-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Nie chcecie mi pomóc znaleźć DT dla Bastera, to za karę będę Was zasypywać jego zdjęciami :diabloti: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4048/sdc11051w.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7840/sdc11055u.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6390/sdc11056d.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4129/sdc11060.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7909/sdc11061u.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7668/sdc11062f.jpg[/IMG]
-
[quote name='Estrella']Zaczęłam ogłaszać Miśka - jest na nasipupile.pl, wszystkotujest.pl, gumtree.pl i alegratka(wyróżniona 1 pkt.) + [B]Drixon[/B] z forum.molosy .pl założyła mu wątek na szwajcary.com Może jeszcze dziś dam radę więcej, a jak nie, to jutro :)[/QUOTE] Super! Niech Misiek szybko znajduje nowy domek i robi miejsce dla następnego biedaka :multi: Przydałoby mu się allegro..
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']Chociaż ten nędzny grosz :/[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='sylwija']Przelałam 50 PLN, może ktoś jesczze coś dorzuci.. sylwia p-z - to ja (oczywiście zapomniałam nicku napisać[/QUOTE] Już "oddałam" na konto, z którego przelewałaś. Jutro powinny dojść ;) Dziękuję :loveu: -
[quote name='A.Matyja-Mierzecka']Cudak, dla mnie jesteś wielka, ze w tym wszystkim jesteś dla tego psa !!![/QUOTE] Wielka to bym była, gdybym świadomie dała mu DT ;) Na razie to wielki mam tylko brzuch :evil_lol: [quote name='A.Matyja-Mierzecka']zdjęcia pokazują jak pieknym jest stworzeniem....bardzo mi przykro, ze nie mogę go przyjąć, bardzo...:-([/QUOTE] ...nie ma żadnych szans?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]__Lara[/B] dziękuję :loveu: tak, dla kocicy na moje konto. (może w suchej karmie, którą załatwiła [B]mysza1[/B] będzie coś dla kociaków/kocic karmiących, wtedy nie trzeba będzie kupować... ale potrzebujemy też mięsa, żwirku, potem funduszy na odrobaczanie, szczepienia, sterylkę kocicy... więc przyda się każdy grosik) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Jutro będę mieć więcej czasu to zaatakuję portale ogłoszeniowe. Czy jakoś się dzielimy ?:cool3:[/quote] Lepiej się podzielić i robic po kolei, jak w spisie, bo inaczej ciężko się potem połapać, gdzie już były robione, a gdzie jeszcze nie... [quote name='fergilka'] Cioteczki a jak jest z allegro? czy ze swojego prywatnego konta mogę wystawić aukcje adopcyjną Mieciowi?[/QUOTE] Oczywiście, ze możesz :) [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2](ale musisz pamiętać, żeby unikac pewnych sformułowań np nie możesz napisać: "Proszę nie licytować, aukcja ma charakter informacyjny" tylko "Przed licytacją proszę o kontakt telefoniczny" lub coś w tym stylu.. może ktoś jeszcze podpowie, czego unikac, bo mogą Ci usunąć aukcję..)[/SIZE] -
Z dzisiejszego spaceru: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1149/sdc11042nd.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5314/sdc11041p.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6786/sdc11036.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1942/sdc11043.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6026/sdc11006.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7113/sdc11008a.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='mysza 1']Mam już karmę dla Ciebie ale nie miałam kiedy wysłać, postaram się w poniedziałek.[/QUOTE] Super :loveu: Kociaki się ucieszą! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Rybka_39']Nie doczytałam do końca, a ile jeszcze kotów zostało bez DT?[/QUOTE] Reszta kotów nie nadaje się do adopcji - zostaje tam na stałe i dla nich zbieramy pieniążki na jedzonko (tzn Fundacja Kocia Dolina zbiera). U mnie na DT jest kocica z 5 małymi. Małe pójdą do adopcji, a kocica, jak już je wykarmi i zostanie wysterylizowana wróci do portu. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Miecia.. -
