Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='ilon_n']I to szylkretowe puchate ufo też bezdomne???!!![/QUOTE] Tak :( i co dziwnego - podobno to kocur.
  2. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/685/dscf30550.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1883/dscf30670.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4209/dscf30750.jpg[/IMG] Czy ktoś mógłby wrzucić je na facebooka, do wydarzenia kotów? Strasznie mi dzisiaj net przerywa, rozłącza się... Byłabym wdzięczna.
  3. Banerek był, ale teraz jest nieaktualny, bo liczba kotów, dla których zbieramy na jedzonko, się zwiększyła :shake: Wrzucam aktualne zdjęcia działkowych i śmietnikowych, zobaczcie jakie one piękne :loveu:: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9025/dscf3033n.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8037/dscf3039i.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/447/dscf3030f.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4897/dscf3044n.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4905/dscf30450.jpg[/IMG]
  4. Koty spod śmietników już złapane przez Opiekuna, siedzą w garażu :) Prosimy o wsparcie! Jedzonko idzie w ekspresowym tempie..
  5. Piękny karmnik, a sikoreczka jeszcze piękniejsza :loveu: [quote name='ilon_n']no całkiem niezłe pucki z tych Twoich podopiecznych ;)[/QUOTE] Ja im tylko jedzonko załatwiam ;) kto inny się nimi opiekuje i to już od 1999 roku, a portowymi od '87 :crazyeye:
  6. Część naszych miejscowych kotów "śmietnikowych", ok tydzień temu: [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4188/dscf3018resized.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3323/dscf3019resized.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7918/dscf3020resized.jpg[/IMG] One są w najgorszej sytuacji i prawdopodobnie w najbliższym czase zostaną przeniesione przez Opiekuna na działkę z barakiem, gdzie będą mogły schronić się przed mrozem.
  7. Będę wdzięczna :) Jak mi się spodoba, to poproszę siostrę, żeby mi kupiła (o ile w "naszym" Carrefourze będą...)
  8. Nie masz zdjęcia tego sikorkowego karmidełka?
  9. Z tym śniegiem to masakra... Tylko współczuć kurierom i ogólne kierowcom, bo warunki na drogach fatalne :shake: W jakim hipermarkecie kupiłaś to karmidełko? :) Drogie są?
  10. Bardzo dziękuję :loveu: Przesyłka dotarła wczoraj wieczorem :) Koty dostały od [B]ilon_n[/B] 20 kg karmy :multi: [quote name='ilon_n']niestety straszny jest los wolnożyjących kotów na ludzkich osiedlach .. [/QUOTE] Na osiedlach, jak na osiedlach...ale na działkach koty są traktowane jak najgorsze szkodniki :shake: bo niestety niszczą grządki.. Strasznie zimno u nas :-( i śniegu dosypało. Dokarmiacie ptaki? U mnie na słonince mnóstwo sikorek i nawet wróble się częstują ;)
  11. [quote name='sylwija']moim zdaniem - Piękniutki :smile: też postaram sie przelac kilka zlotych w tym tygodniu..[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Koty niestety nieadopcyjne :( dzikie, półdzikie. Nie wiadomo dokładnie ile ich wszystkich jest.. W porcie ponad 20 (wysterylizowane, więc kociaków nie ma), ok 20 jest też przy śmietnikach na osiedlu, ponad 30 na działkach (2 stada). Koty urodzone ma wiosnę są dzikie. Najmłodsze kociaki urodziły się w sierpniu. Gdyby znalazł się DT, mogłyby iść do adopcji. Na działkach niestety dziczeją :( Wśród kotów panuje kk, który dla kociąt jest śmiertelny, więc selekcja naturalna jest duża. Koty giną również zagryzane przez psy (na działkach i przy śmietnikach koty są szczute), pod kołami samochodów, zdarzały się też przypadki trucia kotów... W zimę najsłabsze osobniki mają małe szanse na przeżycie mrozów.
