Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Ale słodziak maleńki :loveu: Gratuluję :multi:
  2. [B]Truskawa144 [/B]dziękuję :loveu: Może do tego czasu zwolni się miejsce i będą mogły pojechać dwa kociaki? ;)
  3. W przyszłym tygodniu będziemy zamawiać karmę, bo już się kończy :( Może ktoś chciałby dorzucić jeszcze chociaż kilka groszy? [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] lub [U]"na koty ze Stepnicy"[/U]
  4. Bardzo ciężko z transportem :( [B]Truskawa144[/B], czy, gdyby w najbliższym czasie nie udało się nic znaleźć, trzymałabyś miejsce dla kociaka do wczesnej wiosny (do czasu, aż drogi będą bardziej przejezdne, nie będzie śniegu i lodu)? Oczywiście w międzyczasie jeszcze szukalibyśmy transportu, ale to chyba rzadko uczęszczana trasa :shake: Mam nadzieje, że Opiekunom uda się w najbliższym czasie zabrać je do weta.
  5. [quote name='Asior']ale czad :) [URL]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lubelskie/lublin/news/szok-urodzila-blizniaki-ktore-maja-dwoch-ojcow,1576102[/URL][/QUOTE] Masakra :shake: w życiu bym nie pomyślała, że takie coś jest możliwe :crazyeye:
  6. ... nadal prosimy o wsparcie i szukamy transportu dla kociaka (Stepnica/Szczecin-Częstochowa)
  7. [B]Truskawa144[/B] dziękuję za wklejenie linku do wątku transportowego :loveu: Oby się udało, jak najszybciej... wtedy zostaną tylko 2 maluchy i mam nadzieję, że uda się je też jakoś wyleczyć (chociaż w zimnym chyba nie będzie tak łatwo :shake:) Jak dobrze pójdzie, w styczniu pomału będą sterylizowane kotki z działek :) i na wiosnę nie będzie takiego wysypu maluchów, jak co roku. Nadal prosimy o wsparcie na zakup jedzonka, bo przez te mrozy koty mają ogromny apetyt [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] lub [U]"na koty ze Stepnicy"[/U]
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198725-Szukamy-transportu-ok-Szczecina-gt-Cz%C4%99stochowa-dla-kociaka-pilnie[/URL]! - wątek na transportowym założony :) Ludzie teraz sporo podróżują, może akurat uda się kogoś znaleźć... Byłoby super, bo przy kk liczy się każdy dzień, a tutaj niestety nie są leczone :shake: [B] Truskawa144[/B] przekażę nr tel Opiekunom kotów i trzymam kciuki, żeby udało Ci się wyadoptować tymczasa, jeśli dzięki temu mogłyby pojechać dwa od nas ;) a na pewno byłoby im raźniej w kilkugodzinnej podróży... Dziękujemy [B]zołzowatej[/B] za karmę :loveu: Zamówiła dla naszych kotów 20 kg suchego jedzonka :)
  9. Być może uda się w okolicach stycznia wykombinować transport :kciuki: 2 kociaków nie dałabyś rady przyjąć na DT..? Byłoby im raźniej w podróży i w izolatce (podczas leczenia) :razz: W naszych okolicach bardzo ciężko o DT, wszyscy zakoceni :shake: Jeśli chociaż jeden kociak pojedzie i dostanie szansę na lepsze życie, to i tak będzie wspaniale :multi: [B] Truskawa144[/B] podasz mi jakieś namiary na siebie? Tu lub na PW.
  10. Martik jest cudowny :loveu: a Mia lepiej naprawdę trafić nie mogła :) Fajnie, że się tak odnalazła w domu, w końcu od szczeniaka mieszkała w kojcu i mogłaby mieć z tym większe problemy...
