Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Faza']Szkoda więc ,że wiedzać o tym Sandra nie pozwoliła Cudakowi oddac psa do hoteliku.[/QUOTE] Domowy DT jest o wiele lepszy niż hotelik z kojcem :multi: 600zł/mies + karma to trochę dużo, ale chyba z kasą nie będzie problemu, skoro przed umieszczeniem go w DT Greven nie zbierała deklaracji, a nawet chciała zapłacić mi za pobyt Bastera u mnie ;)
  2. [B]Greven[/B] olałaś moje pytania zadane na mailu, więc zapytam tu - podpisaliście wreszcie umowę adopcyjną? Co ze sterylką? Czy odbędzie się wizyta poadopcyjna (jest osoba chętna do jej przeprowadzenia - potrzebny jest tylko nr tel i adres)?
  3. Może ktoś jeszcze poczęstuje się banerkiem? :razz: [U] [COLOR=Blue]Nadal proszę o wsparcie na zakup żwirku dla kocicy z małymi.[/COLOR][/U] Jutro postaram się zrobić im zdjęcia ;) Rosną, jak na drożdżach, codziennie są większe, moje kluseczki :loveu: A jak fajnie się bawią ze sobą.. tylko trochę nieporadne jeszcze - jak przewrócą się na plecki, to ciężko im się podnieść. Mogłabym na nie patrzeć godzinami, tylko ta kocica się biedna stresuje :(
  4. Greven przyjechała po psa. Nie wiem, gdzie go zabiera. Najprawdopodobniej do auta, choć mogę się mylić.
  5. Wiadomo... nie ma co ryzykować. Mocno pogryzła Twoją siostrę? [SIZE=1](PS - po kliknięciu na Twój ostatni banerek otwiera się str główna)[/SIZE]
  6. [B]J[/B]eśli pies ma wrócić do samochodu, mogę mu zaproponować jeszcze trzy tygodnie DT. Może do tego czasu znajdzie się lepsze rozwiązanie.
  7. [quote name='A.R.S.']I nie przyszłam tu na niczyje zlecenie (a Ty komuś zlecasz żeby wszedł na wątek??). [/QUOTE] Tak. Kiedy powstał ten wątek rozesłałam masę privów z prośbą o wejście tu i pomoc dla psów (bo miała być jeszcze sznaucerka). [quote name='A.R.S.']Pisałam tu wcześniej to mam zapisany w subskrypcjach... Zaraz będę wciągnięta w jakiś spisek :roll:[/QUOTE] W takim razie przepraszam. Zmyliło mnie to, że weszłaś tu prawie równocześnie z Greven. Myślałam, że Cie o to prosiła. [quote name='A.Matyja-Mierzecka']zamiast marnować energię na słowne przepychanki, lepiej zaproponować sensowne rozwiązanie...jak czytam ,że pies znowu trafi do samochodu , to mnie zatyka dość intensywnie...o schronisku nawet nie wspomnę :([/QUOTE] Rozwiązania możemy sobie proponować... Bez współpracy z Greven nic nie zdziałamy. [quote name='A.Matyja-Mierzecka']mam nadzieję, że wszyscy mają na uwadze, ze aktualnie psem zajmuje sie dziewczyna w ciąży, trzeba być nieczułym by w takim momencie zamiast pomóc, wypisywać pyskówki[/QUOTE] Ciąża nie choroba ;) Tylko rozwiązanie coraz bliżej i to naprawdę mnie przeraża... [quote name='LAZY']Sandra prosiła mnie o transport psa w weekend. Niestety nie dałam rady tego uczynić. Już pomijam kwestię wątpliwości co do miejsca pobytu Bastera o czym napisałam Sandrze. W każdym razie jeśli będzie dokładnie wiadomo gdzie Baster ma trafić od Cudak to w następnym tygodniu mam kilka dni wolnego i jeśli będzie to konieczne to jak zawsze w transporcie pomogę.[/QUOTE] Czyli jednak ma wrócić do samochodu...? :-( [quote name='LAZY']Przy okazji czy Ty Cudak pomocy w transporcie kotów już nie potrzebujesz? W następnym tygodniu powinnam mieć kilka dni wolnych, wiec jakby co to numer znasz.[/QUOTE] Zaraz wyślę Ci pw, żeby nie zaśmiecać już wątku Bastera kotami ;)
  8. [quote name='Isadora7'][B]Wpisuję się banerkowo.[/B][/QUOTE] Super :) Dziękuję :loveu: Nowy banerek bardzo potrzebny.
