]czy nie ma miejsca w swoim hoteliku? Koszt to 200zł/mies (w cenę wliczona jest karma) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[B]Fergilka [/B]kontaktowałaś się z DT? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Co do kastracji to pogadam z TOZ'em, może na ich koszt będzie można ciachnąć Mietka.[/QUOTE] Tak byłoby najlepiej. W DT miałby lepszą opiekę po kastracji ;) Trzeba go jak najszybciej wyciągnąć, taka piękna pogoda, a on zamiast chodzić na spacerki, siedzi biedny w schronie :( [B]Nemko[/B] podaj nam link do bazarku, jak go zrobisz :loveu: -
Psiaki, które widzą sercem-przeczytaj pierwszy post:)
Cudak replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-ze-schronu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-PROSIMY-O-WSPARCIE[/URL] Mietek ma ok 5 lat, trafił do schroniska po wypadku w wyniku którego miał złamaną miednicę.. Po trzech miesiącach spędzonych w schronisku, leczeniu i opiece wolontariuszy Mietek doszedł do siebie. Miednica ładnie się zrosła, jest jednak psem specjalnej troski -[B] całkowicie nie widzi[/B]. Jest gotowy do adopcji!! Nie poradzi sobie w schronisku wśród innych psów. [B]Potrzebne są wpłaty i stałe deklaracje, żeby wyciągnąć go ze schroniska... Miesięczny koszt utrzymania w DT to 200 zł + karma[/B]. Pomożecie? Szukamy mu także DS lub bezpłatnego tymczasu... [IMG]http://i43.tinypic.com/25gct4m.jpg[/IMG] -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę do niewidomego Mietka: [URL="http://www.dogomania.pl/179342-Niewidomy-Mietek-ze-schronu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-PROSIMY-O-WSPARCIE"]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-ze-schronu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-PROSIMY-O-WSPARCIE[/URL] Potrzebne są deklaracje na hotelik (200zł/mies + karma), żeby wyciągnąć go ze schronu... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Cudak replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę do niewidomego Mietka (też kudłacz ;) ): http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-ze-schronu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-PROSIMY-O-WSPARCIE Potrzebne są deklaracje na hotelik (200zł/mies + karma), żeby wyciągnąć go ze schronu... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Pogoda jest idealna, więc mam nadzieję, że jak najszybciej. Przy okazji - zajrzyjcie proszę do niewidomego Mietka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-ze-schronu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-PROSIMY-O-WSPARCIE[/url] Potrzebne są deklaracje na hotelik (200zł/mies + karma), żeby wyciągnąć go ze schronu...