Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='sabusia']pociąg wadowice sczecin ciekawe ile kosztuje? pewnie okolo 100?[/QUOTE] Wiem, że Kraków-Szczecin (ze zniżką studencką) kosztuje ok 40 zł. Na przetrzymanie kotek po sterylkach za daleko i za drogo :(
  2. [quote name='mysza 1']Czy możesz zapytać poprzedniego właściciela ile ona ma lat? Chyba ma ją od szczeniaka? Donacja ma chyba ksiązeczkę szczepień. Ona miała wściekliznę czy wirusówki też? Poproszę Donację o przesłanie, bo po co znowu ją szczepić.[/QUOTE] Miał ją od szczeniaka. Była szczepiona jako szczeniak "na wszystko", ale książeczkę zgubił przy przeprowadzce. Trzeba powtórzyć wściekliznę, żeby nie było problemów w razie, gdyby kogoś niechcący ugryzła. Mówił, ze nie ma 2 lat. Mi wygląda na jakieś 1,5 roku. Możliwe, że teraz jest jej 1. cieczka, bo do wiosny była w jednym kojcu z psem i nie miała szczeniaków. Potem też nie kręciły się koło jej kojca psy, więc nie miała cieczki. [quote name='mysza 1']Na razie zostanie odrobaczona.[/QUOTE] Może się chudzinka poprawi po odrobaczeniu..
  3. Ale ona ślicznie wyczesana :loveu: [quote name='mysza 1'] P.S. Teraz do podpisu dodajemy opisy zamiast banerków, bo można mieć tylko 2 banery.[/QUOTE] Nie wiedziałam :shake: Można mieć 2 banerki + opisy, czy też nie?
  4. Kurcze. Szkoda, że tak daleko.... My z okolic Szczecina.
  5. [quote name='beka']I ona była na łańcuchu ??????????[/QUOTE] Była. [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5782/sdc12991w.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8382/sdc12980.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4581/sdc12985.jpg[/IMG] [quote name='beka']A Ty sie naodbierasz tel od psude i idiotów" coby jej nie psuć"[/QUOTE] W ogłoszeniach chyba najlepiej od razu pisać, że wysterylizowana ;) Przydałby się banerek...
  6. Aktualizacja wpłat: 02-06-2010 zamówienie suchej karmy -363,76 PLN 06.09.10 Justyna M., Stepnica 10 PLN 01.10.10 Dariusz K., Józefów 150 PLN 07.10.10 Sylwia P, Magnuszew 35 PLN __________________________________________________ 228,77 PLN Dziękujemy :loveu: Może ktoś zechce coś dorzucić, zanim złożymy zamówienie?
  7. [quote name='LeCoyotte']Zapraszam na bazarek dla tych biedaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194577-Artystyczny-bazarrr-%21-Na-KOCIAKI-i-inne-futrzaki-do-31-X-10"]http://www.dogomania.pl/threads/194577-Artystyczny-bazarrr-!-Na-KOCIAKI-i-inne-futrzaki-do-31-X-10[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Mam nadzieję, że ktoś się skusi na portrety :razz:
  8. Ja zaglądam do was, ale pomóc nie mam jak :( Zobacz na 71 str mojego wątku (banerek w podpisie), [B]sabusia[/B] chyba chciała zaproponować DT, napisz do niej PW ;)
  9. Nadal bardzo prosimy o wsparcie: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] można też bezpośrednio, samemu zamówić karmę dla kotów (adres na pw)
  10. Wyszewo, ok 18 km od Koszalina. Zobacz tego szczeniaczka: [url]http://allegro.pl/dumka-piekna-sunia-do-adopcji-i1271618766.html[/url] :)
  11. Gdyby znalazł się ktoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej u tej Pani, to ja też pilnie szukam osoby z okolic Koszalina do wizyty podopcyjnej. Trzymam kciuki, żeby znalazł się szczeniaczek :) (może w TOZie takiego mają?)
  12. Trzymam kciuki za Miecia i nowy domek :kciuki: :kciuki: Szkoda, że musi tyle czekać. Mam nadzieję, że jakoś z nim wytrzymacie... W jakim mieście będzie mieszkał?
  13. Prosimy o pomoc - wpłaty, bazarki na zakup karmy, rozsyłanie wątku, podpinanie banerka... Wszystko jest teraz na wagę złota :shake:
  14. Mogę podać Ci namiary na Dziewczyny ze Świnoujścia, które zajmują się kotami, ale może i sprawdziłyby domek dla psa. Chcesz?
  15. [B]Sylwija[/B] dziękuję bardzo :loveu: Mam nadzieję, że wszystkim kotom uda się przetrwać nadchodzącą zimę... podobno ma być ostrzejsza niż ostatnia :shake: [color=#8000BF][b]Bardzo prosimy o wsparcie. [/b][/color] Obecny Karmiciel ma pod opieką, oprócz portowych kotów, jeszcze ponad 30 bezdomnych kotów mieszkających na działkach oraz przy garażach, na Osiedlu..czyli razem jest ok 60 kotów do wykarmienia :| Dobrze, że przynajmniej te z portu są już po sterylkach... Potrzebne są dla nich ogromne ilości karmy! Błagamy o pomoc.
  16. Trzeba coś pomyśleć, bo zima coraz bliżej :-( .. a mi, jak na złość zepsuł się aparat :angryy:
  17. [B]__Lara[/B] dziękuję w imieniu kotów :loveu: Muszę wykombinować coś na bazarek..
  18. Fajnie, że mają domki, ale z drugiej strony - gdyby trafiły do schronu chyba od razu po kwarantannie zostałyby wysterylizowane... Nie wytną ich, bo są przeciwni sterylizacji, czy nie mają kasy?
  19. [B]Lupi[/B], co z kocicą?
  20. Wielkimi krokami zbliża się najgorszy dla wolnożyjących kotów okres jesienno-zimowy :shake: Pomożecie im przetrwać zimę? Niedługo skończy się sucha karma i zostaną bez niczego :( Bardzo proszę o wpłaty na karmę dla kotów na konto Kociej Doliny: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [B][COLOR=RoyalBlue][U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U][/COLOR][/B]
  21. Biedactwa... Nikt nie pomoże? :(
  22. Ja też zaznaczam :roll: ....a przy okazji, jako, że w dziale "zachodniopomorskie" [U]bardzo pilnie szukam kogoś z okolic Koszalina do wizyty POadopcyjnej[/U].
×
×
  • Create New...