-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[B]Patka[/B] gratuluję :multi:
-
[quote name='Lupi']P.S. Cudak! Rozmawiałam wczoraj (tak ogólnie) o bezdomności i jej zapobieganiu, z ochroną środowiska w gminie. Miła kobitka (Pani Agnieszka Zdzieszyńska - Smith) poradziła, że jeżeli są osoby chętne z pomysłami to gmina (najprawdopodobniej ;)) ucieszy się z inicjatywy i pomoże w miarę możliwości. Bo "podobno" problem bezdomności leży im bardzo na sercu i jest to dla gminy "olbrzymi" ;) problem. Olbrzymi w "", gdyż ja z problemami zwierzęcymi byłam dotąd hmmm... odsyłana z kwitkiem. Ale może warto pomyśleć nad tematem, zebrać grupę kilku czynnych wolnotariuszy i cisnąć ich do bólu??[/QUOTE] Bardzo miło słyszeć, że p. Agnieszka zmieniła swoje nastawienie do tematu :) Tylko skąd tych wolontariuszy wziąć? :roll: (zerknij na stronę: [url]http://toz.szczecin.pl/?id=poradnik[/url] - myślę, że to mogłoby się bardzo przydać)
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
Cudak replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że szykuje się domek dla Alepna i mam nadzieję, że ten będzie już na zawsze :) (Czy wpłata ode mnie doszła? \nie została umieszczona w rozliczeniu, a przelew poszedł 06.09) -
[quote name='Lupi']Ja tam myślę że generalnie nikt się nie przyzna, mogę domniemywać że może jednak ma właścicieli. Najchętniej bym ją zabrała (jeśli się "znajdzie" i złapie.[/quote] Wiadomo chociaż jak wygląda? Też jest taka chudziutka, jak te kociaki? [quote name='Lupi']Cholewcia! Dzisiaj ok. 6:30 widziałam psiaka w typie JRT koło Andreasa. Był na poboczu, pomyślałam że pewnie jakiegoś kierowcy... Zwrócę uwagę! U nas teraz dużo grzybiarzy, może bidak komuś zaginął[/QUOTE] Kurcze. Mam nadzieję, że udało mu się wyżebrać coś do jedzenia od kierowców, bo musi być głodny :shake: ..i jeszcze ciągle ten paskudny deszcz pada.
-
2,5 miesieczna suczka w typie amstaffa - Inka juz w nowym domu :)
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[B]Ageralion[/B] usunęłam ;) [SIZE=1](muszę w wolej chwili poczytać regulamin[/SIZE]...) Trzymam kciuki za DS dla maluszka :kciuki: -
Dla puchatego kotka jest już "zaklepany" domek i ktoś zastanawia się nad drugim kociakiem, więc chyba można szukać innych kociaków w potrzebie :) (wiem, że tysiek z dogo ma kilka kotków na DT - są w Szczecinie) [quote name='Lupi']Miło się czyta że dziewczynki :roll:(...)[/quote] Teraz znów jest wersja, że puchaty kotek to jednak chłopiec :evil_lol: więc do końca to z nim chyba nie wiadomo... [quote name='Lupi']Cały czas mam oko na matkę młodych - moja "poinformowana" pani sąsiadka ma mi wskazac tą kotkę jednakże jeżeli jest dzika to nie wiem czy ją złapię.[/quote] Ona jest bezdomna, czy ma właścicieli? (Gdybyś jadąc do pracy lub wracając spotkała na biegnącego po ulicy psiaka - białego z rudymi i czarnymi plamami, przypominającego trochę JRT, to go złap... Wczoraj ok godz 21 widziałam go biegnącego w stronę Goleniowa, a dziś od mojej Mamy dowiedziałam się, że spotkała go już kilka razy i wcześniej biegał po drodze nr 13, więc lata tak już od dłuższego czasu - nie wiem, czy ktoś wyrzucił go z samochodu, czy może uciekł jakimś grzybiarzom, ale na obroży prawdopodobnie ma adresówkę.. Żałuję, że wczoraj go nie złapałam, ale jechaliśmy z dzieckiem, no i trochę nam się spieszyło :-( Zatrzymaliśmy się, podszedł do samochodu, popatrzył na nas i szybko pobiegł dalej.. jakby kogoś szukał)
-
Trzymam kciuki za staruszka :kciuki:
-
Kociaki są już w DT, gdzie okazało się, że mają świerzb, początek grzybicy i kataru :shake: Dobrze, że DT doświadczony i że nie poszły prosto do DS...
-
Co u Bazyla?
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Super ;) Miecio to dzielny psiak - doszedł do siebie po wypadku, więc i po kastracji nie będzie źle :kciuki: -
Kropa, ale śliczna :loveu: Jak ma na imię? Ile ważyła/mierzyła po urodzeniu? Nic się nie chwalisz ;)
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[B]Lisica666[/B] w takim razie trzymam kciuki :kciuki: -
Jeszcze są u mnie, ale czekają na transport do DT :) Prawdopodobnie jutro pojadą. Byliśmy dziś u weta, oba kotki to dziewczynki. Zostały odrobaczone.
-
[B]Natalisko[/B] - dzisiaj/jutro powinno się wyjaśnić, czy jest szansa na DT w Szczecinie, więc na razie proszę o kciuki, żeby się udało ;) a jak się nie uda, to będziemy kombinować z transportem...
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Jakie one maleńkie przy nim :loveu: -
[img]http://img59.imageshack.us/img59/6152/sdc12816r.jpg[/img] Kociaki proszą o DT!
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lisica666']Dawno nie pisałam...Biję się z myslami. Mam dwa owczarki w tym jednego ze schronu. Chętnie dałabym Mieciowi DT ale nie wiem jak zareaguje na niego mój Nubi. DT oczywiście BEZPŁATNY, żeby nie było nieporozumien. Tylko boję się reakcji Anubisa, bo z TiTka problemu nie będzie. Pozdrawiam[/QUOTE] Chyba warto byłoby sprawdzić, jak Anubis na niego zareaguje. Daleko masz do Stargardu? Może chociaż na próbę mogłabyś go wziąć? (jeśli masz możliwość je w razie czego rozdzielić) -
Śliczna staruszka :)
-
[quote name='__Lara']No :) druga też sliczna :)[/QUOTE] Śliczna, ale przestraszona :( Domowy DT pilnie potrzebny, bo w klatce całkiem zdziczeje...
-
Dzisiaj już trochę spokojniej jedzą ;) Puchatek jest dużo bardziej odważniejszy niż Krówka, która długo się wahała, czy wyjść z transportera, kiedy przyszłam do nich z jedzonkiem. [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6606/sdc12811.jpg[/IMG]
-
Dużo nie dostały, tylko jadły jak szalone i nie gryzły wcale (szczególnie Puchatek), stąd wymioty. Piły wodę, więc mam nadzieję, że się nie odwodnią...
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[B]Tysiek[/B], nie chcesz może małych kociaków na DT? :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/192142-Ma%C5%82e-koci%C4%99-PILNE[/url]!!! -
Mam tylko nadzieję, że nie przecisną się przez kratki :shake: bo naprawdę są chude, jak przecinki...
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Takiej błyszczącej sierści, to on chyba nigdy nie miał :loveu: Szczęściarz z niego :multi: Na stare (?) lata taki dobry domek mu się trafił...