  11. Kotów ogółem jest ok 70. DS znalazło do tej pory 9 kociaków z portu przeładunkowego. Te które szły ode mnie prosto do DS, oddawałam z umową adopcyjną (znalezioną w internecie), a te które szły najpierw do DT, były oddawane z umową adopcyjną tymczasowych opiekunów. Dorosłe koty są w większości nieadopcyjne, więc po sterylkach wracają na wolność. Obecnie jeden kociak jest w DT we Wrocławiu, a 3 kociaki (urodzone w sierpniu) szukają DT. Kotka, która wczoraj dojechała do Wrocławia jest chora, więc i pozostałe pewnie też :shake: Nie wiem, czy w warunkach działkowych da się je leczyć... :-( Malutka ma kk, zaropiałe oczka i w dodatku nadżerkę w pyszczku, która utrudnia jej jedzenie. Leczenie na pewno trochę potrwa, więc szybko DS nie znajdzie :( a i koszty są spore, wczoraj tymczasowa Opiekunka zapłaciła za wizytę i leki 80 zł - potrzebne będzie wsparcie finansowe. Mam nadzieję, że nie dostanie grzyba, bo pod wpływem stresu, osłabienia i leków, też może się ujawnić. [B]Truskawa144[/B] mogłabyś dać DT jednemu z kociaków? Może jakoś uda się znaleźć transport :) Kociaki na pewno wymagają leczenia (kk) i dopiero po wyleczeniu będzie można szukać im DS. Nie będzie to problemem?
  12. Ja też się poddałam i kupiłam dziś zapas słoiczków :oops: Ciekawe, czy będą jej smakować, bo na razie tylko jabłka jej dawałam starte, a jednak warzywka bardziej mdłe są... Czytałam gdzieś, że w Selgrosie można dostać ekologiczne warzywa, ale mam trochę daleko :( A jak jest z kaszkami? Są jakieś bez cukru?
  13. Kociak siedzi już w klatce, w domu u Córki Karmiciela kotów i jutro pojedzie do Wrocławia. Mam nadzieję, że szybko znajdzie DS :kciuki: Nadal prosimy o wsparcie i wpłaty na jedzonko dla kotów. Karma bardzo szybko się kończy :shake:
  14. Dziękuję w imieniu kotów :)
  15. Fajnie będzie, jak znajdziemy transport :) Koty nadal proszą o wsparcie! Niedługo skończy się sucha karma, a wpłat jest niewiele :(
  16. Dzięki za linki :) Zamówiłam Arti Cesar II, mam nadzieję, że nam trochę posłuży.
  17. Miło poczytać takie wieści :loveu: Trzymam kciuki za Mię :kciuki:
  18. Akurat ten kociak, dla którego jest DT we Wrocławiu, jest najodważniejszy i daje się pogłaskać, więc raczej nie będzie z nim problemu, żeby go oswoić ;) Poza tym, kociaki siedzą teraz zamknięte w baraku na działkach.
  19. Jest szansa na DT dla jednego z kociaków :) ale niestety aż we Wrocławiu... PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU! Kociak musiałby dojechać przed Świętami...
  20. Igor będzie jechał przez Wrocław?
  21. Jakie krzesełka do karmienia polecacie? (kojarzę, że było coś kilka..dziesiąt stron temu o krzesełkach, ale linki do allegro pewnie już nieaktualne... i te strony na dogo teraz takie rozciągnięte, że ciężko cokolwiek znaleźć :shake:)
  22. Ten długowłosy, szylkretowy kotek mieszka na działkach już ponad 2 lata. Kiedyś miał dom, ale został wyrzucony podobno z powodu alergii właściciela :angryy: Dołączył do stada wolnożyjących kotów i zdziczał, jest bardzo nieufny, a szkoda bo dla niego domek szybko by się znalazł...
  23. Aktualizacja wpłat: 29.11.10 Dominika J., Poznań 100 29.11.10 Andrzej Z., Kraków 20 01.12.10 Janina J., Olsztyn 30 02.12.10 Sylwia P., Magnuszew 30 02.12.10 Agata R., Rzeszów 50 03.12.10 Urszula S., Stepnica 30 Bardzo dziękujemy :loveu: i nadal prosimy o wsparcie... zima dopiero się zaczęła :shake: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy"[/B][/COLOR] [B]Ellig[/B] dziękuję za wstawienie zdjęć na facebook, i ogólnie za pomoc i pomysł z wydarzeniem :loveu: bez tego byłoby kiepsko... [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=147981348580569[/URL] - zapraszamy
×
×
  • Create New...