  9. [quote name='kinia098']Próbowałam na wszystko już :/ Tylko nie na Whiskasa, a na Kitekata'a. [/QUOTE] Spróbuj na whiskasa - tylko [B]Supreme - [/B]tuńczyk lub sardynki, są trochę droższe (ok 2 zł/szt), ale powinna się skusić [quote name='kinia098']Możliwe, że pójdzie na obserwacje, bo pogryzła siostrę.[/QUOTE] Aaaa :shake:
  10. [quote name='A.R.S.']Sama szukasz na tej trasie transportu dla kotów, więc wiesz jakie to łatwe. ;) [/QUOTE] Dla kotów o wiele trudniejsze niż dla psa ;) [SIZE=1][SIZE=2]Nie ma nawet porównania...[/SIZE] (Zresztą, nie szukam już dla nich transportu na tej trasie)[/SIZE] Mamy tu na wątku dwie propozycje pomocy w transporcie, nie wiem więc na co jeszcze czekamy? [quote name='A.R.S.']Póki Greven je woziła to było wszystko dobrze...[/QUOTE] Nie było dobrze zanim je "woziła" (wzięła je raz, odwiozła i wzięła następne - ich już odwieźć nie mogła, bo zepsuł się jej samochód, więc woziła to za dużo powiedziane) i nie było dobrze w trakcie, kiedy zepsuł się jej samochód, nie miała jak ich odwieźć i zadzwoniła do mnie z pretensjami, jakby była to moja wina i jakby to były moje prywatne koty :roll: Nie pomogła mi, a im BEZDOMNYM kotom. Zresztą jej cel był chyba nieco inny niż pomoc im, ale to nie ten wątek ;) Chyba, że naprawdę chcecie to tu ciągnąć? Mogę wstawić tu privy, które Ci wtedy wysłałam i które przesłałaś Sandrze, żeby każdy sam ocenił, czy były to "brzydkie manipulacje". Nie wypieram się tego, co wtedy o niej myślałam. Choć wydaje mi się, że prywatne sprawy powinniśmy odłożyć na bok, bo najważniejszy powinien być tu Baster. Wiesz coś Aniu, gdzie Baster ma trafić? Bo chyba nie do samochodu? Przyszłaś tu pewnie na zlecenie Sandry, więc może masz jakieś informacje? ;)
  11. Podnoszę..kociaki nadal proszą o wsparcie.
  12. [B]Ksenka1[/B] rozumiem... Zresztą Greven ma co do Bastera inne plany (choć myślałam, że brak zainteresowania psem od 10 dni - poza tym jednym nic nie wnoszącym postem z 22.04 - wskazuje na jego porzucenie, ale jak widać myliłam się, bo Greven intensywnie szuka dla niego transportu ;) ), więc chyba już nie potrzebujemy dla niego DT.
  13. Nie mogę szukać hoteliku bez zgody Greven, do której prawnie należy pies i która nie wykazuje chęci współpracy. Nie znam też jej zamiarów, co do Bastera, ale mimo wszystko mam jakąś głupią nadzieję, że ma dla niego upatrzone jakieś miejsce, a nie samochód... Na żadne kłótnie nie mam czasu ani siły - pozostaje mi trzymać kciuki za Bastera, żeby dla niego wszystko dobrze się skończyło, bo naprawdę zdążyłam go polubić.
  14. [quote name='kinia098']Szylka zlała sobie smaczne mięsko w łapce. [/quote] U mnie dobrze łapały się na karmę z puszki. Ewentualnie możesz spróbować na rybne saszetki whiskas supreme - żaden się nie oprze ;) [quote name='kinia098']No i chyba oczekiwana wiadomość- udało mi się złapać Monę [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/cat.gif[/IMG] Jednak sterylka chyba gdzieś dopiero za 2 tygodnie, bo Mona ugryzła siostrę [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_neutral.gif[/IMG][/quote] Co z nią będzie przez te 2 tygodnie? I dlaczego aż tyle czasu musi czekać?
  15. [quote name='Greven']Przepisywać wątku nie ma potrzeby, bo pies wkrótce wraca do mnie (kwestia transportu).[/QUOTE] Możesz określić, ile to może potrwać, czy nie za bardzo? Może LAZY mogłaby pomóc... Czy wolisz sama? [quote name='Greven']Suche jedzenie jadł bez problemu, uprzedzałam, że robi sobie głodówki.[/QUOTE] Gdyby robił sobie akurat głodówkę nie rzuciłby się na gotowane :roll: Jakie suche jadł? Może problemem jest akurat ten rodzaj karmy. [quote name='Greven']Hotelu w Szczecinku nie uważam za dobre rozwiązanie.[/QUOTE] Powodzenia w szukaniu lepszego rozwiązania i sponsorów, bo z tym może być niestety ciężko. [quote name='Greven']W razie pytań, problemów i wątpliwości, proszę o kontakt NIE przez fora internetowe, tylko na skrzynkę mailową (mimo bardzo słabego transferu wchodzę tam conajmniej raz dziennie), bądź telefonicznie.[/QUOTE] Mam zatem nadzieję, że odpowiesz na mojego wczorajszego maila :) [SIZE=1] [/SIZE]
  16. [quote name='ageralion']A on wogole, wogole nie je suchego? Nic a nic, nawet jak sie porzadnie przeglodzi?[/QUOTE] Na początku, jak przyjechał spróbował. Myślałam, że będzie jadł, ale potem przez 2 czy 3 dni nic nie ruszył, więc ugotowałam mu mięso z makaronem - na nie wręcz się rzucił - był już porządnie przegłodzony. Może problem jest w karmie - to zwykły Brit, moje psy też niechętnie go jadły, więc dostały inną karmą, a Brita zostawiłam w razie, gdyby przypadkiem trafił się jakiś pies na DT (Ostatnio, pod koniec grudnia była u mnie na DT suczka Hiena, jadła go bardzo chętnie). Tyle, że nie stać mnie teraz na próbowanie, jaka karma mu posmakuje... [quote name='ageralion']Przepisz na siebie jego watek, masz pelne parwo jako osoba opiekujaca sie psem i posiadajaca o nim aktualne wiadomosci :)[/QUOTE] Haha, ja już prowadziłam jego wątek - na samym początku. Później poprosiłam moda o przepisanie go na Greven, bo nie miałam z nią żadnego kontaktu z powodu kotów. Teraz chyba poproszę innego ;) Swoją drogą szkoda, że Greven tu nie zagląda, bo mogłaby się wypowiedzieć, czy nie ma żadnych planów w stosunku do Bastera i nie będzie nic utrudniać, gdyby znalazło się miejsce w hoteliku lub jakiś DT...