[quote name='LAZY'] Justynka czy on nie miałby lepiej u Ciebie przy budzie na łańcuchu niż w samochodzie u Sandry?[/quote] Na pewno lepiej mu na świeżym powietrzu... Jeszcze, żeby się nie plątał na tym łańcuchu ;) Dla mnie największym problemem jest to, że trzeba mu gotować (dzisiaj i tak poszłam na łatwiznę, ugotowałam tylko makaron i zmieszałam z dużą puszką...). Jedno, że zajmuje to trochę czasu, a drugie, że naprawdę nie stać mnie teraz na jego utrzymanie, bo mam masę wydatków związanych z dzieckiem plus swoje zwierzaki (psy, koty, konie) i 6 kotów na DT, a jeszcze dziś zauważyłam, że ktoś ukradł mi z łąki elektryzator (pastuch) z baterią i jestem 300zł w plecy :-( Druga sprawa to spacery. Sama go nie wezmę, bo się boję, a nie zawsze jest ktoś, kto może mi pomóc... Max 2-3 tyg [U]może[/U] mógłby u mnie pomieszkać, ale więcej mogę nie dać rady. No i ktoś musiałby się dołożyć do jedzonka, a z tym też pewnie będzie problem.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Przez to całe zamieszanie zapomniałam o rozliczeniu mojego książkowego bazarku, który skończył się 20.04 :oops: Doszły wpłaty od: [B]klaudiaa[/B] 30 zł [B]monlisa[/B] 14 zł [B]katlis [/B]56 zł [B]__Lara[/B] 30 zł ______ suma: 130 zł wydatki: 43,70 zł - Fiprex spray 250 ml 29,90 zł - 10 puszek po 2,99 zł (do pułapek) 17,98 zł - 2 opakowania żwirku po 8,99 zł 37 zł - kuweta (22 zł + 15 wysyłka) ______________ suma: 128,58 zostało: 1,42 zł Mam u siebie na DT 6 kotów z portu - kocicę i 5 małych, które zdążyły się urodzić, zanim zaczęliśmy sterylizować... Niedługo założę im osobny wątek, ale teraz nie chcę stresować jej zdjęciami, bo i tak jest przerażona. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zechciał dołożyć się do żwirku (którego już teraz idzie sporo, a co dopiero, jak małe zaczną chodzić...) i lepszej karmy dla karmiącej kocicy. Kociaki wg moich wyliczeń kończą dziś 2 tygodnie. Za 4 tygodnie będą mogły iść do nowych domków - będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na chwilę obecną nie mamy innego wyjścia :-( -
[quote name='A.Matyja-Mierzecka']boje się najgorszego, że ten pies nie ma szans na adopcje :( tylko mnie za to nie uduście internetowo ...[/quote] Na pewno ma bardzo małe szanse... Ma wiele wad, ale ma też zalety - jest piękny, wesoły, kocha ludzi, dzieci... Musi się tylko nauczyć chodzić dobrze na smyczy ;)- a to raczej nie powinno być trudne, bo jest jeszcze młody, resztę trzeba zaakceptować, bo na pewno jego stosunek do drobiu i kotów, ani tendencje do ucieczek się nie zmniejszą... Na pewno musi trafić do osoby aktywnej, która będzie potrafiła go zmęczyć i będzie miała chęć z nim pracować. [quote name='A.Matyja-Mierzecka']pewnie u Jamora nie ma miejsc, ale ja uważam, ze ten pie powinien trafić do kogoś bardzo mądrego, i nie tylko na przechowanie, ale i na coś więcej...inaczej po psie :([/quote] Teraz ważne i przechowanie w godnych warunkach, gdzie nie będzie się męczył :( Potem będzie można na spokojnie już myśleć o miejscu, gdzie ktoś będzie pracował nad jego zachowaniem. [quote name='A.Matyja-Mierzecka']grosik do hotelu dołoże miesięcznie, mało, ale dołoże ![/QUOTE] Dziękuję :loveu: Najważniejsze, żeby w hoteliku znalazło się dla niego miejsce...