  12. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9638/kotek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4583/kotekt.jpg[/IMG] Piękny nie jest, ale za to bardzo miły :loveu: i ma uroczy pędzelek na ogonku :evil_lol:
  13. [quote name='__Lara']Postaram się coś wpłacić na początku grudnia.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Regularne wpłaty są dla nas bardzo cenne, a Ty wspierasz nas od samego początku :) [quote name='__Lara'] No tak, wiem, one uwielbiają ciepło.[/QUOTE] Tak.. Zima musi być dla nich bardzo nieprzyjemna :( Mam nadzieję, że w tą zimę będą miały pełne brzuszki i żaden z nich nie zamarznie :shake: Od wczoraj mamy nowego kotka. Mój TŻ znalazł go wczoraj, jak jechał samochodem. Maluszek siedział zmarznięty przy drodze, kilka km od najbliższej wsi, wkoło tylko łąki i las. Ktoś musiał go tam wyrzucić, na pewną śmierć - pod kołami lub z zimna :angryy: Kotek najprawdopodobniej mieszkał w jakiejś oborze, bo pachnie krówkami i sianem. Ehhhh... dlaczego sterylizacja nie jest obowiązkowa? Albo przynajmniej tańsza o połowę...? [quote name='ilon_n']Cudak, podeślij mi proszę dane do przesyłki, bo wymiotłam wszystko z archiwum.[/QUOTE] Podesłałam :)
  14. Zapraszamy na bazarek, po Shebe dla kotów ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195851-Kubraczki-dla-psa-Sheba-dla-kota-HTC-i-Motorola-dla-Ciebie-%29-na-3-cele.-28.11-g.23/page7[/url]
  15. Zapraszamy na bazarek, po Shebe dla kotów ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195851-Kubraczki-dla-psa-Sheba-dla-kota-HTC-i-Motorola-dla-Ciebie-%29-na-3-cele.-28.11-g.23/page7[/url]
  16. [quote name='__Lara']Cudak, ale swoje budki mają, te z rok temu?[/QUOTE] Mają, mają :) Te z działek też dostały budki, ale koty lubią ciepło... W takie mrozy najlepiej czułyby się przy grzejniku ;) Koty mają więszy apatyt, a to dopiero początek zimy :shake: i nie ma nowych wpłat.. :-( [B] Kinia098[/B] najbardziej opłaca się kupować dwa worki na raz, bo wychodzi sporo taniej. LeCoyette zamawiał dla nas karmę chyba tu: [URL]http://allegro.pl/arion-cat-adult-2-x-15kg-2-extra-gratisy-i1335582976.html[/URL] (168 zł 2 worki, wysyłka kurierem gratis + 2 gratisy do wyboru np puszki;) ) Z pieniędzy zebranych na konto Kociej Doliny karma była zamawiana z Allezoo, z rabatem wyszło 160 zł za 2 worki :)
  17. Podnoszę i proszę o pomoc! Dziś spadł pierwszy śnieg, koty marzną :shake:
  18. Kinia powinnaś być zadowolona z tej karmy :) Daj znać, czy Twoim kotom też smakuje, jak już kupicie. Nadal prosimy o wsparcie!!
  19. Tak :) Kotom bardzo smakuje i jakościowo wydaje się być nie najgorsza (na pewno lepsza od kolorowych, marketowych karm), a cenowo też się opłaca - na allegro są 2 worki za 168 zł, więc wychodzi wtedy 84 zł za worek ;) W każdym razie polecam tą karmę i swoim też zacznę kupować, bo wychodzi sporo taniej niż Purina, a jakością chyba za wiele nie odbiega.
  20. Na razie zaznaczam.. ile stron do przeczytania :crazyeye:
  21. [B]LeCoyette[/B] to ja dziękuję :) Za zebrane na konto Fundacji Kocia Dolina pieniądze została zamówiona sucha karma Arion :) aż 8 worków, czyli zapas na prawie 1,5 miesiąca :multi: ...tylko na koncie kotów znów zostanie 0 zł :( Nadal prosimy o wsparcie i wpłaty na konto: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] lub [U]"na koty ze Stepnicy"[/U]
  22. [quote name='yunona']Witam Cudak. Gratuluję pięknej córuni. Za ząbek mężuś powinien sprawić jakiś pierścionek lub extra kieckę :eviltong:.[/quote] Dziękuję :) Nie mam męża ;) [quote name='yunona']Na razie jestem finansowo zajęta przy kilku psiakach i dwóch swoich, ale jak coś mi się trafi to dam znać. Na razie hoooooopkamy do góry ![/QUOTE] Dziękuję. Przyda się każda pomoc - hooopanie też :) [quote name='LeCoyotte']Hej kociaki:lol: Sprawdziłem u kuriera, że karma już doszła, więc prosiłbym o potwierdzenie w pierwszym poście;-)[/QUOTE] Już potwierdzone :) Karma dotarła w poniedziałek. Bardzo dziękuję :loveu:
×
×
  • Create New...