  17. [quote name='LAZY']Jeśli jedna z moich podopiecznych pojedzie do DS to na jedzenie dla Bastera mogłabym parę groszy dołożyć.[/quote] Dziękuję. Trzymam kciuki za DS :happy1: :happy1: :happy1: [quote name='LAZY']W sytuacji kiedy trzeba wybierać między nagrzanym autem a łańcuchem to chyba ta druga opcja jest lepsza...[/quote] Wiadomo... Tyle, że u mnie za długo zostać nie może, bo nie wiem, ile jeszcze będę w stanie mu gotować (idę na łatwiznę i tylko makaron ;)), zawozić mu jedzenie i nalewać wodę ze stawu... a tego niestety nikt za mnie nie zrobi. Dobrze, że Baster nauczył się sam odplątywać, tylko czasami trzeba mu pomóc. Mądry piesek ;) Naprawdę żałuję, że nie mam jeszcze zrobionego kojca... Dostałby jakieś zabawki i by się nie nudził, a teraz nie ma sensu mu nic dawać do zabawy, bo zaraz mu wyleci tak, że nie będzie mógł sięgnąć :( [quote name='LAZY']Może u Danusi coś się zwolni. Trzeba juz zacząc zbierac deklaracje stałe., bo czy bedzie chwilowo u CIebie czy w hotelu to pieniądze potrzebne.[/quote] Mam nadzieję, że coś się zwolni... i to jak najszybciej. Trzeb znów rozsyłać watek, tyle że ta pierwsza strona jest bardzo myląca... a ludzie zwykle czytają tylko to, co jest w 1. poście. [quote name='LAZY']Widać ze szcześliwy jest na tych spacerach![/QUOTE] Szczęśliwy jest bardzo. Aż się chce z takim psem iść na spacer! Nie to, co moje małe leniuchy, chwila i zmęczone, z jęzorami do ziemi...
  18. [quote name='ageralion'](...)tylko gdzie sie podziewa A.R.S? Ktos ma do niej numer telefonu?[/QUOTE] Wysłałam Ci na pw.
  19. ... gdyby nie ten łańcuch, może i byłoby fajne.
  20. Śliczny, szczęśliwy Weron :loveu: Towarzyszka też fajna, chyba młodziutka?
  21. [B]A.Matyja-Mierzecka[/B] faktycznie koty i małe dziecko to nie są odpowiedni towarzysze dla Bastera... On co prawda kocha dzieci, ale takiemu maluszkowi mógłby zrobić krzywdę (oczywiście nie specjalnie ;)). [B]ageralion[/B] w dodatku biały jest, tylko mu skrzydełka doczepić :diabloti: Dzisiaj czesałam Basterka, bo strasznie linieje. Podobało mu się. Zaczął płakać, jak przestałam go czesać :evil_lol:
  22. druga kąpiel ;) [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/880/sdc11083b.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/737/sdc11087w.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/241/sdc11088.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2064/sdc11090e.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/985/sdc11095f.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1719/sdc11097x.jpg[/IMG] i zmęczony Basti: [img]http://img710.imageshack.us/img710/2793/sdc11092k.jpg[/img]
  23. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2054/sdc11066t.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6965/sdc11068.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4390/sdc11069j.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5794/sdc11075d.jpg[/IMG] [img]http://img96.imageshack.us/img96/8590/sdc11077v.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/8261/sdc11082i.jpg[/img]
  24. [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1348/sdc11063g.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2491/sdc11071i.jpg[/IMG] kąpiel ;) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8325/sdc11057l.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/594/sdc11058.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5474/sdc11059.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...