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Już oczyszczona. -
Hotelik to w tej chwili najlepsze wyjście... W dodatku nie jet drogi (200 zł miesięcznie), a warunki są super. Zobacz np u Miśka są zdjęcia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180368-Wro%C5%9Bni%C4%99ty-%C5%82a%C5%84cuch-pi%C4%99kny-pot%C4%99%C5%BCny-pies-w-typie-landseera-%28%21%21%29-PROLUDZKI-Szczecinek/page18?p=14542971#post14542971"]http://www.dogomania.pl/threads/180368-Wro%C5%9Bni%C4%99ty-%C5%82a%C5%84cuch-pi%C4%99kny-pot%C4%99%C5%BCny-pies-w-typie-landseera-%28!!%29-PROLUDZKI-Szczecinek/page18?p=14542971#post14542971[/URL] Psy są zadbane, wychodzą na spacery z wolontariuszami, sa puszczane na ogrodzony wybieg.. Oby tylko udało się uzbierać deklaracje.
-
[quote name='kinia098']Zobaczcie tu: [URL]http://www.ojej.pl/761373/Adoptuje.html[/URL] Może da radę namówić na Bastiego ? Co prawda owczarek, no ale...[/QUOTE] Nie dość, że owczarek, to jeszcze suka :( Raczej nie ma szans, tym bardziej, że on problemowy... [quote name='fergilka']to, że nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile zdążyłam też przerobić. [/QUOTE] Dlatego moim zdaniem robienie ogłoszeń w obecnej sytuacji nie ma sensu... :( [quote name='fergilka']Może schronisko w Szczecinku u Pani Danusi to byłoby na szybko jakieś rozwiązanie? Tam przynajmniej normalne warunki, nie to co w Szczecinie- tam zginie wśród psów, pogryzie się z którymś i źle to się skończy.[/QUOTE] Do Szczecinka za daleko, żeby mógł trafić do schroniska (bo psy przyjmowane są chyba tylko z gmin, które mają podpisaną umowę ze schroniskiem...) Pytałam już Panią Danusię o miejsce w hoteliku. Na razie brak, ale w połowie przyszłego tygodnia może się zwolnić. Nie jest to jeszcze pewne na 100% i Pani Danusia nie może nic obiecać, [COLOR=Red][B]ale do tego czasu trzeba by uzbierać 200 zł, żeby w ogóle mógł zostać przyjęty[/B] [/COLOR](i potem stałe deklaracje, bazarki...). Czy ktoś może coś zadeklarować, pomóc rozsyłać wątek..? Mamy już deklarację od Dory 10 zł, więc brakuje 190 zł. To dla niego jedyna szansa... Szkoda, że Greven się tu nie udziela, ale mam nadzieję, że nie będzie robiła problemów...
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Dziękujemy:Rose::Rose:[/QUOTE] ...a Wy mi pomóżcie szukać taniego hoteliku dla pieska z ADHD :evil_lol: -
Z tego, co wiem nie był nigdzie ogłaszany poza dogo, miau i forum Greven. Miał jedynie allegro cegiełkowe, gdzie napisane było też, że szuka domu (nie wiem, czy już się nie skończyło..). Nie wiem, czy ktoś poza Greven drukował/wieszał plakaty? Ale chyba nie. W tej chwili najważniejsze to znaleźć mu chociaż jakiś chwilowy/awaryjny DT, żeby można mu w tym czasie szukać DT, gdzie ktoś będzie z nim pracował... Może jakiś hotelik? (wiem, wszędzie brak miejsc.. :( ale może akurat udałoby się coś dla niego znaleźć..) Tylko wtedy potrzebne byłyby pieniądze... Czy w razie, gdyby udało się coś dla niego znaleźć, można na Was liczyć?