Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. U mnie chyba za szybko jadły, że zwymiotowały.. No i nie potrafią jeść suchej karmy. W każdym razie są chude, bo strasznie wygłodzone :roll: Niebieski kotek jest długowłosy, w typie norweskiego leśnego, śliczny :loveu: Drugi to taka krówka, też uroczy, tylko trochę bardziej nieufny. [quote name='Lupi']Powiem krótko! Cudak jest WIELKA!![/quote] Po ciąży został mi jeszcze co prawda większy brzuch, ale nie przesadzaj :angryy: Kotki siedzą w garażu, w dużej klatce. Mają tam kuwetę, a legowisko zrobiłam im w Twoim transporterku póki co - zawsze to trochę cieplej. Klatka nie jest odpowiednim miejscem dla kociaków, a innej możliwości teraz u mnie nie ma :shake: dlatego pilnie szukamy im DT. Jutro postaram się o zdjęcia, bo dzisiaj aparat jest na weselu ;)
  2. Zerknijcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192142-Ma%C5%82e-koci%C4%99-PILNE[/url]!!! :shake:
  3. Kociaki oba już u mnie. Szkieletorki straszne :( Sama skóra i kości. Rzuciły się na żarcie (po poprzednich tymczasowiczach został mi na szczęście suchy RC dla kociaków), nie gryzły tylko łykały, a potem wszystko zwymiotowały :shake: U mnie nie mogą za długo zostać. PILNIE POTRZEBNY DT!
  4. Z bazarku uzbierało się 47 zł :multi: 10 zł przelałam na konto Kociej Doliny, na puszki dla naszych portowych kotów (w zimę sama sucha karma nie wystarczy, więc będą też dostawać makaron wymieszany z karmą z puszek, o ile uda się na nie uzbierać...). 37 zł odliczam od długu za transport: [COLOR=Red][COLOR=Black]243,50 zł - 37 zł = 206,50 zł[/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR]:-( [/B][/COLOR]
  5. [quote name='clockwork']moja się śliniła i tarła dziąsła od 4go mies... ciągle mówiłam- lada dzień bedzie ząb... lada dzień.... i tak do pojawienia się pierwszego w 11tym mies :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No to ładnie się naczekałaś :evil_lol: Moja zaczęła się ślinić i trzeć dziąsła już przeszło tydzień temu, a 9.09. skończy dopiero 3 mies ;) Jak Wasze dzieci znoszą szczepienia? Moja przy szczepieniu nie płakała, tylko się skrzywiła, ale za to na drugi dzień masakra :shake:
  6. [quote name='ludwa']e tam. Ząbkowania możesz nawet nie zauważyć, za to jak zacznie chodzić, biegać i byc wszędzie, to obie schudniecie;)[/QUOTE] Raczej zauważę ;) Już się ślini i ją dziąsła swędzą... ale zanim zęby wyjdą, to jeszcze kilka tygodni.
  7. Gratuluję debiutu na wystawie :multi: Vitus jaki dumny był :razz: Może jakieś nowe zdjęcia wstawisz?
  8. [quote name='ojasia']Tak, moja córka waga i wzrost powyżej. Tzn. podobno to nie jest powyżej tylko 97 centyl.[/QUOTE] Moja tylko waga powyżej :roll: Może przy ząbkowaniu trochę schudnie...
  9. Dobrze, że właścicielka się odnalazła. Mam nadzieję, że teraz bardziej będą jej pilnować. [quote name='gonia141']Pani, która chciała małą przygarnąć (bo ja niestety nie mogę) była u weterynarza, żeby sprawdzić, czy nie ma chipa. [/quote] Tak szybko znalazłaś jej nowy domek? :crazyeye: Może ta Pani zastanowiłaby się nad niewidomym Mietkiem...? [quote name='gonia141']Tycia smutna, bo straciła koleżankę. Może kiedyś wpadniemy do Dejzi na jakimś spacerku.[/QUOTE] Tycia będzie szczęśliwa, jak będziecie mogli zaadoptować drugiego psiaka. Trzymam kciuki, żeby, jak najszybciej ;)
  10. Żałuję, że tu weszłam :shake: Wpłacę jakiś grosik - proszę o nr konta.
  11. Nie wiem, czy ktoś zajrzy, ale wstawiam zdjęcia jednego z naszych kociaków... Dyzio: [img]http://img251.imageshack.us/img251/9113/0031o.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/5491/0051nr.jpg[/img] Przy okazji ---> [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]BAZAREK[/URL]
  12. Biedactwo :shake: zaznaczam sobie.
  13. [quote name='Cudak'][B]Greven[/B], co będzie z Basterem, jeśli nie znajdzie się dla niego żaden DT?[/QUOTE] ??????????
  14. Co tu tak cicho dzisiaj? :( Do góry Rumku :multi:
  15. Cudny szorściak :loveu: Fryzjer zrobił z niego szczeniaka :razz:
  16. Ależ one szczęśliwe!! Zdjęcia z wężem ogrodowym świetne :loveu:
  17. [quote name='beataczl']dogo szaleje?..[/QUOTE] U mnie szaleje. Pokazuje się Database Error :roll:
  18. Mam nadzieję, że nie Abi będzie długo zajmował miejsca w hoteliku, bo następne psiaki czekają! :loveu: a przy okazji zapraszam Was na mój [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]Bazarek[/URL] ;)
  19. Super, że obie sunie już po sterylkach :) [B]Hesia[/B] jesteś WIELKA! :loveu: (Przy okazji - zapraszam na mój [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]bazarek[/URL])
  20. [quote name='tysiek']Czy ktoś jeszcze ma ochotę do nas dołączyć? :lol:[/QUOTE] Mogę mojego Lesia do Was wysłać na kurację odchudzającą? :razz: [SIZE=1](U mnie karma light nie pomaga, bo mam "cudownych" sąsiadów, którzy dokarmiają moje biedne pieski :angryy:)[/SIZE] Przy okazji - zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestaw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08"]bazarek[/URL] ;)
  21. [B]Zapraszam na bazarek na potrzeby kociaków z tego wątku:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191251-Nowe-Sweterki-Sukienka-tunika-klikier-zestw-PARKER-i-inne...-Na-koty-do-31.08[/url] Podnoście chociaż ;)
  22. [B]Greven[/B], co będzie z Basterem, jeśli nie znajdzie się dla niego żaden DT?
  23. Czy któraś z Was miała/ma dziecko z wagą powyżej 97 centyli?
  24. [quote name='mariamc']Z Cudaka został tylko Cudakowy pysk!!! Jak patrzę na niego w realu , to wręcz nie wiarygodne. Nie widać tego dobrze na zdjęciach , z brzucha futro sięga mu prawie do ziemi.[/quote] Przepiękny jest :loveu::loveu::loveu: W życiu bym nie pomyślała, że dostanie takiego futra. Myślałam, że będzie raczej podobny do DONa, ale mniej włochaty, bo niby był po huskim... Aż zazdroszczę jego Właścicielom. Cudak jest śliczną ozdobą podwórka ;) [quote name='mariamc']A taka była afera..........[/quote] Niektórzy lubią afery :angryy: Najważniejsze, że nie odbiło się to negatywnie na psie...a wręcz przeciwnie :) [quote name='mariamc']Ostatnio robiliśmy objazd po wiochach , 300 km, wizyty poadopcyjne. Jest wręcz" podbudowana " dobrostanem naszych schroniskowców.[/QUOTE] Gratuluję ;) (oby więcej było takich schronisk, jak Wasze...)
  25. Do góry piesku!
×
×
  • Create New...